התקנת טלוויזיה Q70A

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
ellevy12 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

התקנת טלוויזיה Q70A

נושא שלא נקרא #1 

הי

רציתי לשאול לגבי התקנה של Q70A (65) על קיר -

האם עם מתקן צמוד הקיר שמגיע בהתקנה "חינם" ניתן לגשת לכל הפורטים של הטלוויזיה מאחור? האם אפשר לחבר את כבל החשמל לשקע שנמצא ממש מאחורי הטלויזיה (האם בכלל אפשר להתקין צמוד קיר אם יש שקע ממש מאחורי הטלויזיה?)

תודה

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: התקנת טלוויזיה Q70A

נושא שלא נקרא #2 

אפשר לגשת אבל מאד לא נוח, אם יש התעסקות קבועה עם פורטים אז אולי עדיף לשקול מתקן אחר. תלוי מתקן ושקע אבל אצלי בRu8000 יש מספיק רווח כדי שהשקע יהיה ממש מאחוריו, בQ90T יש בכלל שקע עם זווית 90 מעלות ככה שזה גם מאד עוזר אבל יש מצב שלא יסכימו להתקין לך כשהשקע במיקום הזה.

ellevy12 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בגדול אין ממש התעסקות. מבחינתי אם בזמן ההתקנה אני אוכל לחבר כבלי HDMI לפורטים אז הכל יהיה בסדר ( מבחינתי שיהיו גם כבל אחד או 2 שיהיו מחוברים לטלויזיה אבל לא יהיו מחוברים בצד השני)

לגבי שקע חשמל - יש לי אחד ממש על קיר היכן שהטלויזיה נמצאת (עד כה טלויזיה 42" הייתה מחוברת לשקע הזה) ויש גם שקעי חשמל מתחת שהם יותר נגישים. אין לי בעיה לחבר את הטלויזיה מבחינת חשמל לשקעים למטה (אולי אפילו עדיף) - אני רק רוצה לדעת אם מבחינת מרווח לקיר שקע יכול לפגוע בהתקנה כזו

dael
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לי יש מותקן על הקיר ולא ניתן לגשת לשום דבר.
מראש הכנתי קוברה בקיר וכבלים, שהמתקינים התקינו על הקיר חיברתי את כל הכבלים שיוצאים מהקלפה של השידה מתחת.
היה לי בעבר מתקן שזז לא אהבתי אותו הוא גם הרחיק את הטלויזיה מהקיר (דבר שלא יפה אסטטית) וגם זה יוצר הרבה מגע בטלויזיה דבר שמאוד מלחיץ

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”