בעיה בטלוויזיה חדשה Samsung Q95T

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@yuvalsap
·דרך אגב אם מישהו חושב שהמסכים של סמסונג ברמה נמוכה כי רואים פה יותר פוסטים של תלונות עליהם הוא טועה, סמסונג עדיין יצרנית המסכים הגדולה בעולם וכנראה שלא סתם קונים את המסכים שלהם הכי הרבה,אבל מה לעשות כשאתה מוכר יותר יש גם יותר מסכים תקולים. כמות התקלות שמופיעות פה בפורום היא נגזרת של כמות המסכים הגדולה יותר שלהם לעומת היצרנים האחרים

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

השרות של lg הכי טוב מכל ספקי השירות כרגע
נערך לאחרונה על ידי dudis ב 23/09/2020 18:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני ״הבחור״ שכתב שהיה לו את הבעיה והחליפו לו מסך, היה לי Q80t בהתחלה והיה לי ממש בצורה מוגזמת התלוננתי וקצת צעקות ובלאגן והחליפו,לא רצו בהתחלה. גם בQ80t השניה היה את הבעיה למרות שפחות היה בולט לעין, אבל עדיין בכדורגל ו פיפא זה בלתי נסבל.שוב שיחות עם מי שאתה לא רוצה מנהל הטכני של אלקטרוניקס פרו סמליין אמרו לי תשדרג לQ95t שמה יש יותר אזורי תאורה פחות אתה תראה את זה בעין הסיכוי שתראה את זה מאוד קטן, הלאה עוד תוספת כסף מהפרה החולבת שרוצה להינות ממסך טוב בלי קווים ובלי לכלוכים. גם בQ95t יש לי את הבעיה הזאת ועוד שיחות וניסיונות שימצאו לי אחד נקי יותר. עכשיו אחרי כל הברדק הזה והזמן ניהייתי מומחה לעניין ולצערי הגעתי למסקנה שנקי לגמרי לא תקבל לא אתה ולא אני,כמו שנביא 6 בלוטו בערך. זה בדיחה טובה מה שקורה כאן ואנשים יכולים לצחוק מהיום עד מחר זה כאב לב שמי שקנה את הסדרה הזאת בכל כך הרבה כסף וזה מה שהוא מקבל!. לא מקבל את המושג פאנל מזל לא מבין אותו ולא מקבל אותו שילמתי על מוצר פרימיום, שיהיה פרימיום. כמו שאם אני ואתה נקנה אייפון או מרצדס מסוג מסויים זהה,נקבל בידיוק אותו דבר נכון? לא תקבל אייפון אם פחות זיכרון או מרצדס אם פחות כוח סוס במנוע. נקבל מוצר זהה וגם אם היה פאק בייצור אז בהבא שתקבל הוא יהיה זהה כי קורות פאדיחות בפס ייצור מקובל. פאנל מזל ? פאנל שיש לו חוסר מזל תגזנו אותו תזרקו אותו ואם לא, אז תתמחרו במחיר של הייסנס לא שיש משהו רע נגדם. שיהיה בקרת איכות של פרימיום, מה שקרה זה שסמסונג כבר לא מייצרת פאנלים לסדרות שלה היא קונה אותם מצד שלישי וזה הגיע לסדרות הגבוהות שלה לצערי וצערך. והבקרה ברצפה ויש קונים אז למה לא?
עכשיו ישאלו כל יפי הנפש למה לקחת? מישהו הכריח אותך? אז כן!! במקרה שלי אלקטרוניקס פרו שברו לי מסך שכבר לא היה להם במלאי לספק שוב, הציעו לי מסך נחות ממה שהיה לי והחלטתי שאני יוסיף כסף ולא ייקח את מהה שהציעו,הגענו לפשרה הוספתי כסף וככה התגלגלתי. במקרה שלך אחי עם קנית והמסך אצלך חדש הצעה חברית תחזיר ותברח פאנל מזל לא עליך!.
דרוש כסך חזרה תקנה oled נצרב? רק אחרי שנתיים שלוש זה עדיף מאשר לקבל מסך מלוכלך שנראה יוצר גרוע מצריבה מהיום הראשון ולחיות איתו ולשלם אותו כסף כמעט. ממה שקראתי כאן גם לאנשים שנצרב להם היבואן נותן הצעות וחלופות מאוד הוגנות.
זה דעתי!... חוץ מהפסים האלה וזה שהמסך מנמיך תאורה אחורית במצב game mode כל שש דקות בידיוק ( תבדוק) שזה יעבור בעדכון תוכנה. תמונה מדהימה ובהירות שלא תמצא בשום מקום אחר שחורים יפים אין מילים. אבל אני שונא להרגיש פראייר ומשחקים על המזל שלי אז לא מתאים קצת.

HdrPro (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

הבנתי, וזה באמת מבעס כל עניין המזל הזה, יש כל כך הרבה פוטנציאל לדגם הזה, הבהירות גבוה מאוד השחורים עמוקים, חבל שככה זה.
יש לך תמונה במקרה איך נראה הפאנל שלך של הq95t? מאוד יעזור לי להשוות ולהבין איך אני מתקדם.

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #20 

@HdrPro
·לא יודע איך לעלות תמונה פה זה רושם משהו על גודל התמונה אני עם אייפון!
שלח טלפון בפרטי אני ישלח לך בוואסטאפ

אין לך מה להתקדם לדעתי אחי המסך חדש תחזיר אותו זה מסך. תקנה משהו אחר או שאתה חי עם זה אני זה מחרפן אותי

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #21 

@dudis
·
למה לקשקש? אם אין לך הוכחות לטענה שלך, אז אל תכתוב את זה כעובדה.
יש מספיק אנשים שטיפלו בהם יפה מאד הרבה לפני שכתבו משהו בפורום.

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

@TheCoolest
·למה אתה מקשקש ? עובדה שקיבלתי שירות יצא לי הנשמה שעד שקצת התחילו להתייחס כמו שצריך ללקוח. זאת העובדה!
יש לי הוכחות ותיעוד שלא מבייש את חברת הוט בימיה הרעים ביותר אז אתה אל תקשקש.
זה מה שחוויתי וזה מה מה שיש לי להגיד, אני עדיין בטיפול איתם שיהיה להגיד דברים טובים גם אותם אני יגיד ובאהבה!
והנושא כאן זה לא רק היבואן זה כל עניין הפנאל מזל הזה ושדוחפים מה שרוצים לדעתי זו בושה.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #23 

@Snirrrr
·
שים לב למי מיועדת ההודעה שלי.

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #24 

@TheCoolest
·חחחחחח סליחה אחי באמת סליחה!!! ועוד לפני כיפור אתה חייב לסלוח .
אני פשוט עם פצע פתוח מהם שוכב בסלון וסופר פסים אנכיים במסך, אחרי שהוצאתי 7200 שקל רוצה לאכול תשלט מהעצבים מחילה חבר יקר .

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #25 

@Snirrrr
· :lol:
סלחתי

Tom1998
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

אצלי יש Q95T ואין לי שום לכלוך או בעיה במסך עצמו

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #27 

@Tom1998
·מבסוט בשבילך אחי זה אחד ל...

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #28 

@Snirrrr
·מובן שאתה פגוע כי קיבלת מסך לא משהו, אבל המציאות היא הפוכה לטענות שלך...המסכים נמכרים בכמויות גדלות וכמויות התלונות על המסך הם מעטות. אתה ממשיך לספור את כמות הטענות פה או בפורומים אחרים כמדד למשהו..אבל זה לא מדד לכלום. המציאות היא שרוב האנשים שמקבלים מסך טוב לא נכנסים לפורום לכתוב על זה פוסט, אלו שכותבים הם אלה הם מסך בעייתי..וככה אנשים מקבלים רושם שכל מי שרוכש את המסך מקבל מסך פגום כי אלו הפוסטים היחידים שהם רואים. צר לי המציאות שונה.

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #29 

@yuvalsap
·אני נמצא גם בפורום של בעלי קיולד וגם בפורום של הקהילה שלהם העולמי יש המון אנשים שמעלים שקיבלו מסך טוב .
יחד עם זאת האחידות ברמות מחירים האלה חייבת להישתפר נתתי לך את הדוגמא על האייפו, גם אם יש דפקט יחליפו לך ותקבל אייפון זהה לגמרי כמו של כולם. החליפו לי נכון להיום שלושה מסכים כבר וכנראה היום הרביעי יגיע כולם עם לכלוך וקווים אופקיים לכל האורך. אז ככה שזה לא נראה לי הגיוני יש משהו מעבר לפאנל מזל, או שאני ממש בלי מזל.
מעבר לכך השירות שלהם ברמת הנציגים הראשונים שאתה נתקל בהם של אלקטרוניקס פרו זוועה ככל שאתה מצליח להגיע יותר גבוה בהיררכיה שמה ומגיע למנהל האוזן פתוחה ויש עם מי לדבר עובדתית היו מוכנים להחליף לי שלושה מסכים בסופו של דבר.
אני חושב שהם עושים שינוי ויודעים מה הדעה עליהם בחוץ. וגם עם המסך הזה יהיה מלוכלך אני בסוף יישאר עם שלי ויסבול את זה אבל בידיעה שבאמת ניסו לעשות הכל שאני יהיה מרוצה. עלה לי בצעקות והעצבים אבל בסוף היה לי אודן שהקשיבה ועל זה שאפו. אני פריק של סמסונג ויש לי מסכים של סמסונג מכל מיני שנים בעיות כאלה בחיים לא היה לי סמסונג עצמם הבריחו אותי מהמסך הבא שלי אצלם.

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #30 

@Snirrrr
·אני מבין אותך לגמריי והגבתי כבר בפוסט אחר על דעתי על רמת תודעת השירות הנמוכה בארץ..כשנותן השירות מטעם סמסונג מוביל (לרעה) בתחום הזה כנראה, אבל אני אישית נכוויתי מברימאג (סוני) ואבא שלי נכווה קשות עם OLED B7 והיבואן של LG ככה שמבחינתי אם מישהו חושב שהיבואנים האחרים הם אמא תרזה וזורקים עליך מסכים חדשים הוא טועה...כולם *רא..יש רק הבדל בצבע ובריח.
לגביי המסכים לצערנו כל עוד זה לא OLED זה דיי רולטה ולא רק בסמסונג..

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”