בעיה בטלוויזיה חדשה Samsung Q95T

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

רק בישראל, מתבכיינים על מצב נתון. המלצה שלי - לא לקנות טלווזיה!! זה יקר ומאוד לא מושלם, ואם קונים - לא לצפות שהיבואן יוציא פי 12 מהרווח על הטלווזיה רק בשביל "להראות שאכפת להם ממני"

ממליץ לקרוא ספרים, אבל ממש לא שום דבר אחר ובטח לא להכנס לבורסה, ללכת רק על דברים שידועים שהם 100%.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

היבואן לא מוציא פי 12 מהרווח על הטלווזיה.
היצרן אמות לשפות אותו

100% זה מחלת מין ממסאז בתאילנד... אז אם זה 100% אתה ממליץ?

אם בחלק גדול מהעולם המערבי יש סטנדרטים אחרים של שרות, זה לא אומר שאנחנו צריכים לוותר אליהם, כי אם ויתרנו מראש אנחנו כנראה רפובליקת בננות ולא מדינה מערבית מתוקנת עם סטנדרטים... רק אומר!

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

זה היה קצת ציני...

אבל אם משהו מאפיין את הטכנולוגייה והוא לא טוב, לא ברורה לי מה המלחמה הזאת בתחנות רוח, לדרוש להחליף בשביל לקבל משהו שהוא אותו הדבר רק "בשביל הרגשה טובה ולטפח את האגו" זה לא ברור לי, גם מאוד לא רציונלי, תשאלו את פרופסור דן אריאלי...
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

Snirrrr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

אני מכבד אותכם מאוד אבל אתם מדברים סליחה כמו מופע ליצנות ועם מתאים לכם לשלם 7000-8000 על מסך ולקבל כזאת בדיחה שיהיה לכם רק ברכה והצלחה.
אני לא מדבר רק על מה שמתלוננים כאן בכל העולם סמסונג יצאו קרקס ולא נותנים פייט מספיק חזק מול המסכים והטכנולוגיות.
וגובים אותו כסף, במקרה שלי הייתי אנוס להמשיך איתם, מתוך בחירה לא הייתי ממשיך איתם. ואל תתייפיפו עם הייתם מקבלים מסך כמו שלו שכולו פסים וdse ומנמיך את הבהירות שלו בכל 6 דקות בידיוק לשלושים אחוז הארה במצב משחק ובעיות בarc גם אתם הייתם מתעצבנים ונכנסים בהם!. מאחל לכם שתקבלו מסכים טובים ללא dse וקווים שיעבדו לכם מעולה.
חתימה טובה חברים.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

אני חייב להגיד שאני גם התחלתי להיתקל בתופעה הזו אבל רק במשחקים. שאני רואה תוכן סדרות/סרטים אני לא נתקל בזה. פיפא לא שיחקתי אבל כן משחקים שיש בהם תזוזות מהירות ולא משנה איזה הגדרות אני שם, אני עדיין רואה כאילו מאחורי הפאנל יש סימנים אפורים כאלה. כנראה שזה ה"טבע" של הפאנל ולא יעזור להחליף רק לנסות להתעלם מזה עד כמה שניתן. זה יוצא כמו שאני אתלונן שבמסך המחשב IPS שלי יש זליגות אור מהצדדים, ולמסך פאנל TN יש זוויות צפייה גרועות.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”