ניקוי מסך QLED

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
ל13 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

ניקוי מסך QLED

נושא שלא נקרא #1 

הי,

אשמח לעזרת המבינים...

רכשתי לאחרונה מסך 65" QE65Q80R) QLED Samsung). המתקינים, במעמד ההתקנה, הציעו לי לקנות מהם, בין השאר, ערכה של תרסיס+בד מיקרופייבר לניקוי המסך במחיר 120 ש"ח, שלפי ההסבר שלהם הוא תכשיר מיוחד לניקוי מסכים בעלי רגישות גבוהה כמו QLED. החלטתי לא לרכוש מה את הערכה, בגלל מחירה הגבוה (כך נראה לי), ורכשתי אח"כ בהום סנטר ערכה "רגילה" לניקוי מסכים הכוללת תרסיס+בד+מברשת רכה ב-40 ש"ח.

בטרם השימוש בה, התקשרתי לשירות הלקוחות של סמסונג (חברת "אלקרוניקס פרו") כדי לוודא שאפשר לנקות את המסך באמצעות הערכות ה"רגילות" שנמכרות בחנויות, כמו שרכשתי אני, אבל הם מתעקשים שמסכי QLED, בשל רגישותם הגבוהה, חייבים ניקוי ***רק*** באמצעות ערכת הניקוי המיוחדת שהם מוכרים, ושגם אין לי סיכוי למצוא אותה בחנויות.

אני נוטה לחשוב שאין שום בעיה להשתמש עבור ה-QLED בערכת ניקוי מסכים שעולה 40 ש"ח (ולא 120 ש"ח של החברה) ושגם הערכה הזולה תתאים ל-QLED ותנקה את המסך כיאות.

אבל... אני מודה שאני גם קצת חושש שיש איזושהי אמת בדברי החברה וכן נדרש להשתמש ***רק*** בערכה המיוחדת ושאולי אולי הערכה הזולה תגרום איזשהו נזק למסך.

הטלוויזיה עלתה לי כמעט 7,000 ש"ח ולא בא לי לקחת הימור בעניין...

אשמח לעזרת המבינים.

תודה מראש :)
ערכת ניקוי מסכים "רגילה" מהום סנטר
 ערכת ניקוי מסכים "רגילה" מהום סנטר

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

Re: ניקוי מסך QLED

נושא שלא נקרא #2 

ל13 כתב:הי,

אשמח לעזרת המבינים...

רכשתי לאחרונה מסך 65" QE65Q80R) QLED Samsung). המתקינים, במעמד ההתקנה, הציעו לי לקנות מהם, בין השאר, ערכה של תרסיס+בד מיקרופייבר לניקוי המסך במחיר 120 ש"ח, שלפי ההסבר שלהם הוא תכשיר מיוחד לניקוי מסכים בעלי רגישות גבוהה כמו QLED. החלטתי לא לרכוש מה את הערכה, בגלל מחירה הגבוה (כך נראה לי), ורכשתי אח"כ בהום סנטר ערכה "רגילה" לניקוי מסכים הכוללת תרסיס+בד+מברשת רכה ב-40 ש"ח.

בטרם השימוש בה, התקשרתי לשירות הלקוחות של סמסונג (חברת "אלקרוניקס פרו") כדי לוודא שאפשר לנקות את המסך באמצעות הערכות ה"רגילות" שנמכרות בחנויות, כמו שרכשתי אני, אבל הם מתעקשים שמסכי QLED, בשל רגישותם הגבוהה, חייבים ניקוי ***רק*** באמצעות ערכת הניקוי המיוחדת שהם מוכרים, ושגם אין לי סיכוי למצוא אותה בחנויות.

אני נוטה לחשוב שאין שום בעיה להשתמש עבור ה-QLED בערכת ניקוי מסכים שעולה 40 ש"ח (ולא 120 ש"ח של החברה) ושגם הערכה הזולה תתאים ל-QLED ותנקה את המסך כיאות.

אבל... אני מודה שאני גם קצת חושש שיש איזושהי אמת בדברי החברה וכן נדרש להשתמש ***רק*** בערכה המיוחדת ושאולי אולי הערכה הזולה תגרום איזשהו נזק למסך.

הטלוויזיה עלתה לי כמעט 7,000 ש"ח ולא בא לי לקחת הימור בעניין...

אשמח לעזרת המבינים.

תודה מראש :)
...
·
:lol::lol::lol:

אלקטרוניקס פרו, שלא מסוגלים להוציא טלויזיה מקרטון (שלא לדבר על להתקין אותה כמו שצריך) גם כשיש להם הוראות הרכבה מול הפרצוף... עכשיו פתאום נהיו "מומחי טלויזיות".:lol:

כמו שניחשת - מנסים למכור לך את אותו חומר (אם לא נחות יותר) במחיר פי 3.
תאמין לי שלנציג שלהם אין שום מושג לא ממה עשוי ציפוי הטלויזיה, ולא ממה מורכב חומר הניקוי "הקסום" שהם מוכרים. הוא מה שנקרא בעברית "מחרטט".

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 765 פעמים
קיבל תודות: 1510 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא צריך שום תכשיר מיוחד, בטח לא בהמלצת "אלקרוניקס פרו" שההבנה שלהם מבוססת על כמה כסף נצליח
להוציא במעמד ההתקנה. ראה מה רשמתי כאן.
https://www.hometheater.co.il/vt332012.html

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תשמע לפני שנים קניתי את הערכה של פיליפס , לא יודע אם מוכרים היום והיא הייתה מעולה , גם בטביעת האצבעות שהשאירו מההתקנה של המסך הנוכחי השתמשתי ולא ראיתי שעשה נזק , כמובן קצת להשפריץ על המטלית של המיקרופייבר ולנקות,

https://www.philips.co.id/c-p/SVC1116G_ ... en-cleaner
philips.jpg

ל13 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

Kondo10 כתב:לא צריך שום תכשיר מיוחד, בטח לא בהמלצת "אלקרוניקס פרו" שההבנה שלהם מבוססת על כמה כסף נצליח
להוציא במעמד ההתקנה. ראה מה רשמתי כאן.
https://www.hometheater.co.il/vt332012.html
...
Kondo10 - תודה על העצה :)

אז אתה ממליץ לנקות באמצעות מטלית (מיקרופייבר אני מבין?) ומים מזוקקים בלבד?
למה לא כדאי להשתמש בתרסיס לניקוי מסכים, כמו שקניתי?
ומאיפה משיגים מים מזוקקים? והאם הם יצליחו לבדם להתגבר על כתמים? טביעות אצבעות?

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #6 

זה הורס את הציפוי.
מים מזוקקים (ממש מעט) על מטלית רכה/איכותית - מנקה מסכים בצורה אפקטיבית, גם כתמי אצבעות.
בכל בית מרקחת. יש לי בקבוק גדול (זה מה שמכרו) תרצה, בוא קח כמות שתספיק ל -10 שנים לפחות.
הכאב לא מרפה, התקווה מתפוגגת, יש אולי אופטימיות, אך הצלקת תישאר לעד.

ל13 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

Kondo10 כתב:זה הורס את הציפוי.
מים מזוקקים (ממש מעט) על מטלית רכה/איכותית - מנקה מסכים בצורה אפקטיבית, גם כתמי אצבעות.
בכל בית מרקחת. יש לי בקבוק גדול (זה מה שמכרו) תרצה, בוא קח כמות שתספיק ל -10 שנים לפחות.
...
הבנתי... וזה בסדר, יש לי מספיק בתי מרקחת קרובים לבית. אקנה :)

תודה רבה!

אגב, מפליא אותי שמוכרים תרסיסים לניקוי מסכים שבעצם הורסים את הציפוי, לדבריך...???

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #8 

שכבת אנטי רפלקס מעל המסך יכולה להיהרס עם חומרים מעט חריפים. ( מה שיש בתרסיסים למניהם)
מטלית רכה עם מים מזוקקים זה מספיק. רצוי לנגב מעט את המסך על יבש בעדינות - כדי להוריד אבק ראשוני למניעת שריטות.
הכאב לא מרפה, התקווה מתפוגגת, יש אולי אופטימיות, אך הצלקת תישאר לעד.

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

עם החומר של פיליפס ניקיתי את כל המסכים בבית ,פיליפס/סמסונג ... ועד היום לא ראיתי שגרם לבעיה , התחלתם להלחיץ אותי חחח

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”