מתחרה ל Q80T בגודל 65"

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: מתחרה ל Q80T בגודל 65"

נושא שלא נקרא #61 

אגב בשביל העניין הרצתי בדיקת dse על גבי הטלויזיה הנוכחית שלי. סמסונג בת 8 שנים. בהחלט הצלחתי להבחין בקוי תאורה ורטיקלים וברגע שקלטתי אותם לא יכולתי לפספס אותם יותר. כמו כן היו מעין פסים יותר כהים בקרבת השוליים לאורכם ורוחבם.
לא יודע כמה זה דומה למה שאנחנו מדברים עליו אבל את האמת זה עד עכשיו לא הזיז לי אז אולי אני לא כזה רגיש לזה?
בוא נגיד שאני אעמוד בזה אם זה יהיה פחות או יותר תהיה מידת החומרה של התופעה..

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

02/12/2020 19:12  
yondon כתב:
אגב בשביל העניין הרצתי בדיקת dse על גבי הטלויזיה הנוכחית שלי. סמסונג בת 8 שנים. בהחלט הצלחתי להבחין בקוי תאורה ורטיקלים וברגע שקלטתי אותם לא יכולתי לפספס אותם יותר. כמו כן היו מעין פסים יותר כהים בקרבת השוליים לאורכם ורוחבם.
לא יודע כמה זה דומה למה שאנחנו מדברים עליו אבל את האמת זה עד עכשיו לא הזיז לי אז אולי אני לא כזה רגיש לזה?
...
ברגע שתבחין בזה תמיד תבחין בזה. זה יוצר מצב שהאובססיה לפגם גרועה מהביטוי של הבעיה עצמה. אבל מה אם אפשר להמנע גם מאובססיה מוגזמת וכם מבעיה אמיתית?

לכל מסך יש DSE, כם לסוני שלי. השאלה היא אחידות כללית ופגמים חמורים. Q90T עושה רושם כמסך שנוטה להגיע לא אחיד ועם כל מיני בעיות אחידות. האם זה יהיה משמעותי אצלך? לא יודע. אבל גם להחליף עכשיו פאנלים של אותו דגם זה סוג של hassle וכנראה גדול יותר כי תצטרך להתעסק עם השירות של סמליין. אם יהיו לך פסים אנכיים במסך ותצפה בכדורגל גם המגרש הירוק יהיה פחות אחיד וגם בכל תזוזה משמעותית של המצלמה הפסים יחלפו על פניך, בטח ובטח שעל 65 אינץ' ובמרחקי הצפיה הקרובים של היום. אולי תזכה בלוטו ויהיה לך פאנל סמסונג נקי? מאחל שזה מה שיקרה.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #63 

02/12/2020 19:27  
Yuvalfrr כתב:
02/12/2020 19:12  
yondon כתב:
...
ברגע שתבחין בזה תמיד תבחין בזה. זה יוצר מצב שהאובססיה לפגם גרועה מהביטוי של הבעיה עצמה. אבל מה אם אפשר להמנע גם מאובססיה מוגזמת וכם מבעיה אמיתית?

לכל מסך יש DSE, כם לסוני שלי. השאלה היא אחידות כללית ופגמים חמורים. Q90T עושה רושם כמסך שנוטה להגיע לא אחיד ועם כל מיני בעיות אחידות. האם זה יהיה משמעותי אצלך? לא יודע. אבל גם להחליף עכשיו פאנלים של אותו דגם זה סוג של hassle וכנראה גדול יותר כי תצטרך להתעסק עם השירות של סמליין. אם יהיו לך פסים אנכיים במסך ותצפה בכדורגל גם המגרש הירוק יהיה פחות אחיד וגם בכל תזוזה משמעותית של המצלמה הפסים יחלפו על פניך, בטח ובטח שעל 65 אינץ' ובמרחקי הצפיה הקרובים של היום. אולי תזכה בלוטו ויהיה לך פאנל סמסונג נקי? מאחל שזה מה שיקרה.
...
אמן . תודה

PROSURFER (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

תחילה זה לא היה ניראה לי דרמתי אבל היום לאחר צפייה ממושכת בתכנים שאני בדרך כלל צופה שזה גלישת גלים זה ממש מציק! זה כמובן מופיע בעוד סוגי תכנים...
תיאמו טכנאי ליום שני הקרוב ואף שלחתי להם תמונות.
למישהו יש ניסיון מולם בעניין ?
אגב עד כה הם היו ממש בסדר מכל הבחינות.
המוביל סחב את הקרטון לבד והקרטון הגיע די עייף עם כמה מכות ושפשופים. התקשרתי לדווח והם אמרו שהם לוקחים אחריות במידה והמסך ניזוק. המתקינים בדקו את המסך טרם תלו. גם בעניין המסך המלוכלך עד כה הם מטפלים בזה לפי הנוהל מבלי להתכחש.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #65 

03/12/2020 16:16  
PROSURFER כתב:
תחילה זה לא היה ניראה לי דרמתי אבל היום לאחר צפייה ממושכת בתכנים שאני בדרך כלל צופה שזה גלישת גלים זה ממש מציק! זה כמובן מופיע בעוד סוגי תכנים...
המוביל סחב את הקרטון לבד והקרטון הגיע די עייף עם כמה מכות ושפשופים. התקשרתי לדווח והם אמרו שהם לוקחים אחריות במידה והמסך ניזוק. המתקינים בדקו את המסך טרם תלו. גם בעניין המסך המלוכלך עד כה הם מטפלים בזה לפי הנוהל מבלי להתכחש.
...
לרוב לא מדובר בדרך ההובלה והטיפול במסך, אלא תקלה בייצור. הדגם הזה מלוכלך, אין לי דרך אחרת לומר את זה. נראה שהסיכוי לקבל Q90T נקי הוא קטן. אם היו כל מיני תקלות נוספות עם המסך הזה הייתי יכול לומר שזה בגלל שהם מכרו בכמויות. אבל התלונה הכמעט יחידה ששמעתי עליה עם המסך הזה זה עניין ה DSE.

ברגע שעולים על זה אי אפשר להחמיץ את זה והעין /מוח מתמקדים בזה. אני חווה משהו דומה עם ענייני סאונד בסאונדבר שלי, אני כל הזמן מסתכל עליו כדי לוודא שהאיזון בין ערוצים נכון ושהכל נשמע כמו שצריך,עד לרמה שאני כבר פחות מקשיב לו ויותר בוחן אותו וזה מחרפן אותי.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #66 

PROSURFER כתב:
...
היה מעניין אם היית משווה את זה לטלוויזיה הקודמת שלך ופתאום מגלה שגם שם סבלת מזה וזה בעצם לא הזיז לך. זה היה קצת מרגיע, לא?

מעניין אותי לדעת מה הציפייה שלך
לגבי ביקור הטכנאי. למיטב הבנתי dse ברמה מסוימת לא מהווה עילה למימוש אחריות (בארץ).
והרי גם אם כן יסכימו יש סיכוי לא קטן שתקבל מסך גם דפוק, אם לא יותר. יש לך כוחות לזה? מה תעשה עם גם החדש יהיה ככה?

רק להבהיר, אני שואל בשיא התמימות, לא מתוך שיפוטיות חלילה. מתוך הבנה שקיים סיכוי גדול שאעמוד בפני אותה סיטואציה.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #67 

03/12/2020 16:31  
Yuvalfrr כתב:
PROSURFER כתב:
...
לרוב לא מדובר בדרך ההובלה והטיפול במסך, אלא תקלה בייצור. הדגם הזה מלוכלך, אין לי דרך אחרת לומר את זה. נראה שהסיכוי לקבל Q90T נקי הוא קטן. אם היו כל מיני תקלות נוספות עם המסך הזה הייתי יכול לומר שזה בגלל שהם מכרו בכמויות. אבל התלונה הכמעט יחידה ששמעתי עליה עם המסך הזה זה עניין ה DSE.

ברגע שעולים על זה אי אפשר להחמיץ את זה והעין /מוח מתמקדים בזה. אני חווה משהו דומה עם ענייני סאונד בסאונדבר שלי, אני כל הזמן מסתכל עליו כדי לוודא שהאיזון בין ערוצים נכון ושהכל נשמע כמו שצריך,עד לרמה שאני כבר פחות מקשיב לו ויותר בוחן אותו וזה מחרפן אותי.
...
אלא אם כן הבעיות דרמטיות, צריך ללמוד לשחרר לפעמים. זה מכניס ללופ של תסכולים ובטוח הורס את כל חווית הקנייה.
לפעמים אני מקנא בסתם אנשים שלא חופרים ומפתחים אובססיה על כל דבר. ופשוט נהנים מה שיש להם.
אומר לכם בתור אחד שכמעט מכר את האוטו כשהתחילו לו רעשים בתוך האוטו שאף אחד חוץ ממני לא שמע :)

PROSURFER (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #68 

03/12/2020 18:04  
yondon כתב:
PROSURFER כתב:
...
היה מעניין אם היית משווה את זה לטלוויזיה הקודמת שלך ופתאום מגלה שגם שם סבלת מזה וזה בעצם לא הזיז לך. זה היה קצת מרגיע, לא?

מעניין אותי לדעת מה הציפייה שלך
לגבי ביקור הטכנאי. למיטב הבנתי dse ברמה מסוימת לא מהווה עילה למימוש אחריות (בארץ).
והרי גם אם כן יסכימו יש סיכוי לא קטן שתקבל מסך גם דפוק, אם לא יותר. יש לך כוחות לזה? מה תעשה עם גם החדש יהיה ככה?

רק להבהיר, אני שואל בשיא התמימות, לא מתוך שיפוטיות חלילה. מתוך הבנה שקיים סיכוי גדול שאעמוד בפני אותה סיטואציה.
...
המסך הקודם שלי היה של סוני מסידרה 7 הגבוהה והיקרה בזמנו 46 עלה 9 אלף. זה כמובן היה LCD רגיל. הכסף לא משקר המסך ללא דופי עד היום 555 עובד מעולה העברתי אותו לחדר עבודה קשה לי להיפרד ממנו למרות העובי. הוא עבר איתי 3 דירות גם. שלא תבין ה Q90T מסך מדהים ב 10 רמות ממה שהיה לי. הכל ניראה שם מרהיב באמת. התופעה הזאת ספציפית יושבת לי על הרבה מהתוכן שאני רואה ביום יום. זה לא כל הזמן אלה רק בסצנות של תאורה מסויימת. לשבת בשקט קצת קשה לי מצד שני גם להתעסק בזה אין לי כוח. כדי לנקות את המצפון ולא לצאת פראייר פתחתי קריאה והם עד כה היו מאוד נחמדים ופועלים לפי הנוהל. יבוא טכנאי יראה מה שהוא כבר מכיר ומשם נתקדם. להחליף יותר מפאנל אחד אני בטוח לא אחליף. המקסימום עבורי הוא לנסות פאנל נוסף או לחייב אותם לבדוק את הפאנל הבא לפני שהם תולים לי אותו. מצידי שיבדק אצלי על הריצפה ומקסימום יחזור. קשה להיות אדיש לזה. עבורי מדובר במסך יקר לאחר עשור שחיכיתי להחליף. אם כבר החרטה היחידה שלי היא שלא לקחת 75 עבור מרחק של 2-2.5 מטר!

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”