מתלבט בנוגע ל QE65Q90T מה דעתכם עליה?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Pelegk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 5 פעמים

מתלבט בנוגע ל QE65Q90T מה דעתכם עליה?

נושא שלא נקרא #1 

אהלן, חג שמח.
קראתי פה בפורום כמה פוסטים על הטלויזיה והדעות דיי חלוקות. הבנתי שקיימות בעיות כמו DSE ו blooming שאצל חלק זה מורגש ואצל חלק פחות. רציתי לדעת מבין אלה שיש ברשותם את הטלוויזיה, אם סה"כ, למרות בעיות, אתם מרוצים ממנה ושהיא הייתה שווה את העלות הכספית למרות

תודה רבה 😃

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: מתלבט בנוגע ל QE65Q90T מה דעתכם עליה?

נושא שלא נקרא #2 

יש לי את הQ95T וזאת הטלוויזיה הראשונה שלי.

התופעה של הלכלכוך אצלי לפחות, לא כ''כ מורגשת. רק לפעמים בתמונות מהירות ובהירות ובעיקר במשחקים. אבל כל מסך הוא שונה בקטע הזה. אני רואה את זה בתור ריבועים אפורים על כל המסך. זה מרגיש כאילו שמאחורי המסך יש "שכבה נוספת" שגורמת לתופעה הזו. אבל שוב, אני רואה את זה בתכנים וסצנות ספציפיים ולא תמיד.

יש בעיה בתכני HDR עם LOCAL DIMMING שכל התמונה מתבהרת ברגע שמופיעות הכתוביות. שיחקתי עם כל מיני הגדרות ולא הצלחתי להיפטר מזה, רק קצת להוריד את האפקט של הבהירות. בקשר לבלומינג בתכני SDR בשבילי הוא לא כ''כ מורגש. רק כשיש סצינות מאוד כהות וגם אז זה לא הפריע לי. לקח לי בערך איזה חודש עד שמצאתי את ההגדרות שמתאימות לי לכל סוג של תוכן ומאז אני כבר לא נוגע בהגדרות בכלל. לדעתי בסה''כ כל התופעות האלה הן מינוריות אם לא מחפשים אותן והן לא גורעות מהחוויה הכללית במסך. יש לי אותה כמעט חצי שנה ואף פעם לא הרגשתי מאוכזב בין אם זה במשחקים או סרטים וסדרות ככה שמהניסיון שלי אני כן יכול להמליץ עליה.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”