Q85 או Q70 המלצה

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
big27 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

Q85 או Q70 המלצה

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים ,

התלבטות בן ה Q70 ל Q85

אני חובב איכות תמונה מושבע

אפשר לקבל יתרונות חסרונות לדגמים הללו לפני רכישה

תודה רבה

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: Q85 או Q70 המלצה

נושא שלא נקרא #2 

יש חיסרון אחד משמעותי.
היבואן והשירות של סמסונג בארץ.

תרכוש סוני, lg ואפילו דגמי העל של tcl אבל אם אתה לא רוצה להכניס ראש בריא למיטה חולה, תוותר על סמסונג.
כותב את זה בצער רב כי אני מעריך את המותג הזה אבל היבואן והשירות שלו בישראל פשוט קטסטרופה שמצדיקה לא להתקרב בשום אופן.

wegabi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 101 פעמים
קיבל תודות: 96 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

קניתי לפני חודשיים את ה-Q85, אחרי התלבטות דומה לשלך.
מבחינת איכות תמונה - תמורה מדהימה לכסף (היא החליפה OLED בת שלוש של LG ולא הרגשתי שום ירידה באיכות, להיפך).
מבחינת היבואן - נכון, יש להם מוניטין נורא, והמתקין ששלחו לי בהתחלה היה לא מקצועי ולא שירותי.

מה שגרם לי לקנות סמסונג היה הגב שקיבלתי מפיוצ'ר (דור, אדם ומאי) שהבטיחו לי שאם יש בעיה, כל בעיה, הם שם בשבילי.
ובאמת, כשהייתי צריך את השירות הם דאגו שסמליין יצרו איתי קשר ויתקנו את ההתקנה הכושלת.
בשורה התחתונה, אל תוותר על מסך מעולה רק בגלל היבואן, רק תוודא שאתה קונה דרך משווק שיודע לדאוג ללקוחות שלו.

נ.ב
עכשיו כשהושקו הסדרות החדשות של LG, שווה לבדוק אותן מול הסמסונג (בזמנו לא היתה לסמסונג תחרות במסכים שהם לא OLED, יכול להיות שזה השתנה)
בהצלחה

Zohda
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: zohar david
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

02/11/2021 21:58  
טלHD כתב:
יש חיסרון אחד משמעותי.
היבואן והשירות של סמסונג בארץ.

תרכוש סוני, lg ואפילו דגמי העל של tcl אבל אם אתה לא רוצה להכניס ראש בריא למיטה חולה, תוותר על סמסונג.
כותב את זה בצער רב כי אני מעריך את המותג הזה אבל היבואן והשירות שלו בישראל פשוט קטסטרופה שמצדיקה לא להתקרב בשום אופן.
...
למה שתהיה בעיה עם הטלוויזיה של סמסונג שצריך לערב את היבואן והשירות בארץ?

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #5 

09/11/2021 18:18  
Zohda כתב:
למה שתהיה בעיה עם הטלוויזיה של סמסונג שצריך לערב את היבואן והשירות בארץ?
...
לא הבנתי את השאלה.
שיש בעיה עם המסך, אתה מתכוון לפנות ישירות ליצרן בחו"ל למימוש אחריות ותמיכה טכנית?

לקנות מסך של סמסונג בארץ מיבוא "רשמי" זה הכי קרוב ללקנות בלי אחריות בכלל.

Zohda
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

10/11/2021 9:53  
טלHD כתב:
לא הבנתי את השאלה.
שיש בעיה עם המסך, אתה מתכוון לפנות ישירות ליצרן בחו"ל למימוש אחריות ותמיכה טכנית?

לקנות מסך של סמסונג בארץ מיבוא "רשמי" זה הכי קרוב ללקנות בלי אחריות בכלל.
...
הכוונה הייתה שהאם תקלות בטלוויזיה בכלליות ובסמסונג בפרט הם משהו שקורה בתדירות גבוהה? לי אישית יש מסך סמסונג שנרכש לפני 4 שנים ומעולם לא הייתה בו תקלה.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #7 

10/11/2021 16:56  
Zohda כתב:
הכוונה הייתה שהאם תקלות בטלוויזיה בכלליות ובסמסונג בפרט הם משהו שקורה בתדירות גבוהה? לי אישית יש מסך סמסונג שנרכש לפני 4 שנים ומעולם לא הייתה בו תקלה.
...
יש גם כאלו שנוסעים בפיאט או סיטרואן ולא הייתה להם מעולם תקלה.
זה לא אומר שאלו המכוניות הכי לא אמינות שיש....

דרך אגב, ב 2008 רכשתי את מסך הדגל של סמסונג, (למיטב זכרוני 52A750) והוא עובד עד היום (ללא שום תקלות מעולם) אצל קרובי משפחה שנתתי להם את המסך חינם לפני 8 שנים לערך.

בקיצור, כל זה לא אומר כלום על המצב של היום.

Zohda
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #8 

03/11/2021 10:28  
wegabi כתב:
קניתי לפני חודשיים את ה-Q85, אחרי התלבטות דומה לשלך.
מבחינת איכות תמונה - תמורה מדהימה לכסף (היא החליפה OLED בת שלוש של LG ולא הרגשתי שום ירידה באיכות, להיפך).
מבחינת היבואן - נכון, יש להם מוניטין נורא, והמתקין ששלחו לי בהתחלה היה לא מקצועי ולא שירותי.

מה שגרם לי לקנות סמסונג היה הגב שקיבלתי מפיוצ'ר (דור, אדם ומאי) שהבטיחו לי שאם יש בעיה, כל בעיה, הם שם בשבילי.
ובאמת, כשהייתי צריך את השירות הם דאגו שסמליין יצרו איתי קשר ויתקנו את ההתקנה הכושלת.
בשורה התחתונה, אל תוותר על מסך מעולה רק בגלל היבואן, רק תוודא שאתה קונה דרך משווק שיודע לדאוג ללקוחות שלו.

נ.ב
עכשיו כשהושקו הסדרות החדשות של LG, שווה לבדוק אותן מול הסמסונג (בזמנו לא היתה לסמסונג תחרות במסכים שהם לא OLED, יכול להיות שזה השתנה)
בהצלחה
...
מי אלה פיוצ'ר ואיך אפשר להגיע אליהם? מעוניין לשמוע מחיר לגבי ה- QN85A.

תודה

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

יש גם כאלו שנוסעים בפיאט או סיטרואן ולא הייתה להם מעולם תקלה.
זה לא אומר שאלו המכוניות הכי לא אמינות שיש....
...
הוא דיבר על "תדירות הופעת תקלות" (תקלות אמיתיות) וההשפעה של זה על החלטת קנייה בעזרת השכל, לא בעזרת הלב. נגיד נגזים מאוד ומדובר על 10% תקלות (בפועל זה פחות), השאלה היתה עד כמה שווה לוותר על טלווזיה שרוצים בגלל האחוז הקטן הזה. וזו שאלה של שכל שכל (SHEKOL) אחד צריך לשאול את עצמו, הכל עניין של סטטיסטיקה וקבלת החלטות על סמך סטטיסטיקה.

למשל הרבה קוני OLED חושבים לפני מה הסיכוי שתיצרב, ולפי זה מקבלים את ההחלטה שלהם, למשל אם זה 95% סיכוי שלא תיצרב, אז הם לא דואגים כי ה 5% הנותרים זה פחות משמעותי. זו סתם דוגמה למה הוא התכוון. באמת שאין שום קשר לסיטרואן אלא לשימוש בשכל בקבלת החלטות.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”