החלפת q90t ל90a תמורת תוספת

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
alonhez (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

החלפת q90t ל90a תמורת תוספת

נושא שלא נקרא #1 

אהלן,
רכשתי לפני כמה חודשים 90T 65 אינץ'. הוא הגיע עם כתם קטן בפאנל, בסצנות מסוימות לא נראה לעין אך במקרים רבים כן.
לצערי יצאתי מפגר במקצת, ושילמתי עוד סכום נאה של כסף על מתקן תלייה נשלף ואחריות מורחבת ל4 שנים.

התקשרתי לדווח על התקלה, טכנאי אכן אמר כי זו תקלה שמספקת החלפת מסך. הם מציעים לי את ה85A, עכשיו, לא - זה לא בא בחשבון.
דרשתי מהם את ה90A והדבר היחיד שהם מוכנים לעשות זה לדרוש תשלום נוסף של 1350 שח, ובכך לקבל את ה90A עם האחריות המורחבת שהייתה.

כמעט והשתכנעתי לעשות את זה עד שהבנתי שהמסכים המסופקים לישראל גם ב90A הם ADS ולא VA, בעצם אני חווה שנמוך למסך בתוספת תשלום?

מפה לשם אם אסכים לכל התנאים הללו יצא ששילמתי על הטלווזיה 8.5 אלף, שאם הייתי יודע מראש שכך זה יסתכם הייתי קונה LG C1 בלי לשאול שאלות, שזו גם חרטה גדולה כי בגלל שהתחלתי לעבוד יוצא שאני צופה בטלוויזיה רק בלילה בחדר חשוך, מה שמאוד כואב בלב לראות את זליגות האור ושחורים בעייתיים.

מי שנחשף למסך שמסופק לישראל, האם שווה להוסיף את הסכום הזה כדי לקבל את הטלוויזיה החדשה? האם זה בכלל "שדרוג" ששווה לי לעשות? אני יכול להישאר עם הכתם על המסך, קצת כואב בלב אבל לא יותר מזה, מצד שני שילמתי ארגז על טלוויזיה ואני מקבל חוויה שלילית.

מה אתם ממליצים לעשות?

ariel2828
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

Re: החלפת q90t ל90a תמורת תוספת

נושא שלא נקרא #2 

עוקב. יש תשובה למישהו?

vibractor
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

כל העניין הזה של ה ips ב QN90A ממש לא מוריד מאיכות המסך.
השחורים שלו מצויינים וכמעט אין בלומינג.
מסך מצויין למרות ה ADS (זה לא ips).
גם לי היה Q90T שהוחלפה ל 90A ואין ירידה באיכות

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אלון,

אני ממליץ לך להפטר מגישת הבכיינות והחיפוש של מה רע בסיטאוציה נתונה בחיים, זה לא יעזור לך לגבי איכות התמונה, ולא עוזר בכלל.

הQN85A והQN90A יראו יותר טוב מהQ90T, בטח אם אתה צופה בחושך, למרות הפאנל IPS (ADS). לא שונמכת, הכל בסדר, אפשר להרגע. אתה לא רוצה להכנס לניפלאות הOLED לשימוש כללי אלא אם כן אתה פריק של תוכן מסויים מאוד. ואכן לא נכנסת לזה מסיבה מסויימת, אין מה להסתכל על הסיטואציה כאכזבה או כישלון. לי נראה שהלך לך טוב.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”