שדרת הערוצים החדשה של yes

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
rothsc17
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

ממש חבל שהורידו מ6 ערוצי סרטים ל5. הסיבה שבגללה עברתי לפני 10 שנים ליס הייתה שהתאהבתי בערוצי הסרטים וביכולת לזפזפ בינהם. מאוד חבל שעושים לנו תרגיל שיווקי שפותחים עכשיו ויאודי חינם של כל הצרפתי / איטלקי על חשבון ערוץ יס3 שנעלם ובטח בעוד חודשיים זה יתחיל להיות בתשלום. כלומר אנחנו מקבלים מוצר נחות יותר וממשיכים לשלם אותו דבר. ביזיון !!!

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

בינתים התוספת תכנים של VOD זה כי בערוצים הליניארים יש יותר תכנים חדשים.
נערך לאחרונה על ידי רןכהן ב 16/09/2020 0:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #18 

rothsc17 כתב:ממש חבל שהורידו מ6 ערוצי סרטים ל5. הסיבה שבגללה עברתי לפני 10 שנים ליס הייתה שהתאהבתי בערוצי הסרטים וביכולת לזפזפ בינהם. מאוד חבל שעושים לנו תרגיל שיווקי שפותחים עכשיו ויאודי חינם של כל הצרפתי / איטלקי על חשבון ערוץ יס3 שנעלם ובטח בעוד חודשיים זה יתחיל להיות בתשלום. כלומר אנחנו מקבלים מוצר נחות יותר וממשיכים לשלם אותו דבר. ביזיון !!!
...
·
ביס טוענים שהערוצים הזרים ישולבו בין ערוצי הסרטים האחרים של יס, זה כנראה מסביר איך בערוצים הסרטים האחרים של יס שיהיו יותר סרטים לא בשידור חוזר.

minime
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 207 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

מתי יעלה ערוץ של רמקולים :lol:

בשקט בשקט התאדו 3 ערוצי פרימיום YES 3 סרטים זרים וקלאסיקות, YES EDGE ו-YES OH
לא ברור לי איך מועצת הכבלים והלווין נותנת יד להברחת התוכן ל-VOD.
מה עם מי שלא רוצה\יכול להשתמש באינטרנט ומסתמך רק על לווין? סתם לדוגמה בסיסי צה"ל.
חברת יס "בוכה" שיקר לשדר בלווין. אם זה המצב מדוע משדרת ערוצים גם ב-SD וגם ב-HD?
הבזבזנות חוגגת שם. אם לפני 5 שנים אכלנו את הלוקשים שיש לקוחות עם CRT היום כבר לא.
מדוע משדרת עשרות ערוצים ברוסית, הרווח מהלקוחות מצדיק זאת?
צריך להפקיע להם את הרשיון במידה ויעברו רק ל-IPTV ולהתנות את הרשיון בשידור לווין.
תחום הלווין מתקדם ולא נסוג כפי שיס מנסה להציג, יש היום MULTISTREAM ובאירופה הוא עובד מעולה, במיוחד במימוש VOD.
אם חברת חלל ועמוס יקרים להם, יס תמיד יכולים לעבור להוטבירד או אולי אף לניילסאט, יש הסכם שלום עם האמירויות, לא?
במקום להוריד ערוצים כמו YES EDGE ו-YES 3 הם צריכים להעלות עוד ערוצים כאלו, לפצות על העדרות ה-VOD בלווין.

אגב יש דמיון ניכר בין הלוגואים של ערוצי השדרה החדשה ללוגואים של SKY, במיוחד איטליה.
האם YES קשורה איכשהו לרשת סקיי ?
תמיד היה נראה לי שהם מן בראנץ' לא מפותח של SKY, למרות שהם בבעלות בזק.

[img2=300x176]https://image.prntscr.com/image/0x4JkMx ... ukQ7sw.png[/img2] [img2=300x180]https://image.prntscr.com/image/Z4-EmmC ... mHAYGw.png[/img2]

[img2=300x123]https://image.prntscr.com/image/4Pc40I2 ... eY0ksQ.png[/img2] [img2=300x125]https://image.prntscr.com/image/wUSaCMQ ... PKiLQw.png[/img2]

כמובן שרשת סקיי כמה צעדים קדימה.
הבריטית והגרמנית למשל כבר אינן מציגות את הלוגואים כל הזמן,
חצי דקה בתחילת הסרט\סדרה או בחזרה מפרסומות.
כנראה בגלל שהיום כל בריטי\גרמני שני עם טלויזית OLED.
ברכות ליס שנזכרו לעדכן לעיצוב הישן של SKY, שעוצב במקור לפלאזמות, למניעת צריבות.
רק חבל שלא השכילו לעשות שקיפות 20-30% ללוגואים. אלפא על 70-80%.
על הוט אין בכלל מה לדבר. חוץ מהמנכלית, כל העובדים עדיין עם CRT :lol: ...עם מחיקון.

rothsc17
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #20 

רןכהן כתב:
...
...
·
ביס טוענים שהערוצים הזרים ישולבו בין ערוצי הסרטים האחרים של יס, זה כנראה מסביר איך בערוצים הסרטים האחרים של יס שיהיו יותר סרטים לא בשידור חוזר.
...
אם זו הדרך אז אפשר גם לצמצם לערוץ אחד וזהו ! ולשלב בו את כל התכנים. בתור מי שרואה יחסית מעט טלוויזיה יש יתרון אדיר שיש כמה ערוצים לבחור. זה מהיר ונוח. לפעמים בא לך סרט קומדיה מטופש ולפעמים פעולה ולפעמים סרטי סינמטק איכותיים (כפי שיס הגדירה אותם) . לי אין זמן לנבור כל היום בספריות ויאודי אני לא עד כדי כך פריק של סרטים ואין לי מספיק זמן לזה לצערי. חבל ומצער שחברות גדולות כל הזמן רק מנסות להרוויח יותר כסף ולא מתביישות להוריד בערך המוצר על חשבון פגיעה בלקוח ועוד למכור לו שזה לטובתו

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #21 

minime כתב:מתי יעלה ערוץ של רמקולים :lol:

בשקט בשקט התאדו 3 ערוצי פרימיום YES 3 סרטים זרים וקלאסיקות, YES EDGE ו-YES OH
לא ברור לי איך מועצת הכבלים והלווין נותנת יד להברחת התוכן ל-VOD.
מה עם מי שלא רוצה\יכול להשתמש באינטרנט ומסתמך רק על לווין? סתם לדוגמה בסיסי צה"ל.
חברת יס "בוכה" שיקר לשדר בלווין. אם זה המצב מדוע משדרת ערוצים גם ב-SD וגם ב-HD?
הבזבזנות חוגגת שם. אם לפני 5 שנים אכלנו את הלוקשים שיש לקוחות עם CRT היום כבר לא.
מדוע משדרת עשרות ערוצים ברוסית, הרווח מהלקוחות מצדיק זאת?
צריך להפקיע להם את הרשיון במידה ויעברו רק ל-IPTV ולהתנות את הרשיון בשידור לווין.
תחום הלווין מתקדם ולא נסוג כפי שיס מנסה להציג, יש היום MULTISTREAM ובאירופה הוא עובד מעולה, במיוחד במימוש VOD.
אם חברת חלל ועמוס יקרים להם, יס תמיד יכולים לעבור להוטבירד או אולי אף לניילסאט, יש הסכם שלום עם האמירויות, לא?
במקום להוריד ערוצים כמו YES EDGE ו-YES 3 הם צריכים להעלות עוד ערוצים כאלו, לפצות על העדרות ה-VOD בלווין.

אגב יש דמיון ניכר בין הלוגואים של ערוצי השדרה החדשה ללוגואים של SKY, במיוחד איטליה.

[img2=300x176]https://image.prntscr.com/image/0x4JkMx ... ukQ7sw.png[/img2] [img2=300x180]https://image.prntscr.com/image/Z4-EmmC ... mHAYGw.png[/img2]

[img2=300x123]https://image.prntscr.com/image/4Pc40I2 ... eY0ksQ.png[/img2] [img2=300x125]https://image.prntscr.com/image/wUSaCMQ ... PKiLQw.png[/img2]

על הוט אין בכלל מה לדבר. חוץ מהמנכלית, כל העובדים עדיין עם CRT :lol: ...עם מחיקון.
...
·
אבל הם הוסיפו את ערוץ הדרמות הטורקיות כנראה שרוב לקוחות יס אוהבים לצפות בתכנים מטורקיה.

minime
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 207 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

איך אתה משווה בין הזבל הטורקי הזה שעולה להם שקל וחצי, לערוץ כמו EDGE או OH ששידרו תכני HBO שנחשבים לאיכותיים ביותר.
למי שלא יודע HBO הינה הרשת המובילה בעולם בשני העשורים האחרונים.
בקצב הזה יעלו ערוץ אבי ביטר +

berlad26
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

minime כתב:איך אתה משווה בין הזבל הטורקי הזה שעולה להם שקל וחצי, לערוץ כמו EDGE או OH ששידרו תכני HBO שנחשבים לאיכותיים ביותר.
למי שלא יודע HBO הינה הרשת המובילה בעולם בשני העשורים האחרונים.
בקצב הזה יעלו ערוץ אבי ביטר +
...
·הם עדיין ישדרו את כל התכנים האלה, רק יפרסו את הסדרות לפי ערוצי הז'אנר. כמו "יורשים" תשודר ב-yes drama במקום ב-yes edge מה הביג דיל? זה לא שהם מפסיקים לשדר יותר את תכני hbo. לגבי העלאת ערוץ טורקי נוסף, זה אכן פח, אבל לפחות זה לא בא על חשבון תוכן קיים כמו showtime או hbo

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #24 

berlad26 כתב:
...
...
·הם עדיין ישדרו את כל התכנים האלה, רק יפרסו את הסדרות לפי ערוצי הז'אנר. כמו "יורשים" תשודר ב-yes drama במקום ב-yes edge מה הביג דיל? זה לא שהם מפסיקים לשדר יותר את תכני hbo. לגבי העלאת ערוץ טורקי נוסף, זה אכן פח, אבל לפחות זה לא בא על חשבון תוכן קיים כמו showtime או hbo
...
·
נכון, כמו בסרטים גם בסדרות פיזור תכנים בין ערוצי בית של יס ובגלל זה יוצא פחות שידורים חוזרים בין ערוצי הבית של יס.

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #25 

חצי דקה בתחילת הסרט\סדרה או בחזרה מפרסומות?

לדעתי הם לוקחים סיכון בנושא של הפרת זכויות יוצרים אם אנשים רוצים בזמן שאין את הלוגו בלצלם את התוכן מהערוץ ולפרסם את זה לאחרים מבלי לפרסם שזה מאותה חברת שידור.

ברכות ליס שנזכרו לעדכן לעיצוב הישן של SKY, שעוצב במקור לפלאזמות, למניעת צריבות?
מה הקשר בין סוג העיצוב לבין מניעת צריבות על המסך? מה שקובע זה האם העיצוב של הסמל ערוץ משנה כל כמה שניות והתשובה היא שלא.

אבל אני מסכים איתך שהפעם בלא מעט ערוצי הבית של יס של הסדרות והסרטים בערוצים הלינארים, שהלוגואים של הערוצים האלה ארוכים לא מעט.
לבקשה שלי מיס לקצר את אורך הלוגואים בערוצים האלה, ענו לי, שאולי אם רוב הלקוחות שלהם יתלוננו על זה אז שהם אולי יקצרו את האורך של הלוגואים שבערוצים האלה.

ולמי ששואל כחלק מהתכנית החדשה של יס אין להם כוונה לשדר בVOD בחינם גם סרטים באיכות 4K.
לא נורא, אז מתברר שכיום הסטנדרט איכות שידור זה 1080P, מקווה שאני שבהמשך הזמן הסטנדרט יהיה 4K.

רןכהן
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #26 

minime כתב:

...
השבוע קיבלתי תשובה ממחלקת פניות ציבור של יס, בקשר לגודל הלוגואים של ערוצי הבית שלהם,
הם אמרו לי שהם לא מתכוונים בזמן הקרוב לעשות אף שינוי לא בקשר לגודל הלוגואים, ולא בקשר לאורך ורמת חוסר השקיפות שלהם,
הם המליצו שמי שזה מפריע לו, שינסה לראות ערוצי טלוויזיה אחרים שלהם כמו יס דוקו ויס ישראלי, תכנים ב VOD, שאר הערוצים שלהם, או לנסות להתרגל לסמלים האלה של ערוצי הבית שלהם, וזה המקום לציין שיש לא מעט תכנים שמשודרים בערוצים הבית הלינארים של יס, ושבגלל זכויות יוצרים הם לא מוצעים לצפיה ב VOD של יס, גם אחרי שיס טענה שהיא תוסיף לשירות ה VOD שלה יותר תכנים, כחלק משדרת הערוצים החדשה שלה.
והם אמרו לי שחודש אחרי הצגת הסמלים החדשים בערוצים שלהם, שגם הרבה אנשים התלוננו בקשר לגודל וחוזק הסמלים שלהם, שגם להם היה נראה שאחרי חודש מהצגת הלוגואים האלה, שהאנשים ידעו על זה כמו שצריך ושהלוגואים האלה לא יהיו יותר מידי בוטלים, אבל ביס גם אומרים שזה עדיין לא 50 אחוז או יותר מלקוחות החברה שלהם שהתלוננו שיש להם בעיה עם הלוגואים האלה, וביס גם אמרו לי שהסיבה שחשוב להם שהסמלים האלה ישארו בצורה כזאת, כי לדעתם צריך עוד הרבה מאוד חודשים להרגיל את הלקוחות שלהם שיזכרו מה בכל ערוץ חברת יס משדרת.
שאני אמרתי להם אבל אפשר לראות בפס המידע התחתון מה שם הערוץ והמספר שלו, אז הם אמרו לי שלדעתם זה לא מספק ושצריך משהו שנראה למשך יותר זמן בערוצי הטלוויזיה.
ושאני שאלתי אותם אם זה כדי שהצופה ידע מה בדיוק הערוצים האלה משדרים, אז למה המילים בלוגו חוץ מהמילה יס זה לא בעברית? אז הם אמרו לי שלדעתם כמה שיותר מילים בשפה האנגלית שהרבה מאוד אנשים מבינים את הכוונה שלהם שזה משתלב בצורה יותר יפה עם שם החברה שלהם שהוא בשפה האנגלית.

·

Mistoffelees (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 375 פעמים
קיבל תודות: 180 פעמים

Re: שדרת הערוצים החדשה של yes

נושא שלא נקרא #27 

ערוץ yes Movies Kids, לשעבר yes 5, בנוסף להגלייתו לערוץ 87, עבר להיות ערוץ שמשדר בסוף השבוע וחגים בלבד.
בשאר ימות השבוע הלקוחות מוזמנים לצפות בסרטי ילדים ב-VOD.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”