מבררת לזוג קשישים על אופציה לצפות בערוצים ברוסית באיכות גבוהה

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
GeulaSchwartz (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 0

מבררת לזוג קשישים על אופציה לצפות בערוצים ברוסית באיכות גבוהה

נושא שלא נקרא #1 

אשמח להמלצתכם על שירות שמאפשר צפייה באיכות טובה בערוצי הלווין ברוסית. עד היום זוג הקשישים השתמש בשירותי הכבלים (הוט) לצפייה בערוצים ברוסית באיכות שידור נמוכה מאוד. זה פחות ניכר היה כי הטלויזיה בה צפו היתה גם מדור ישן ולכן יכלה להתמודד בצורה טובה יותר עם איכות שידור נמוכה מאשר ה4k החדשות של היום.
הטלויזיה הישנה התקלקלה ונדרשים להחליף אותה לדגם מתקדם יותר של סוני (950h).אשמח לברר על אופציה של שידור איכות איכותי יותר. האם חיבור באמצעות שירותי רשת דוגמת פרטנר או סלקום מציגה אופציה לאיכות שידור משופרת? אשמח להמלצות איך לתת מענה לבעיה באיכות השידור. תודה

dima_vy
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 298 פעמים

Re: מבררת לזוג קשישים על אופציה לצפות בערוצים ברוסית באיכות גבוהה

נושא שלא נקרא #2 

21/11/2020 16:27  
GeulaSchwartz כתב:
אשמח להמלצתכם על שירות שמאפשר צפייה באיכות טובה בערוצי הלווין ברוסית. עד היום זוג הקשישים השתמש בשירותי הכבלים (הוט) לצפייה בערוצים ברוסית באיכות שידור נמוכה מאוד. זה פחות ניכר היה כי הטלויזיה בה צפו היתה גם מדור ישן ולכן יכלה להתמודד בצורה טובה יותר עם איכות שידור נמוכה מאשר ה4k החדשות של היום.
הטלויזיה הישנה התקלקלה ונדרשים להחליף אותה לדגם מתקדם יותר של סוני (950h).אשמח לברר על אופציה של שידור איכות איכותי יותר. האם חיבור באמצעות שירותי רשת דוגמת פרטנר או סלקום מציגה אופציה לאיכות שידור משופרת? אשמח להמלצות איך לתת מענה לבעיה באיכות השידור. תודה
...
אם עניין רק בערוצים ברוסית או מדובבים לרוסית, יש מגוון מאוד רחב של אפשרויות, החל מחברות המספקות ממיר מבוסס אנדרואיד עם ממשק מוכן ושלט ועד שירותים הניתנים לרכישה ההתקנה באפליקציות על אותם מכשירי אנדרואיד. עלויות החל מ-1 דולר לחודש עד כמה עשרות שקלים בחודש. מגוון ערוצים בערך אותו מגוון אצל כולם.
אחת הדוגמאות ottclub.cc ויש עוד הרבה כמוהם

GeulaSchwartz (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

21/11/2020 16:50  
dima_vy כתב:
21/11/2020 16:27  
GeulaSchwartz כתב:
...
אם עניין רק בערוצים ברוסית או מדובבים לרוסית, יש מגוון מאוד רחב של אפשרויות, החל מחברות המספקות ממיר מבוסס אנדרואיד עם ממשק מוכן ושלט ועד שירותים הניתנים לרכישה ההתקנה באפליקציות על אותם מכשירי אנדרואיד. עלויות החל מ-1 דולר לחודש עד כמה עשרות שקלים בחודש. מגוון ערוצים בערך אותו מגוון אצל כולם.
...
תודה על המענה. מדובר בממשק שיתאים לקשישים שהתרגלו לשימוש בשלט פשוט בלבד?
מבחינת איכות השידור היא גבוהה מזו המוצגת בכבלים?
הכוונה לערוץ 9 101 ועוד שמוצגים באיכות ירודה כיום ואינם מתאימים לצפייה ב4k

dima_vy
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 298 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

21/11/2020 17:52  
GeulaSchwartz כתב:
21/11/2020 16:50  
dima_vy כתב:

...
תודה על המענה. מדובר בממשק שיתאים לקשישים שהתרגלו לשימוש בשלט פשוט בלבד?
מבחינת איכות השידור היא גבוהה מזו המוצגת בכבלים?
הכוונה לערוץ 9 101 ועוד שמוצגים באיכות ירודה כיום ואינם מתאימים לצפייה ב4k
...
היי,
אני לא ממש מכיר את החברות המספקות גם ממירים. פעם אחת ראיתי, וזה נראה לי די דומה לממשקים המוכרים. מבחינת האיכות גם די בסדר. אני באופן אישי אני משתמש בקופסת אנדרואיד עם תוכנה מותקנת עליה, ושלט גם שלה וגם air mouse. לי זה סביר, אבל אני לא יכול להגיד שאני רגיל לשלט של yes.
לגבי האיכות - שוב, לטעמי איכות די בסדר, היא יותר טובה מ-576p של שידורים הרגילים ב-yes

amdr1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

ערוץ 9 מלוון בFTA לא קיים.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”