מעבר ל - yes. כמה שאלות מקדימות

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
peccary (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

מעבר ל - yes. כמה שאלות מקדימות

נושא שלא נקרא #1 

היי,

היום אני עם פרטנר טיוי ולא כל כך מרוצה מהתוכן ומהאיכות.

יש לי 2 טלויזיות:
1. בסלון טלויזיה יחסית ישנה (לא smart TV) שכנראה תוחלף בעתיד הקרוב
2. בחדר שינה smart TV 4K.

אני פחות אהבתי את הקונספט של yes+ בגלל השלט (הן של הממיר של אפל והן של הממיר של אנדרויד).
מה שמשאיר אותי עם הממירים הלוויניים.

הבנתי שהשלט של ממיר ultra יודע לדבר עם הממיר בעזרת RF ולכן לא צריך להיות line of sight ביניהם.
מה שמביא אותי לשאלה הראשונה: האם אפשר להחביא את הממיר במגירה? האם הוא לא יתחמם שם יותר מדי?

שאלה שניה: האם ללכת על שני ממירי ultra (למרות שטלויזיה אחת לא תומכת 4K) בגלל היכולת להחביא את הממיר במגירה? או שהייתם ממליצים על משהו אחר?

alexgl
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 1 פעם

Re: מעבר ל - yes. כמה שאלות מקדימות

נושא שלא נקרא #2 

לדעתי לא כדאי לך לקחת 2 אולטרה.
אני עברתי שבוע שעבר ל-2 ממירי אנדרואיד (נשאר אולטרא 1 בסלון שעכשיו שיש שלט חדש יכול להיות שגם הוא יוחלף) - מעולים בייחוד לאור העובדה שהיום הושק שלט חדש לממירי האנדרואיד

https://tech.walla.co.il/item/3454811

אם האינטרנט שלך בבית יציב וטוב, לך על זה, תופסים פחות מקום ואפשר להריץ עליהם הכל.

אולטרא גדול, מתחמם ותופס מקום ולא חף מבעיות, אצלנו צריך אחת לכמה זמן לאפס אותו כי פשוט נתקע.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא ממליץ לך ללכת לכיוון ממירים בכלל.
כיום הכל עובר על OTT אם האינטרנט בבית יציב ויש לך נקודת רשת קווית בקרבת המסכים אז אין פה ממש שיקול.
יש לך כיום כמה שחקניות חזקות בתחום עם תמיכה ברוב המסכים החכמים בהתקנת אפליקציה, הכנסת פרטים וצא לדרך...
סטינג, סלקום TV, נקסט TV, פרטנר TV.
אם המסכים חכמים תבדוק את האפשרות ברמת אפליקציה ואז אתה עובד עם השלט של הטלוויזיה ישר...
ממירי לווין הם חמודים והכל אבל זהו מוצר חשמלי, זה התעסקות, זה דמי התקנה, זה תקלות, זה לפנות למוקד בכל פעם שצריך לסדר או לתאם טכנאי, זה בסוף גם ההחזרת ציוד... שלא לדבר על גשם/שלג בחורף ואז תשכח משידורים תקינים... בטוטאל יש לך כונן קשיח מה שאתה מקליט נשאר בו ומוצפן אבל אם הכונן מתקלקל גם כל מה שהקלטת הולך למחזורית... בשנות ה-2000 הלווין היה חזק בישראל כיום גם יס הבינה בעצמה שהכל פונה לשוק האינטרנט לאנשים הצעירים והטכנולוגיים - והם נכנסים דרך יס פלוס, יס גו, סטינג.
לאנשים מבוגרים שלא יודעים לתפעל שלט.. כן אולי אציע ממיר יס אבל מהאפורים של פעם... היות ואתה מדבר על אולטרא וכו' אני מבין שאתה די טכני.
בהצלחה :)

peccary (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

alexgl
ראיתי עכשיו את השלט - ממש חמוד :)
אתה יודע אם אפשר לשלוט בממיר הזה בלי שיש line of sight בינו לבין השלט?
כלומר, האם אפשר להחביא אותו במגירה?

benny123
אני מעדיף עם ממיר משתי סיבות:
1. יש לי טלויזיה אחת שהיא לא חכמה
2. אני לא היחיד שמשתמש בטלויזיה בבית והשאר פחות טכניים ממני :)

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”