בקשה לפיצ'ר ב-Yes+ על Apple TV

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
bourbon (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים
יצירת קשר:

בקשה לפיצ'ר ב-Yes+ על Apple TV

נושא שלא נקרא #1 

אמנם ברור לי שהפורום פה הוא לא בדיוק הכתובת המדוייקת, אבל אני מקווה שיכול להיות שהאנשים שהם כן הכתובת קוראים מידי פעם את הפורום...

ב-Yes+ על ה-Apple TV יש חוסר בפיצ'ר די סטנדרטי - שימוש במקלדת האייפון להקלדה - בייחוד לצורך חיפוש (אבל גם לצורך הקלדת מספרים, למשל, בהעברת ערוצים או קודים).

כמו רבים אחרים, אני כמעט ולא משתמש בשלט של ה-Apple TV אלא בייחוד באייפד/אייפון שבד"כ נמצאים ממילא ביד ושולטים בצורה מצויינת במכשיר (וגם נוטים ללכת לאיבוד הרבה פחות). ברוב האפליקציות (למשל נטפליקס), ברגע שנכנסים למצב שמצריך כתיבה של טקסט - אז בנוסף ל-UI הרגיל של החיפוש על המסך (לזוז ימינה שמאלה בכדי להגיע לכל אות) - באייפון נפתחת אוטומטית תיבת טקסט, שמאפשרת כתיבה נורמלית ולא מסורבלת של מה שרוצים לחפש. כמובן שלמי שמשתמש בשלט הרגיל זה לא מפריע - אין שינוי בהתנהגות - אבל למי שמתשמש באייפון/אייפד, החוויה לעין ערוך טובה יותר. באותו אופן אפשר להשתמש במקלדת גם לצורך הקלדת מספר הערוץ והקוד כניסה, אבל כמובן שבשורת החיפוש היתרון היחסי הרבה יותר משמעותי.

אני מצרף סרטון שמראה את ההתנהגות בנטפליקס על ה-Apple TV. אם מישהו מ-Yes רואה את זה ויכול להכניס Feature Request (או לחילופין מישהו שמכיר מישהו ויכול להסב את תשומת ליבו) - תבורכו. אני מניח שזה אמור להיות די פשוט מבחינת מימוש :)

תודה!

זאב
photo_2021-12-13_21-44-39.jpg

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”