בקרוב ערוץ 15 ? שימו לב להודעת הרשות השניה

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
מספיקלי
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

Re: בקרוב ערוץ 15 ? שימו לב להודעת הרשות השניה

נושא שלא נקרא #16 

אתמול בערב בעידן. 14 שידר בארס .

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

ששאלתי ביום רביעי את הרשות השניה אם הם יכולים לעדכן אותי מה הוחלט במי ישדר בערות 15, אז הם אמרו לי, שגם פנו אליהם מחברת קשת והם גם מבקשים את הערוץ הזה בשביל ערוץ לייב בשביל ריאליטי, הם טוענים שזה פורמט חדש שהוא אפילו יותר טוב מהריאליטי של האח הגדול ברשת 13, ושכרגע הרשות השניה שוקלת לתת את ערוץ 15 לקשת, כי לטענת הרשות השניה, לא חסרים ערוצי טלוויזיה בישראל שמשדרים בהם הרבה שעות חדשות ואקטואליה, כאשר גם ערוץ דמוקרט טיוי שגם מבקש להיות בערוץ 15, עוסק רוב הזמן בחדשות ואקטואליה,

אני מנחש שבסוף ישודר בו הערוץ של קשת, כי היא גם רוצה שתהיה לה תוכנית מאוד מרכזית עם ערוץ לייב, כמו שברשת יש את האח הגדול, ושכנראה בגלל זה היא תפעיל סוללת עורכי דין, שינסו לשכנע את הרשות השניה לתת להם את מספר האפיק הזה.

ואני גם ראיתי שיש התקדמות מאוד גדולה בקשר לתוכנית הריאליטי הזאת בקשת 12,
נכון שבפרסומת ללוח השידורים של קשת לשנה הקרובה לא הזכירה את התוכנית טלוויזיה הזאת, כי הם לא מזכירים שם את כל תוכניות הטלוויזיה שישודרו שם, כולל למשל את תוכנית הטלוויזיה רוקדים עם כוכבים שעבר לקשת, ושפרסמו בתיקשורת את שמו כל השופטים הרקדנים והידוענים והמנחים שניבחרו להשתתף בתוכנית הטלוויזיה הזאת.
אבל קשה לי להאמין שהתוכנית הזאת באמת תהיה מאוד שונה ומעניינת מהריאליטי של האח הגדול, אני לא שכחתי את מה שקרה עם התוכנית 2025 של קשת שגם לה היה ערוץ לייב, שאמרו שזו תוכנית חדשה ומאוד טובה ומצליחה, ובפועל היא לא הצליחה כמו שצריך, והיא גם לא נימכרה לחוץ לארץ, אבל בגלל שאני הבנתי שהתוכנית ריאליטי החדשה של קשת, היא לא כמו התוכנית של 2025, אז אני עוד לא יודע האם ועד כמה היא תהיה טובה כלפי הצופים שלה, לדעתי אם קשת לא תקבל את ערוץ 15, אז כנראה שאולי היא תשנה שוב את סוג תוכנית הטלוויזיה הזאת.
או שהיא תצליח בהמשך למצוא אפיק פנוי אחר בישראל.
בכל אופן תשובה סופית של מה באמת ישודר בערוץ 15, תפורסם בהמשך.

haj9
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

צריך להכניס ערוץ לדוברי השפה הרוסית.
מה שאני לא מבין זה למה המדינה לא דואגת, לתחזק את הקליטה של עידן פלוס (באיזור מגורי לדוגמא, הקליטה זועתית ) ולעלות את איכות השידור ל-fhd או לפחות ל-hd לכל הערוצים. זה פשוט לא הגיוני שמוצר שאני אמור לקבל בחינם מהמדינה, צריך לעשות עשרות התעסקיות בשביל לקבלו (וגם אז - רק דרך האינטרנט)

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

14/01/2022 13:10  
haj9 כתב:
צריך להכניס ערוץ לדוברי השפה הרוסית.
מה שאני לא מבין זה למה המדינה לא דואגת, לתחזק את הקליטה של עידן פלוס (באיזור מגורי לדוגמא, הקליטה זועתית ) ולעלות את איכות השידור ל-fhd או לפחות ל-hd לכל הערוצים. זה פשוט לא הגיוני שמוצר שאני אמור לקבל בחינם מהמדינה, צריך לעשות עשרות התעסקיות בשביל לקבלו (וגם אז - רק דרך האינטרנט)
...
ישראל פלוס לא נכנס למערך כי דורשים ממנו כסף, מה שיותר מצער ולא ברור זה למה ישראל פלוס שבעבר כן שידר באתר שלהם לכולם בחינם פשוט ביום בהיר אחד, הפסיק לשדר ומכריח את צופי הערוץ להתחבר לחברות השונות רק כדי לצפות בו... זהו ערוץ מסחרי לא מובנת הגישה הזו אחת כמה וכמה שיש מספיק פלטפורמות באינטרנט להפצת השידור בעלויות זעומות לכל דורש ובכך להנגיש לצופים הישראלים את הערוץ ללא צורך להתחבר לאף חברה (לפחות דרך האינטרנט).
כיום אין צפייה חלקה יותר מאשר דרך האינטרנט כאשר נהנים מאיכות גבוהה ואפס תקלות... על פני התשתית הקיימת של עידן+ זו חלופה טובה אבל ברור שעדיף ממיר מובנה ואנטנה ולא להיות תלוי בחיבור אינטרנט, ברור גם שלזה צריך קליטה נורמלית :lol: אחרי זה תדבר על איכות תמונה

haj9
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

14/01/2022 14:47  
benny123 כתב:
ישראל פלוס לא נכנס למערך כי דורשים ממנו כסף, מה שיותר מצער ולא ברור זה למה ישראל פלוס שבעבר כן שידר באתר שלהם לכולם בחינם פשוט ביום בהיר אחד, הפסיק לשדר ומכריח את צופי הערוץ להתחבר לחברות השונות רק כדי לצפות בו... זהו ערוץ מסחרי לא מובנת הגישה הזו אחת כמה וכמה שיש מספיק פלטפורמות באינטרנט להפצת השידור בעלויות זעומות לכל דורש ובכך להנגיש לצופים הישראלים את הערוץ ללא צורך להתחבר לאף חברה (לפחות דרך האינטרנט).
כיום אין צפייה חלקה יותר מאשר דרך האינטרנט כאשר נהנים מאיכות גבוהה ואפס תקלות... על פני התשתית הקיימת של עידן+ זו חלופה טובה אבל ברור שעדיף ממיר מובנה ואנטנה ולא להיות תלוי בחיבור אינטרנט, ברור גם שלזה צריך קליטה נורמלית :lol: אחרי זה תדבר על איכות תמונה
...
לגבי הקלטה - עניין כואב נוסף... :(

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

פחות כואב, יש הכל לצפייה ישירה באתרי הערוצים השונים וההרחבה של פישנזון וגם אפליקציות מאחדות לך הכל, כבר אין ממש צורך בהקלטה

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

שאלתי בשבוע שעבר את הרשות השניה לשידורי טלוויזיה ורדיו מה קורה עם ערוץ 15, והם ענו לי שהנושא הועבר למשרד התקשורת וששאלתי את השאלה הזאת במשרד התקשורת אז הם ענו לי היום שיש להם בינתים דברים יותר חשובים לעסוק בהם.
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

liav5000
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

03/01/2022 12:17  
b2k כתב:
לערוץ 14 יש הצדקה הרבה יותר מכל הערוצים האחרים מהנדסי התודעה.
...
ערוץ 14 הוא ערוץ תעמולה וטוב יעשו אם יסגרו את הערוץ המנוול הזה

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

מדהים שאין למשרד התקשורת דברים חשובים יותר לעסוק בהן מלענות על שאלות.....

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

03/01/2022 22:57  
nimrodg כתב:
כאן11 - צופה בו ונהנה
12 קשת ו13 רשת - תלוי בתוכן שמעניין אותי
14 עכשיו - חבל שירד, צריך להגדיל את החבילה החינמית. גם אם הרמה נמוכה.
24 - אני לא מצליח לקלוט, איזה תדר אני צריך בשביל לקלוט? נמצא ליד כפר סבא/רעננה
33 - לא צופה
כנסת - צופה כשיש משהו מעניין בכנסת.
...
ערוץ 14 לא משדר יותר בעידן. הוא הוסר מהפלטפורמה מכיוון שהוא מסרב לשלם לרשות השניה על השידור, ולאחר שהוא כבר צבר חוב, שלמיטב ידיעתי נכון להיום הוא לא החזיר.

thelight
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

נכון,
אם לא היה ערוץ 14 איפה היו משדרים שעל הרכבות למחנות ההשמדה היה רשום מפ"אי ורמזים על חייל וחיילת שנהרגו לפני שעות מפעילות עויינת, שאסור היה להציב אותם ביחד? באמת , ערוץ למופת

רמאש
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

22/05/2023 13:14  
Borderline1 כתב:
מדהים שאין למשרד התקשורת דברים חשובים יותר לעסוק בהן מלענות על שאלות.....
...
לדעתי בהמשך במשרד התקשורת יתנו תשובה בקשר למה קורה עם ערוץ 15.
הנושאים שלי בקהילת הפורומים הזאת

search.php?search_id=egosearch

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”