בקרוב ערוץ 15 ? שימו לב להודעת הרשות השניה

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
עלי_שביט (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 21 פעמים

בקרוב ערוץ 15 ? שימו לב להודעת הרשות השניה

נושא שלא נקרא #1 

הודעה לציבור על כוונה ל התיר לבעל רישיון לשידורי טלוויזיה שימוש באפיק 15

בתוקף סמכותה לפי סעיף 37ד לחוק הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו, התש"ן-1990 (להלן: "החוק"), ולאחר שהוגשה בקשה בעניין זה בהתאם להוראת סעיף 37ד(ב) לחוק, מודיעה הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו ("הרשות") על כוונתה להתיר ל"כשיר לבקשת אפיק" כהגדרתו בסעיף 37ד(א) לחוק ובכלל כך בעל רישיון קיים לשידורי טלוויזיה, שימוש באפיק 15 (המהווה "אפיק חדש" כהגדרת מונח זה בסעיף 37ד לחוק).

כל גורם שהינו "כשיר לבקשת אפיק", רשאי לפנות לרשות בבקשה לעשות שימוש באפיק 15, לא יאוחר מיום 5.1.22 בדוא"ל [email protected].

https://www.rashut2.org.il/daily.asp?ca ... gId=144282

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: בקרוב ערוץ 15 ? שימו לב להודעת הרשות השניה

נושא שלא נקרא #2 

בדקתי את הנושא הזה, יש ארגון בשם דמוקרט טיוי שרוצה לשדר בטלוויזיה בערוץ מספר 15, אבל בגלל שזה עוד ערוץ טלוויזיה שמשדר רוב הזמן חדשות ואקטואליה ולא חסרים במדינה ערוצים שמשדרים הרבה שעות מתוך 24 שעות חדשות ואקטואליה, כאן 11, רשת 13, קשת 12, ערוץ 14, אז הרשות השניה רוצה לראות האם בערוץ הטלוויזיה הזה יהיה ארגון אחר שישדר יותר זמן תכנים שהם לא חדשות ואקטואליה.
אני גם מבין שהרשות השניה כועסת על רשת וקשת שהם משדרים לדעתם תוך 24 שעות יותר מידי זמן מהדורות חדשות, ושבעלי חברות החדשות שוקלים לפנות לבגץ אם הרשות השניה תחייב אותם לקצר את שעות מהדורות החדשות בטענה שההחלטה הזאת לא מספיק מקצועית ושמאז סגירת ערוץ 2 ופיצול רשת וקשת וחיובם לשדר באיכות HD, אז המצב הכספי שלהן בכסף שמיועד לחברות האלה מאוד ניפגע, ושלא צריך להקשות עליהם במצב של עכשיו בלשדר יותר תכנים שלעשות אותם זה עולה הרבה יותר כסף, כלומר תכנים שהם לא מסוג חדשות ואקטואליה.
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 04/01/2022 1:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני חושב שיהיה נכון מצד ישראל פלוס להכנס סוף סוף למערך השידורים הקרקעיים (אין שום ערוץ הפונה לאוכלוסייה הרוסית בישראל), גם ערוץ הקניות צריך לעשות כן (מאינטרסים ברורים שלו) ולבסוף הייתי דוחף לערוץ i24 שהוא ערוץ ישראלי בינלאומי המשדר חדשות אובייקטיביות פרו ישראל מסביב לשעון בשפה העברית (נקלט חינם למיטב זכרוני בלווין).

התמונה העגומה כיום היא כדלקמן:
ערוץ כאן 11 - ערוץ איכותי (לדעתי) שבאמת משדר תכנים איכותיים ואף ב-FHD בעידן+
ערוץ 12 - ערוץ מסחרי
ערוץ 13 - ערוץ מסחרי
ערוץ 14 - אין הצדקה לערוץ הזה (צר לי זו דעתי) <-- תיקון טעות - להבנתי כבר אינו קיים בעידן+
כאן חינוכית - ערוץ איכותי שפונה לילדים
ערוץ 24 - ערוץ מסחרי, מוזיקה ותכני בידור (לאחרונה החלו לשדר סרטים בכל ערב, יוזמה מבורכת)
מכאן 33 - ערוץ איכותי שפונה לאוכלוסייה הערבית
כנסת - מי צופה בזה?
נערך לאחרונה על ידי benny123 ב 03/01/2022 17:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 234 פעמים
קיבל תודות: 856 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לערוץ 14 יש הצדקה הרבה יותר מכל הערוצים האחרים מהנדסי התודעה.

מספיקלי
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

03/01/2022 12:17  
b2k כתב:
לערוץ 14 יש הצדקה הרבה יותר מכל הערוצים האחרים מהנדסי התודעה.
...
נכון, חשוב ש14 יהנדס תודעה אחת בלבד והוא עושה זאת יפה. מדהים עד כמה הם יכולים לחזור על אותה תיזה שוב ושוב ושוב ובסוף עוד פעם, בד"כ בצעקות, אולי זה ערוץ יהודי למתמודדי שמיעה?
לערוץ הכנסת יש חשיבות בשידור הוועדות, יש לו גם תוכניות נחמדות כמו המדד ומגזין חוץ. הבעיה שאין קשר בין לוח השידורים ובין זמן השידור עצמו.

shayzil
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 58 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אם כבר יש פה תגובות פוליטיות אז אצטרף לדעה הכנראה לא פופליסטית ואומר - תודה שיש את ערוץ 14.

את הערוצים האחרים אני רואה החל משעה 21:30 ועד כמעט חצות (הישרדות, האח הגדול, תוכניות מוזיקה ועוד... רק לא חדשות), למעט מהדורת שישי עם איילה חסון שהיא הכי אובייקטיבית ועיתונאית ברמה מעל כולם.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

03/01/2022 12:51  
מספיקלי כתב:
נכון, חשוב ש14 יהנדס תודעה אחת בלבד והוא עושה זאת יפה. מדהים עד כמה הם יכולים לחזור על אותה תיזה שוב ושוב ושוב ובסוף עוד פעם, בד"כ בצעקות, אולי זה ערוץ יהודי למתמודדי שמיעה?
לערוץ הכנסת יש חשיבות בשידור הוועדות, יש לו גם תוכניות נחמדות כמו המדד ומגזין חוץ. הבעיה שאין קשר בין לוח השידורים ובין זמן השידור עצמו.
...
למה אתה מכניס לי מילים שלא כתבתי?

מדהים שכבודו לא רואה לבד את הנדסת התודעה בערוצים 11 12 13
אלה עם דעה אחת ופנאלים של שמאל ולפעמים עם איזה ימני מחמד בודד וגלמוד שמצאו בדרך לצאת ידי חובה....

מי שמנסה להשתיק את ערוץ 14 הוא פשוט רוצה את המשך הנדסת התודעה של ערוצים 11 12 13 .

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #8 

כשאמרתי לגבי ערוץ 14 - אין הצדקה לערוץ הזה (צר לי זו דעתי), התכוונתי לכך שהערוץ משדר כל היום תכנים מסביב לשעון בנושא אחד ועם כל הכבוד אני לא מתעניין בפוליטיקה, הערוץ הינו מסחרי אבל כל היום, כל התוכניות של הערוץ מתיישבות על פוליטיקה. בעבר שהחל את דרכו היה ידוע בשם ערוץ 20 - ערוץ המורשת, ואז אמרתי שזה רעיון מבורך שיש ערוץ עם זיקה דתית לעם היהודי (לייט ולא מעבר), עם הזמן תכני השידור השתנו לרעה, נהפכו לרדודים יותר ויותר, צעקות באולפן, עישון סיגריות אלקטרוניות בשידור חי, שיח רדוד, טעויות כתיב ובשידור עצמו המציגים חובבנות לשמה. לערוץ היה המון פוטנציאל אבל נקלע לחובות, פונה לקהל יעד ספציפי ולא לכולם, לדעתי זה עניין של זמן עד שיסגר - אם היה פועל כערוץ 10 (14) לשעבר ומציג מגוון תכנים ומיישר קו עם שאר הערוצים המסחריים היה לו הצדקה אולי לקיום אבל לא במתכונת השידורים הנוכחית שלו.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

benny123

ערוץ 14 היום הוא ערוץ חדשות. וככה ממתגים אותו. חדשות. כאן ועכשיו.

לא סדרות לא ריאלטי לא ילדים לא ספורט ולא סרטים. חדשות.

וככזה הוא מתעסק בפוליטיקה חדשות כלכלה ורשת.

ממש כמו fox news באמריקה.

יחזיק מעמד? את זה נראה בעתיד.

לפי הפרסומות שיש שם עם כל הגדולים נראה שיחזיק גם יחזיק.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #10 

b2k לא הייתי קורא לו ערוץ חדשות באותה נשימה עם fox news בוא ידידי נשים קלפים על השולחן הוא קול שופר בדיוק כמו העיתון ישראל היום ותו לא.
ערוץ חדשות ברמה גבוהה כחול לבן אם כבר זה ערוץ i24 ואני ממליץ לך לצפות בו ולהבין בעצמך מה זו עיתונאות אובייקטיבית ברמה גבוהה.
אם היה לו כסף אני מאמין שהיה משלם לרשות השנייה ולא מסיים מחוץ לסקלה וכרגע הוא לא משדר להבנתי בעידן+ בשל החובות שיש לו...
ערוץ 14 היה לפני כן ערוץ 20 וכבר אז חטא בסיבה להקמתו בתור ערוץ המורשת עליה התבסס הצדקה להכניסו למערך שידורי הקרקע ברשות השנייה.
כרגע הוא לא רלוונטי אם לא קיים יותר בעידן+ ואת המקום הפנוי שנוצר אפשר לנתב כפי שציינתי לערוצים באמת חשובים שיעזרו לקהילה בארץ כמו ישראל פלוס (שאין בכלל ערוץ לדוברי השפה הרוסית במערך) או ערוץ i24 שמשדר חדשות ותוכניות 24/7 בשפה האנגלית/צרפתית והערבית.
ערוץ 14 (20 לשעבר) יכול להשאר אצל מי שמוכן להחזיקו וגם לשדר באינטרנט בחינם בדיוק כמו ערוץ 21, סך הכל שניהם מנסים למכור לנו משהו מסביב לשעון ומצטער אני אישית לא מתעניין או קונה את זה.

אלך צעד קדימה, אפשר גם אחרת. הערוץ יכול לשדר לצד מה שהוא משדר גם תכנים איכותיים, פשוט תכנים איכותיים עולים כסף ואין לערוץ כסף לקנות לא סרטים, לא סדרות ולא ליצור הפקות מקור.
אז מה שאנו מקבלים הם שידורים שגם ילד בן 12 יכול מהבית לשדר ביוטיוב, השאלה אם יש צופים ומה רמת הרייטינג (לבדוק את רמת הרייטינג בנאום הפתיחה של ראש הממשלה לשעבר בערב "השקת הערוץ 14 בהרצה"?)

בכל מקרה ובחזרה לעיקר הרעיון של השרשור - נקווה שמישהו ירים את הכפפה וינסה להביא בשורה למערך שידורי עידן+ הכושל בארצנו הקטנה.

b2k
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

benny123

מוזר שלעתון הארץ אתה לא קורא שופר

ולעיתון הנוניתון אתה לא קורא שופר

ולערוץ 13 אתה לא קורא שופר

ולערוץ 12 אתה לא קורא שופר

ולערוץ 11 אתה לא קורא שופר

ורק לערוץ 14 אתה קורא שופר?

אתה יודע מה זה אומר? הפוסל במומו פוסל.

בנתיים בערוץ 14 (20 לשעבר) יש יותר איזון ויושבים וישבו שם בפאנלים שמאלנים (אורי זאכי , בן דרור ימיני, ארי שמאי, ביילין , ועוד) הרבה יותר ממה שיושבים ימניים בערוצים האחרים.

קח לך שבוע ותצפה בשידורים.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #12 

b2k אני לא מתעניין בפוליטיקה הישראלית ולא צופה בחדשות...
אני כן נהנה מתכנים של ערוץ כאן 11, פה ושם תכנים מערוצי 12/13
כל השאר באמת לא מעניין ושים לב מה כתבתי ואתה לא חולק על כך, יש דרך להציג שידור, רמת עיתונאות, תוכן וכו'... אתה משווה את הערוץ לפוקס ניוז ואני אומר שאתה טועה.
אני משווה את הערוץ הזה לערוץ הקניות (אבל שוב זו דעתי בלבד).

לקחת שבוע ולצפות בשידורים? מה עשיתי לך רע ולמה אתה שונא אותי?

nimrodg
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

03/01/2022 11:04  
benny123 כתב:
ערוץ כאן 11 - ערוץ איכותי (לדעתי) שבאמת משדר תכנים איכותיים ואף ב-FHD בעידן+
ערוץ 12 - ערוץ מסחרי
ערוץ 13 - ערוץ מסחרי
ערוץ 14 - אין הצדקה לערוץ הזה (צר לי זו דעתי) <-- תיקון טעות - להבנתי כבר אינו קיים בעידן+
כאן חינוכית - ערוץ איכותי שפונה לילדים
ערוץ 24 - ערוץ מסחרי, מוזיקה ותכני בידור (לאחרונה החלו לשדר סרטים בכל ערב, יוזמה מבורכת)
מכאן 33 - ערוץ איכותי שפונה לאוכלוסייה הערבית
כנסת - מי צופה בזה?
...
כאן11 - צופה בו ונהנה
12 קשת ו13 רשת - תלוי בתוכן שמעניין אותי
14 עכשיו - חבל שירד, צריך להגדיל את החבילה החינמית. גם אם הרמה נמוכה.
24 - אני לא מצליח לקלוט, איזה תדר אני צריך בשביל לקלוט? נמצא ליד כפר סבא/רעננה
33 - לא צופה
כנסת - צופה כשיש משהו מעניין בכנסת.

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

חברים, נא לא לגלוש לויכוחים על פוליטיקה. תודה!

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #15 

nimrodg אתה צריך ממיר תומך DVBT2 כדי לקלוט את ערוץ 24 ואת כאן 11 ב-FHD אחרת הם לא ייקלטו, ערוץ 14 היה גם שמה עד לא מזמן.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”