חלון הראווה של פורום אוזניות ומגברי אוזניות - פרסמו פה את הציוד שלכם!

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
Mediafan
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: חלון הראווה של פורום אוזניות ומגברי אוזניות - פרסמו פה את הציוד שלכם!

נושא שלא נקרא #241 

Hiby R3 Pro Saber > FiiO FH3

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #243 

מגבר Burson Audio Funk יחד עם שדרוג מגברי השרת ל- V6.
אוזניות OLLO S4X.
אוזניות Fostex T60RP.

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #244 

30/10/2020 17:12  
Catskinner כתב:
טוב אני רואה שההודעות הקודמות שלי התחרבנו לחלוטין בגלל מגבלות חדשות על גודל התמונות. לא נורא כי יש עדכונים.

לאחר מסע תלאות לא קצר ולא פשוט הגיע לידי הזמנת ה HEDDphone שלי שהוזמנה לפני הסגר הראשון. למי שלא יודע, ה HEDDphone עורר סערה קטנה בסוף השנה שחלפה היות ואלו הן האוזניות הראשונות המיוצרות ע"י חברת HEDD שהתמחתה עד כה ברמקולי מוניטור מקצועיים לאולפנים והם חלוצים בשימוש בטכנולוגיית ה AMT בדרייברים. ל AMT יש פוטנצייל להעניק את מהירות התגובה הפנומנאלית של אלמנטים אלקטרוסטאטיים תוך עקיפת המגבלה הבסיסית של באס חלש והצורך באנרגייזר בעייתי ובכך בעצם לאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. ברור שאדם חלש אופי כמוני המסתנוור בקלות מצעצועים טכנולוגיים לא יעמוד בפיתוי הרכישה.

מה שהדהים אותי עם קבלת החבילה היה הממדים שלה. לפני פתיחת הקרטון הייתי בטוח שהוא יהיה מלא בספוגי אריזה אבל מתברר שלא כך הדבר. החבילה (הכבדה מאוד) מלאה ב...אוזניות, או לפחות באריזה המקורית של האוזניות וברור שלפי היד שלי המונחת על האריזה שאפשר בקלות לזרוק בפנים שני זוגות של HD600 באריזתם המקורית ועוד יישאר מספיק מקום פנוי כדי לשקשק אותם ביחד.

תמונה

הכבל המגיע אם האוזניות הוא meh לחלוטין והוא הוחלף בו במקום בכבל balanced של Audeze והחלטתי להשתמש ב setup שלי בסלון כדי לבצע הרצה ראשונית ובדיקה. לא שיש משהו דפוק בציוד שלי בפינת העבודה, אבל גם בסלון למגבר האוזניות Monolith Cavalli Liquid Platinum יש מספיק כוח כדי לדחוף כל דבר ואני יכול להתמרח ולהתפנצ'ר על ספת הריקליינר, מה שהתברר כרעיון הטוב ביותר שהיה לי באותו יום בגלל שה HEDDphone כבדות. למעשה הן מספיק מכבידות על הראש כדי להזכיר לי עד כמה שנאתי לחבוש כסדות בצבא. לכן האפשרות להשעין את הראש אחורה בריקליינר שיפרה בהרבה את החוויה שהייתה הופכת למכווצת שרירי צוואר בלעדיה.

תמונה

ישנה טענה שהאוזנית לוחצות. היא הושמעה בעיקר בביקורת ברשת ע"י "החשודים המוכרים". רק שבדקתי את הנושא לפני כן תוך שימוש בטריק של צפיה בביקורת שלהם על ה HD600/650/6XX ובחינת רצועת הראש כשהם חובשים את אותן אוזניות. מזה היה ברור לי לחלוטין שמדובר באנשים עם ראש מאוד "מנופח" יחסית אלי ושלי לא יהיו שום בעיות של התאמה או לחיצה וכך היה. עלי ה HEDDphone מתלבשות היטב ולא לוחצות מעבר ל HD6XX שיש לי בסלון. ההערה היחידה שהייתה לי בתחום הנוחות הוא שכיסוי העור של הכריות מחמם מידי וגורם להזעה.

כצפוי ה HEDDphone לא היוו אתגר ל Liquid Platinum שהצליח ללא מאמץ לדחוף את האוזניות עד לרמות עוצמה גבוהות מאוד ללא שום עיוותים. הדבר הראשון שמשך את תשומת ליבי הוא הבאס. הבאס ב HEDDphone הוא לא מנופח ולא שולט אבל הוא בהחלט נוכח ובכמויות מאוד בריאות. והוא גם מהיר ולא מרוח. הדבר השני ששמשך אותי זה האופן שבו הצליל מוגש. בגדול - זה הזכיר לי יותר האזנה לרמקולים מאשר לאוזניות בגלל הדרך שבה הבמה נוצרת. זה בהחלט חוויה מעניינת מאוד שתומכת בטענה של AMT יש פוטנציאל להיות בעלי תגובה מאוד מהירה ולדחוף המון אוויר. בסיכום שלי מדובר באוזניות הטובות ביותר ששמעתי עד כה.

ואז התעייפתי והלכתי לישון. למחרת קמתי כדי לעשות כל מיני דברים מדכאים שמכניסים לי המון כסף לחשבון ויאפשרו לי לשלם חשבונות, כולל את החשבון עבור ה HEDDphone שלא מבוטל בכלל
...
אני חושב שהגיע הזמן שאני אקבל הזמנה לשמוע את ה- HEDD !!!
כמובן אביא את המתחרה :) Kennerton Rognir

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #245 

כן אני עסק..... אבל סתם בא לי להשוויץ :):)
f55ce803-9340-4c03-b43b-33d1f6ba4605(1).jpg

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #246 

@KSE1500 הרבה לבבות...

מצאתי זוג אזניות ברחוב ללא כבל, ריפוד קשת ורפידות והקשת עצמה מכופפת אבל לא שבורה.
קיצור אמרתי לעצמי ... "עוד דרייבר 40mm לאוסף"
אבל מנסיון קודם עם JBL שמצאתי שהיו עם קשת מרוסת שגם אמרתי "עוד דרייבר 40mm לאוסף" ושמרתי את הדרייבר (לא מוצא איפה...) עולים בחנות 1000ש"ח
האזניות האלו של SOUL ULTRA עולות מסיבה לא ברורה 600ש"ח ומשום מה ראיתי אותן כל כך הרבה בחנויות.
קיצור, אין כוח להלחים את הכבל... מישהו רוצה לספיילר לי איך הן נשמעות ?
אולי באמת אלחים משהו פשוט ללא כבל ניתק כמו שתכננתי ואשאיר אותן ליופי.

Embedead
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: דניס לפסקי
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #247 

Topping E50 & L50 stack
סונדארה ו-moondrop variations

FLaW
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #248 

TOPPING L30+E30
Harmonicdyne Zeus
MEZE 99 NOIR

*סליחה על הבלגן והתמונות המעפנות, לא כזה טוב בזה.*
IMG20220209094705.jpg
IMG20220209094950.jpg

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”