דרך איזה אתר \ תוכנה \ אפלקציה אתם שומעים מוזיקה?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
BEM123 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

דרך איזה אתר \ תוכנה \ אפלקציה אתם שומעים מוזיקה?

נושא שלא נקרא #1 

אני לאחרונה עברתי לאפלקציה של TIDAL מכיון שהבנתי שהאיכות עולה על הרבה מתחרות.

פלאפי
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אני בDeezer. עולה אותו הדבר (מנוי hi-fi), ממשק יותר טוב, ומבחר יותר גדול (לפחות במוזיקה שמעניינת אותי). הייתי בTidal ועזבתי כי האפליקציית דסקטופ הייתה עם ממשק מזעזע ועשתה עדכונים אוטומטים חמש פעמים ביום. וגם היו חסרים להם מלא אלבומים.

אחד מנקודות המכירה של Tidal זה עניין איכות ה-Master, שזה בעצם איך שהם קוראים לקבצים בקידוד MQA. נושא הMQA ישן וכאוב ואפשר להיכנס אליו אם חייבים, אבל אם לסכם בקצרה, זה בפועל לא נותן שום תוספת איכות על פני hi-fi.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: דרך איזה אתר \ תוכנה \ אפלקציה אתם שומעים מוזיקה?

נושא שלא נקרא #3 

BEM123 כתב:אני לאחרונה עברתי לאפלקציה של TIDAL מכיון שהבנתי שהאיכות עולה על הרבה מתחרות.
...
·אני לא בטוח שאני מסכים לקביעה הזו, למרות שגם לי יש מנוי ב Tidal. הנסיון שלי הוא שאיכות המקור והמיקס תמיד תגבר על כל סיבה אחרת להבדל באיכות ההאזנה ובמקרה של Tidal הם משתמשים בדרך כלל באותם מקורות כמו כולם כאשר רק בחלק מהמקרים הם מציעים גם גרסאות MQA שזה במילים עדינות: מלכודת לטיפשים.

מכל מקום, עבורי זה מאוד רחוק מאפליקציה מועדפת לשמיעה עם אוזניות. ההעדפה שלי הייתה ונשארה Jriver והקשבה למוזיקה ששמורה אצלי על ה NAS. יש לזה שלוש סיבות עיקריות:: SoX, TPDF וכמובן WASAPI Exclusive

מה עם האפליקציות האחרות? אז תחילה אסתייג בכך שלא השתמשתי בכולן אבל אלו שיש לי מנוי ואני כן משתמש בהן כוללות את Tidal ואת Deezer ואת Spotify ויש לי אפילו מנוי לכל החיים עבור Roon. אף אחת מהן לא מסוגלת להחליף את Jriver על בסיס איכות שמע נטו, בעיקר לא עבור הקשבה עם אוזניות. בנוסף ההעדפה שלי היא שהמקורות יהיו בשליטתי. נכון שיש הרבה נוחות בשימוש בהזרמה בלבד אבל קרו לי כבר מספיק מקרים שבהם נעלמו לי אלבומים מספריית המועדפים או שהם הוחלפו ללא ידיעתי בגירסאות שונות כדי להפוך אותי למאוד חשדן. זה בעיקר קרה עם Tidal אגב.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני עם טידאל לאיכות סאונד וספוטיפיי להמלצות על מוזיקה חדשה + פלייליסטים מוצלחים מאוד.
יוצא שאני שומע בעיקר ספוטיפיי באוטו ובעבודה. בבית יותר עם הטידאל בגלל המערכת הגדולה וגם בגלל שבבית אני מקשיב יותר לאלבומים. יחד עם זאת, אני מחזק את האמירה שאלבומים נעלמים או מוחלפים או סתם פשוט חסרים בטידאל וזה סופר מציק.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

UHD
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני עם Apple Music. כבר הוכח באינספור מחקרים שהאוזן האנושית לא מסוגלת להבחין בין AAC 256kb/s ובין כל ה "Hi-Fi" למיניהם.
מבחר מוסיקה הרחב ביותר, חוויית משתמש מעולה.
משלם 9.9 לחודש ומקבל גם TV+ עם תכנים ב Dolby Vision בחינם. [סטודנט]

dimaou
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

עד עכשיו הייתי עם Spotify בעיקר בטלפון. בזמן האחרון ניסיתי את Tidal ואת Deezer בגרסת הHIFI של שניהם במחשב.
מבין גרסאות הHifi אז Deezer לקח בגלל שבTidal היו חסרים כמה אומנים ואת כמעט את כל האמנים שהקליטו בChesky records.
בנוסף לDeezer יש אופציה להורדה לשמיעה offline גם במחשב. בתיאוריה אמנם לTidal יש אופציה לHigh rez אבל הוא מקודד לMQA שלא נתמך על ידי רוב היצרניות DAC והוא כנראה עובר Software Decoding בלייב ופחות אוהב את הרעיון.
למי שמעוניין להעביר פלייליסיטים ושאר דברים משירות כזה או אחר - אני ממליץ על https://www.tunemymusic.com
שעשיתי בו העברה בחינם של כמעט כל הדברים שהיו לי בספוטיפי לשירותים האחרים.
לפעמים יש חוסר כי הוא לא מוצא איזה שיר או אומן, אבל בהרבה מקרים הרוב קיים אך תחת מזהה אחר.
בינתיים אני משתמש בDeezer hifi אבל עדיין שומר את Spotify עד שDeezer יתחיל להכיר אותי יותר ולהתאים לי פלייליסטים יותר מדויקים.

BEM123 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: דרך איזה אתר \ תוכנה \ אפלקציה אתם שומעים מוזיקה?

נושא שלא נקרא #7 

Catskinner כתב:
...
...
·אני לא בטוח שאני מסכים לקביעה הזו, למרות שגם לי יש מנוי ב Tidal. הנסיון שלי הוא שאיכות המקור והמיקס תמיד תגבר על כל סיבה אחרת להבדל באיכות ההאזנה ובמקרה של Tidal הם משתמשים בדרך כלל באותם מקורות כמו כולם כאשר רק בחלק מהמקרים הם מציעים גם גרסאות MQA שזה במילים עדינות: מלכודת לטיפשים.

מכל מקום, עבורי זה מאוד רחוק מאפליקציה מועדפת לשמיעה עם אוזניות. ההעדפה שלי הייתה ונשארה Jriver והקשבה למוזיקה ששמורה אצלי על ה NAS. יש לזה שלוש סיבות עיקריות:: SoX, TPDF וכמובן WASAPI Exclusive

מה עם האפליקציות האחרות? אז תחילה אסתייג בכך שלא השתמשתי בכולן אבל אלו שיש לי מנוי ואני כן משתמש בהן כוללות את Tidal ואת Deezer ואת Spotify ויש לי אפילו מנוי לכל החיים עבור Roon. אף אחת מהן לא מסוגלת להחליף את Jriver על בסיס איכות שמע נטו, בעיקר לא עבור הקשבה עם אוזניות. בנוסף ההעדפה שלי היא שהמקורות יהיו בשליטתי. נכון שיש הרבה נוחות בשימוש בהזרמה בלבד אבל קרו לי כבר מספיק מקרים שבהם נעלמו לי אלבומים מספריית המועדפים או שהם הוחלפו ללא ידיעתי בגירסאות שונות כדי להפוך אותי למאוד חשדן. זה בעיקר קרה עם Tidal אגב.
...
שאלה מה זה Jriver ? זה נגן שצריך להוריד אליו מוזיקה? במידה וכן מאיפה מורידים אליו מוזיקה?
·

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #9 

אני בכלל מוריד את כל המוזיקה וממיר אותה ל- WAV. מנגן דרך נגן יעודי שיודע לנצל את "הנקיון" של WAV (יותר נכון ביטול השפעת המעבד).

ניסיתי אפילו לשדר מהטלפון ל BT שלי קבצי WAV - לא התעמקתי יותר מדי אבל תחושה כללית היתה לדינמיות יותר גבוה, מודה עוד לא בדקתי בצורה מושלמת.

סתם
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

איזה קובץ אתה מוריד? כל קובץ שתמיר לWAV יעזור ? כי הבנתי שקובץ דחוס כבר לא יכול להתרחב

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #11 

כל קובץ אפשר להמיר ל WAV ,
http://www.videosoftdev.com/

PCingAddict
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 180 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

אני היחיד שמנוי על YouTube Music?
היתרונות לדעתי:
1. YouTube Premium (ללא פרסומות)
2. YouTube Music - מאגר מוזיקה אמיתי, לא רק קליפים שנמצאים ביוטיוב
3. הזרמת כל סוגי המוזיקה (סרטון וידאו או מתוך המאגר) לכל תומכי ה Cast למיניהם. לצורך העניין, יש לי Google Cast Audio ואני יכול להזרים אליו הופעה מתוך יוטיוב שלא נמצאת במאגר המוזיקה.
4. איכות טובה יותר מספוטיפי (לטעמי)
תוסף להצגת המחירים באמאזון במטבע המקומי:
https://www.hometheater.co.il/vt295285.html

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”