המלצה על HUD100 של Radsone

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
edgarb (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

המלצה על HUD100 של Radsone

נושא שלא נקרא #1 

היי,

המטרה של הפוסט הבא היא לשתף בחוויה שהייתה לי על סאונד של מכשיר קטן ומהפכני שקניתי מיעקב בhifi connect,
ואיך אומרים בלועזית "פיצץ לי את הראש"

אני במשך השנים האחרונות התנסיתי בסאונד, כמו כל האודיופילים הוצאתי סכומי כסף הזויים על נגנים dac מגברים אוזניות וכדומה , הכל בשביל רדיפת הצליל

בארסנל שלי תמצאו היום אוזניות IEM בעיקר, אני מאוד אוהב את הגמישות והמוביליות באוזניות שאני יכול לשמוע איפה אני רוצה ומתי שאני רוצה, לכן מכרתי לאחרונה את הHD800S שלי מאחר והם למרות הסאונד הפנטסטי לא נתנו לי גמישות כי חייבים מגבר כדי לשמוע את מה שהן באמת מסוגלות.

לאחרונה אחרי שקיבלתי המלצות ממספר חברים החלטתי לנסות את הearstudio HUD100 שיעקב מוכר, כיבואן רשמי, ונדהמתי, זהו מכשיר פצפון בגודל, ממש קטן ולמרות זאת הוא מייצר צליל פנטסטי, הבמה שלו מאוד גדולה, יותר גדולה מכשיר הAstel kern SP1000M שברשותי שעולה מעל 2000 דולר, הבמה שלו היא מהגדולות ששמעתי מנגנים.

האוזניה שהשתמשתי בה הייתה Noble Audio Encore Brass Limited Edition, זאת אוזניה שיוצרו כ150 יחידות ממנה, והיא עשויה ממתכת מיוחדת, שמעניקה לה יכולות אודיו מיוחדות, מאוד מפורטת, וכשחיברתי אותה לHUD100 הופתעתי לגלות שהשיר של לאונרד כהן Famous blue raincoat , פשוט התעורר לחיים, כל הרגש שבקןל של לאונרד כהן נשמע במלואו בצורה הולוגרפית תלת מימדית, תצוגה חמה וממש יפה.

שמעתי אותו כOTG גם מאייפון וגם דרך מחשב ה MACBOOK PRO שלי והוא נשמע פנטסטי

לא ניסיתי אבל חברים שלי העידו שהמכשיר הקטן הזה גם יכול לדחוף אוזניות גדולות כמו hifiman HE1000 V2, כי יש לויציאה נוספת של high gain

אני ממליץ על המכשיר הזה בחום, אין לו מתחרה במחיר הזה, הוא נשמע טוב יותר מchord MOJO שעולה יותרמכפילים

אדגר
נערך לאחרונה על ידי edgarb ב 26/08/2020 22:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

:):)

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

והמחיר זה סוד?

HeadphoneGuru
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

למה סודי, הרי כתב שקנה בארץ.

https://hificonnect.com/he/gear/419-ear ... combo.html

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אפשר פשוט לרשום מחיר, ועוד יותר נחמד יהיה לשים קישור למוצר.

HeadphoneGuru
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #6 

נכון, אבל אני מניח ש edgarb הינו פשוט לקוח מרוצה (וכנראה מאוד) ולכן אין מה לצפות שהניסוח שלו יהיה ברמה של "מדור פרסומי" :wink:

מיץ_פטל
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 277 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

לאדגר, תודה על השיתוף.
מעניין, האם מישהו השווה בין המכשיר הזה לאחיו הקטן (או שיותר נכון לקרוא לו אחיו הבוגר?) EarStudio ES100?

HeadphoneGuru
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #8 

כן - עשיתי, זה בהחלט מתבקש היה.

ברמה אודיופילית ה- HUD מדהים. אני חושב שיכול בקלות (ואומר בזהירות) להחליף כמעט כל נגן נייד יעודי וגם מגבר/דאק שולחני (ברמות כניסה ומעלה). חיבור פשוט של OTG או Lighning לטלפון ואתה מסודר.
יש לו מנגנון ביטול ה- JITTER שפשוט עובד מצויין גם מניידים וגם ממחשב ואני חושב שזה מה שעושה את הייחוד שלו בסאונד ובזכות זה הבמה הענקית שלו.
ודרך מחשב בכלל - חוויה.

ה- ES - בנוי מצ'יפים אחרים, הוא לא מציג במה ענקית כמו ה-HUD אבל יש לו יכולות מטורפות גם במיוחד ה EQ הפנימי והוולוים. מבחינת כח דוחף כמעט כל אוזניה ובחיבור 2.5 בכלל. הייתי אומר שהסאונד שלו קצת "בהיר" אבל משהו שבקלות מכוונים ב EQ הפנימי.
ניסיתי אפילו לשדר אליו קבצי WAV בהמלצה של יעקב וזה אכן נשמע יותר טוב.
הייתי אומר שהוא הכי מוצלח מכל המקלטי ה BT בשוק, הוא גם קטן יותר מהאחרים (חוץ מ W5 של היבי) ועם קליפ מובנה כך שאם באמת מנצלים אותו לניידות הוא שימושי ביותר.
הדבר היפה ב ES, שכאשר מוחבר USB למחשב אתה עדיין יכול לשלוט מהטלפון (באפליקציה) על כל התכונות כולל ה EQ ופרמטרים האחרים!!
אבל כן - הוא מוגבל ל- FLAC ו- PCM בלבד בחיבור למחשב, אפשר להבין את זה כי DSD מצריך מעבד USB ברמה יותר גבוה וזה גם כולל מקום פיזי.
לי זה לא מפריע - זה מאפשר לכל שאר ה פיצ'רים לעבוד מצויין כולל ה DCT.

מישהו בפורום הזכיר גם את האוזניות כפתור שלהם - שמעתי אותם גם וכן קניתי מייד. חבל לחזור על מה שנאמר בפוסט ההוא, זה מגוחך עד כמה הסאונד טוב למחיר שלהם.

ido135
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

הchord MOJO יחסית יקר. אבל זה מפתיע שמהחוות דעת שכתבת הוא מתעלה על דאק יקר ממנו ברמת המחיר
נזכרתי שהמלצת לי עליו אבל בסוף לא קניתי אותו (קניתי את הHIBY R5 מיעקב) אבל אני מחפש פיתרון קבוע לעמדת המחשב אצלי במקום לחבר את הנגן כUSB DAC כל פעם. לחבר את הרמקולים של המחשב וגם את הOLLO ( נגן שעובד באמצעות סוללה ומרגיש שUSB DAC הוא לא בדיוק היעוד שלהם לשמש ככרטיס קול חיצוני),לוקח אותו איתי גם לעבודה ומשתמש בו גם במחשב בעבודה
שואל את עצמי אם בכלל יש טעם להשקיע סכום כסף יותר גדול מהדאק/מגבר שכתבת עליו חוות דעת?
כמו למשל הקופסאות בעלות ריבוי החיבורים XLR וכו' או שזה באמת בזבוז מיותר.

HeadphoneGuru
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #10 

עידו, אם אתה מכיר את יעקב וקנית אצלו אז למה שלא תקפוץ אליו שוב ותבדוק בעצמך :)

ido135
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 18 פעמים

Re: המלצה על HUD100 של Radsone

נושא שלא נקרא #11 

מצטרף להמלצה על הHUD100
לא יאומן איזה סאונד אדיר הקופסה הקטנה הזו מפיקה! זה מדהים שבתוך אריזה כל כך קטנה הצליחו להגיע לתוצאה כזאת מדהימה.
אני לא מתגעגע לHIBY R5 אחרי ששמעתי את הקופסה הקטנה הזאת.
מה שהיה חסר לי במיוחד בHIBY R5 זה בעיקר הצלילים הגבוהים (ברמקולים המוגברים שלי הייתי צריך להגביר קצת את הטרבל) ועם הHUD100 אין צורך כי לא חסר
בדקתי בנוסף את האוזניות OLLO שלי יחד עם הHUD100 כשהייתי אצל יעקב והסאונד מדהים
הסאונד בHUD100 הרבה יותר חי ורחב.

סתם
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים

Re: המלצה על HUD100 של Radsone

נושא שלא נקרא #12 

נכון מאוד גם לי יש את הקטן והשטן הזה והוא פנטסטי .נסיתי אותו עם המון אוזניות ובכולם הוא נתן תוצאה מעולה גם בהשוואה לנגנים ומגברים אחרים שבדקתי ברמת מחיר גבוהה יותר

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”