אוזניות אלחוטיות למחשב שכוללות גם Bluetooth... איך לחפש ואיך לקנות?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
NeatNit (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

אוזניות אלחוטיות למחשב שכוללות גם Bluetooth... איך לחפש ואיך לקנות?

נושא שלא נקרא #1 

הגרסה הקצרה מאוד: מישהו יודע איפה לקנות SteelSeries Arctis 9? (לא Arctis 9X)
לא מוצא את זה בשום מקום בארץ, ואפילו לא ב-Amazon. לא יודע איפה לחפש אפילו.

הגרסה הארוכה יותר:
אני כבר בערך 10 שנים (פלוס מינוס...) משתמש באוזניות G930 של Logitech כאוזניות אלחוטיות למחשב. הן עדיין עובדות אבל יש איתן כמה בעיות שמפריעות לי, בעיקר שקשורות למיקרופון. בין השאר, לפעמים לאודיו של המיקרופון יש רכיב DC לא מוסבר, אפילו שהכל דיגיטלי... בקיצור החלטתי שהגיע הזמן להחליף אותן, הן שירתו אותי היטב.

אז אמרתי שאם אני כבר מחליף אני אחפש משהו שעונה על הדברים שהרגישו לי חסרים באוזניות האלה - ספציפית, אני לא יכול להשתמש בהן עם הטלפון* או עם הטלוויזיה. אז הדרישות שלי לאוזניות חדשות הן:
  • אלחוטיות עם חיבור USB למחשב ו-latency נמוך
  • מאפשרות חיבור Bluetooth
  • איכות מיקרופון סבירה (שחברים ישמעו אותי ברור ב-Discord)
הדרישות האלה (בעיקר הראשונה) מגבילות לאוזניות גיימינג אלחוטיות. אין בעיה.

חיפושים הובילו אותי לשני דגמים של SteelSeries: הראשון Arctis 9 Wireless, והשני Arctis Pro Wireless.
אין ספק שה-Pro הוא מעל ומעבר למה שאני מחפש, ואפילו יכול להיות שבעתיד יהיה לי שימוש בכניסות האופטיות שלו. הבטריות המתחלפות, שמבטיחות שתמיד תהיה לי בטריה טעונה, זה מאוד אטרקטיבי. אבל... זה 1500 ש״ח. יותר מפי 2 בערך מאפשרויות אחרות. היתרון הוא שיש מאיפה לקנות אותן.

ה-Arctis 9 הוא בדיוק מה שאני מחפש. אפילו הביקורות שלו טובות ממה שהבנתי. ויש לו יתרון אחד שאין ל-Pro, והוא שיש לו גלגלת Channel Mixing ז״א שאני יכול לשחק עם יחס הווליום בין שיחה לבין תוכן (מוזיקה, משחק וכו׳) באוזניות עצמן, ולא דרך תוכנה, בלי לצאת מ-fullscreen. לחבר שלי יש Arctis 7 Wireless והוא משבח את הפיצ׳ר הזה. (עריכה: מסתבר שיש משהו דומה ב-Pro אבל צריך להשתמש בתפריט שמופיע בקופסה שלו, אין גלגלת ייעודית לזה)
החיסרון הוא שכאמור אני פשוט לא מוצא איפה לקנות אותו. איפה לחפש? אני אפילו מוכן לחכות חודש-חודשיים אם יובטח לי שזה יהיה.

יש גם אפשרויות אחרות של יצרנים אחרים, אבל טיפה הלכתי לאיבוד בהשוואות. אם למישהו יש המלצה לדגם ספציפי, כולי אוזן.

* ניסיתי לחבר עם USB On-The-Go וטכנית זה עבד אבל הווליום מאוד מאוד נמוך, ביאס אותי כי זאת כנראה בעיית תוכנה באנדרויד שאי אפשר לסדר בלי root
נערך לאחרונה על ידי NeatNit ב 03/01/2021 16:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

האוזניות אמורות להגיע לארץ במהלך ינואר אם הכל יהיה בסדר. כל התחום הזה במחסור.
אוזניות מצויינות בין היתר בדיוק בגלל יכולת המיקסינג שציינת. אני עם האוזניות מספטמבר.

NeatNit (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

Re: אוזניות אלחוטיות למחשב שכוללות גם Bluetooth... איך לחפש ואיך לקנות?

נושא שלא נקרא #3 

טוב לצערי (או יותר נכון לשמחתי אבל לצער חשבון הבנק שלי) לא עמדתי יותר בפיתוי והזמנתי את ה-Pro מ-KSP. בעיקר הבטריה המתחלפת נשמעת ממש טובה :)

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”