7 אוזניות ללא חשיבה על תקציב

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

7 אוזניות ללא חשיבה על תקציב

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
כמישהו שאיכות הסאונד מאוד חשובה לו, עשיתי קצת מחקר אישי על מגוון אוזניות וליקטתי מכאן ומכאן, ללא התייחסות למחיר (יכול להיות שיש יקרות בהגזמה וזולות מדי).

אני צריך את העזרה שלכם.
הליקוט שעשיתי, נמשך מפרמטרים יבשים בעיקר. העזרה שניתן להעניק לי כאן היא לשמוע ולהרגיש את האוזניות פיזית.
אם אתם מכירים חנות שמחזיקה את האוזניות האלה וניתן לחוות אותם שם או אם יש כאן מישהו בעל לב טהור ונתינה אין סופית שיכול להזמין אליו לכמה דקות של למידה כזאת, אשמח אם תפנו אותי :)

מגוון האוזניות:
snnheiser hd820
hifiman he6
hifiman sundara he11
focal utopia
audeze LCD4
audeze mobius
HyperX Cloud Orbit S

מכל אלה ניסיתי רק את ה-HD820.

ההעדפה שלי היא ל-OVER EAR עם נטייה לאוזניות סגורות, נראות טוב ומרגישות איכותיות. כמובן שיהיו כאלה שלא יגרמו לאוזניים להזיע ולהתחמם כמו מיקרוגל.

אני לא באמת יודע את השפעת גודל הדרייבר וה-SPL אבל אשמח ללמוד דרך שמיעה.

תודה

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

Re: 7 אוזניות ללא חשיבה על תקציב

נושא שלא נקרא #2 

חוץ מהאחרונות, כל אזנייה עולה יותר מ 2000ש"ח
אין לי ולא ניסיתי אף אחת מהאזניות שציינת

כמו כם חייב לציין וסליחה שאני מכליל, לגבי האזניות האחרונות HyperX Cloud Orbit S ולא בא לי להכליל את audeze mobius לרשימה להכללה הזו (כי אמורות להיות אזניות יותר טובות)
ניסיתי אזניות אלחוטיות (נראה לי גם מנטרלות רעשים) של JBL וממש ממזמן אזניות SENNHEISER גם במבנה הפשוט הזה
אזניות ממס פאנצ'יות ולא משדרות איכות סאונד, צליל חזק "באסי" אבל לא נוח לשמיע
ה JBL בגלל המבנה הפשוט והפלסטיקי היו יחסית שבורות למרות שנראו כמו חדשות

audeze LCD4 תתקשה למצוא מישהו שמחזיק בזוג, הם גם בליגת מחיר גבוה במיוחד
focal utopia מקבל ביקורות טוות ובמפגשים של חובבי אאודיו תוכל לשמוע (חברת רמקולים עם שם טוב)
hifiman sundara he11/ hifiman he6 אולי תוכל לשמוע דגם שקרוב אליהן אצל אנשים, לא אמור להיות הבדל גדול בסאונד, רק במחיר ובעלות (ד"א: אלו אזניות פלנאריות וצריכות מגבר אזניות ממש טוב)

לגבי גודל דרייבר וSPL לדעתי כדאי שתשים בצד... תאזין ותהנה מהאזניות שאתה אוהב

מה הוא ציוד האאודיו שיש ברשותך עכשיו? אילו עוד אזניות ניסית ?

ד"א, מה דעתך על ה snnheiser hd820 ?

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה על התגובה legopart.

אני חייב לציין שאני פתוח לגבי דגמים דומים שנותנים עבודה, אני לא מקובע דווקא על אלה שרשמתי, למרות שעל הדף הן הכיוון.

אני לא נוטה לאוזניות אלחוטיות כאלה ואחרות, מעולם לא הבנתי לגמרי את הסלידה מחוטים במוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בייחוד מפני שהחוט כמעט תמיד ייתן עבודה טובה יותר.

בנוגע לאוטופיה, שמעתי עליהן גם ביקורות פחות טובות, אני עדיין הייתי רוצה לנסות ולהשוות בעצמי.

לאיזה דגם התכוונת שדומה לסנדארה אצל אנשים?

ציוד האודיו שהיה לי עד היום הוא מערכת 5.1 רצינית שנהנתי מכל רגע איתה, אבל עברתי דירה והיא לא יכולה לשרת אותי יותר לצערי ועל כן אני מתחיל להתעניין בעולם של האוזניות. יש לי כמה אוזניות פשוטות יחסית שבעיקר גורמות לי להבין מה לא הייתי רוצה באוזניות האולטימטיביות שלי. כנראה שתמיד הייתי אודיופיל בתת מודע.
יש לי אוזניות BONE CONDUCTION, אוזניות ON EAR שבהן אני משתמש לרוב בשביל משחקים וסרטים ויש לי אוזניות IN EAR חוטיות שאני ממש נהנה מהן.

כשניסיתי את ה-HD820, ניסיתי גם את הדגם הסגור (HD800 אם אני לא טועה) ושמעתי איכות סאונד נקייה, חלקה ומדוייקת, ב-820 טיפ טיפה יותר אבל אני לא יודע אם תשאל כל אחד הוא יגיד כמוני. יכול להיות שה-820 נשמעו לי במקצת נקי יותר מכיוון שהן היו פתוחות, אבל ברגע שהורדתי אותן ושמעתי מהחיצוניות שלהן את דליפת הסאונד המאוד מורגשת, ירד לי מהן הרבה. העלות שלהן היא בערך 6000 ש"ח.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

טוב לשמוע,

קודם כל לגבי מערכת ההגברה לרמקולים,
הגברה לרמקולים לא טובה לאזניות, לאזניות מומלץ לקנות AMP יעודי לאזניות, כי לאזניות שציינת רצוי AMP הרבה יותר טוב מהממוצע
וכן רצוי גם DAC טוב שהיה כמה שיותר קרוב לAMP
מנסיון אישי אם אתה קונה אזניות טובות ואין לך עדיין AMP/DAC אז תהיה מוכן לזה שלא תפיק את הסאונד הרצוי וברוב המקרים תשאיר את האזניות הטובות בפינה עד שתהיה מוכן להשקיע ב DAC/AMP טוב וגם אז זה לא מבטיח שבשבוע הראשון תתרגל לצליל של האזניות

לגבי מערכת של 5.1, תחום האאודיופילי האמיתי מתמקד דווקה ברמקולים..., גם אם יש לך הגברה מצויינת לרמקולים אבל אין לך מקום למקם אותם עכשיו, תשתמש ב 2 ערוצים בלבד (הקדמיים) אפילו רק במדפיים
כעיקרון באאודיופיליה נטען ש 2.0 זו המערכת האידיאלית (כמובן שאין את החלק של ה SUB באסים שחסר ברמקולים הרגילים וכן אין סראונד בסרטים שזה לא נורא)
אני אישית כרגע עם הגברת 7.1 טובה (SONY STR-DN1080) ועדיין תקוע על 2 רמקולים מאוד זולים של מערכת סטריאו שתליתי על הקיר
וכן לרוב מאזין מרמקולים שמובנים לי על מסך המחשב, כי אני עסוק לאחרונה.

איזו הגברה ואיזה רמקולים יש לך עכשיו?

אזניות זה אכן תחום מכובד!, הוא נחשב לאאודיופיליה נפרדת מהתחום המרכזי, בגדול אתה מקבל ציוד אישי איכותי ונוח שקל לאחסון, אבל כן אתה משלם מחיר יקר מאוד וקטן מאוד שגם נשחק עם השנים (כן, דבר נשחק עם השנים, אבל עדיין מדובר על השקעה של תקציב מרובה על דבר קטן יחסית)
וכן, כמו שאמרתי, תצטרך להתרגל.

לגבי HD820 למרות שהפסקתי לראות ביקורות ביוטיוב על אזניות (גם על עטים נובעים)
נאמר כי 820 זו אכן גירסה טובה יותר ל800 מהסיבות הבאות:
- גם מבחינה טכנולוגית ושיפורים הם היו שדרוג ל 800/800s
- על אף שסגורות אנשים מאוד אהבו אותן
- ל 800/800s היו הרבה ווריאציות וכאלו שאנשים לא אהבו, אז ללכת על 820 כנראה יותר בטוח

להרחבה, למה אני לא צופה בסיקורים יותר
נגיד וזה סיקור על עט נובע Parker 51 edition 2021
אז חוץ מהחפירות של ה 10+ דקות שאפשר להוציא מהם איזה מידע על נוחות הציוד
לבסוף הוא מראה שימוש וחוות דעת על הכתיבה, רושם כל פעם The quick brown fox jumps over the lazy dog
תמונה
באזניות (ורמקולים) גם את זה אין, יש רק חוות דעת שהיא ממש אישית ולא מצדיקה רכישה של 4000, 6000ש"ח

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אתה צריך לכוון אותנו מה אתה רוצה ומה המגבלות שלך, כרגע אתה ממש all over the place.

ה-CLOUD וה-MOBIUS הן אוזניות "גיימינג" בכלל, חבל על הזמן/כסף שלך להתעסק איתן.
היו לי את הMOBIUS שנרכשו כזוג סגור לגיימינג, הן נשמעו הכי טוב כאשר כל הפיצ'רים שלהן היו מכובים, מה שמפספס את כל הרעיון.
גם במצב הזה לא הייתי ממליץ עליהן כיוון שאוזניות אחרות יתנו לך איכות עדיפה מבחינת סאוד.
הרי אתה משלם הרבה אקסטרה על כל הפיצ'רים האלו ובסוף לא משתמש בהם.

מה שאני הייתי עושה זה להגדיר תקציב "כניסה" לעולם האודיו שאתה מוכן להוציא כרגע ואז לבדוק ביקורות על אוזניות שנכנסות בתקציב הזה.
אנחנו נוכל לכוון אותך בערך על מה להסתכל ולפי הביקורות תראה מה לדעתך הכי קרוב לטעם שלך.
קח בחשבון שכנראה לא תקלע בול כי לא הנתסת בשום דבר, אבל אין מה לחשוש, תמיד אפשר להשתדרג.

כנראה שאוזניות בטווח ה$200 יהיו המטרה שלך, כאשר סביר להניח שתרצה\תצטרך ממיר ומגבר פשוטים, שזה עניין בפני עצמו 😅

תתחיל מלקרוא על HD600/HD650/HD6XX, HE400i/HE4XX/HE5XX, DT770/DT880/DT990.

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

28/05/2021 14:58  
legopart כתב:
טוב לשמוע,

קודם כל לגבי מערכת ההגברה לרמקולים,
הגברה לרמקולים לא טובה לאזניות, לאזניות מומלץ לקנות AMP יעודי לאזניות, כי לאזניות שציינת רצוי AMP הרבה יותר טוב מהממוצע
וכן רצוי גם DAC טוב שהיה כמה שיותר קרוב לAMP
מנסיון אישי אם אתה קונה אזניות טובות ואין לך עדיין AMP/DAC אז תהיה מוכן לזה שלא תפיק את הסאונד הרצוי וברוב המקרים תשאיר את האזניות הטובות בפינה עד שתהיה מוכן להשקיע ב DAC/AMP טוב וגם אז זה לא מבטיח שבשבוע הראשון תתרגל לצליל של האזניות

לגבי מערכת של 5.1, תחום האאודיופילי האמיתי מתמקד דווקה ברמקולים..., גם אם יש לך הגברה מצויינת לרמקולים אבל אין לך מקום למקם אותם עכשיו, תשתמש ב 2 ערוצים בלבד (הקדמיים) אפילו רק במדפיים
כעיקרון באאודיופיליה נטען ש 2.0 זו המערכת האידיאלית (כמובן שאין את החלק של ה SUB באסים שחסר ברמקולים הרגילים וכן אין סראונד בסרטים שזה לא נורא)
אני אישית כרגע עם הגברת 7.1 טובה (SONY STR-DN1080) ועדיין תקוע על 2 רמקולים מאוד זולים של מערכת סטריאו שתליתי על הקיר
וכן לרוב מאזין מרמקולים שמובנים לי על מסך המחשב, כי אני עסוק לאחרונה.

איזו הגברה ואיזה רמקולים יש לך עכשיו?

אזניות זה אכן תחום מכובד!, הוא נחשב לאאודיופיליה נפרדת מהתחום המרכזי, בגדול אתה מקבל ציוד אישי איכותי ונוח שקל לאחסון, אבל כן אתה משלם מחיר יקר מאוד וקטן מאוד שגם נשחק עם השנים (כן, דבר נשחק עם השנים, אבל עדיין מדובר על השקעה של תקציב מרובה על דבר קטן יחסית)
וכן, כמו שאמרתי, תצטרך להתרגל.

לגבי HD820 למרות שהפסקתי לראות ביקורות ביוטיוב על אזניות (גם על עטים נובעים)
נאמר כי 820 זו אכן גירסה טובה יותר ל800 מהסיבות הבאות:
- גם מבחינה טכנולוגית ושיפורים הם היו שדרוג ל 800/800s
- על אף שסגורות אנשים מאוד אהבו אותן
- ל 800/800s היו הרבה ווריאציות וכאלו שאנשים לא אהבו, אז ללכת על 820 כנראה יותר בטוח

להרחבה, למה אני לא צופה בסיקורים יותר
נגיד וזה סיקור על עט נובע Parker 51 edition 2021
אז חוץ מהחפירות של ה 10+ דקות שאפשר להוציא מהם איזה מידע על נוחות הציוד
לבסוף הוא מראה שימוש וחוות דעת על הכתיבה, רושם כל פעם The quick brown fox jumps over the lazy dog
תמונה
באזניות (ורמקולים) גם את זה אין, יש רק חוות דעת שהיא ממש אישית ולא מצדיקה רכישה של 4000, 6000ש"ח
...
תודה על התגובה המפורטת :)

אני מסכים איתך בנוגע לסיקורים ביוטיוב. בכל פעם שאני מנסה אני לא באמת מקבל משהו חוץ מהויזואליה של החפץ (שגם זה חשוב בעיניי) ולזה באמת מוקדש חלק מאוד קטן מהסרטון, לכן רציתי לנסות בעצמי אבל ככל הנראה אין היענות...

תמיד האמנתי בצורת רכישה כזאת שלצורך הפעולה שלה אתה צריך לבדוק את מה שאתה הולך לקנות מכל כיוון שאתה רק יכול ורק אז לקנות את ההכי איכותי ומתאים לך שמצאת, לכן אני לא מתמקד בתקציב כרגע, לא אכפת לי להוציא כמה אלפים על משהו שאני באמת ארגיש ככה כלפיו ויחזיק לי שנים עם תמורה.

נכון לעכשיו אין לי רמקולים איכותיים לצערי, יש לי שניים פשוטים שאני משתמש בהם במחשב ובכל פעם שהם משמעים קול אני מתבאס מחדש אבל קניתי לוח אם רציני שיש בו AMP מובנה ועליו בעיקר אני בונה, למרות שאם אצטרך מגבר חיצוני אז צריך.

ה-820 איכותיות מאוד ואם כסף לא היה אישיו אמיתי הייתי פשוט קונה אותן וזהו, אבל זה לא חכם וזה לא נכון.

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

29/05/2021 12:52  
ChesterYonany כתב:
אתה צריך לכוון אותנו מה אתה רוצה ומה המגבלות שלך, כרגע אתה ממש all over the place.

ה-CLOUD וה-MOBIUS הן אוזניות "גיימינג" בכלל, חבל על הזמן/כסף שלך להתעסק איתן.
היו לי את הMOBIUS שנרכשו כזוג סגור לגיימינג, הן נשמעו הכי טוב כאשר כל הפיצ'רים שלהן היו מכובים, מה שמפספס את כל הרעיון.
גם במצב הזה לא הייתי ממליץ עליהן כיוון שאוזניות אחרות יתנו לך איכות עדיפה מבחינת סאוד.
הרי אתה משלם הרבה אקסטרה על כל הפיצ'רים האלו ובסוף לא משתמש בהם.

מה שאני הייתי עושה זה להגדיר תקציב "כניסה" לעולם האודיו שאתה מוכן להוציא כרגע ואז לבדוק ביקורות על אוזניות שנכנסות בתקציב הזה.
אנחנו נוכל לכוון אותך בערך על מה להסתכל ולפי הביקורות תראה מה לדעתך הכי קרוב לטעם שלך.
קח בחשבון שכנראה לא תקלע בול כי לא הנתסת בשום דבר, אבל אין מה לחשוש, תמיד אפשר להשתדרג.

כנראה שאוזניות בטווח ה$200 יהיו המטרה שלך, כאשר סביר להניח שתרצה\תצטרך ממיר ומגבר פשוטים, שזה עניין בפני עצמו 😅

תתחיל מלקרוא על HD600/HD650/HD6XX, HE400i/HE4XX/HE5XX, DT770/DT880/DT990.
...
בנוגע לאוזניות הגיימינג, אני מודע לעובדה שהן פחות איכותיות מבחינת הצליל מהאחרות אך זאת הסיבה שרציתי לנסות גם אותן. אני לא רואה סיבה אמיתית לפסול אותן על הסף מכיוון שיכול להיות שאתבדה ואבין שהאוזניים שלי לא באמת אודיופיליות כמו שאני מניח ושאולי אני אהיה מוכן לוותר על איכות עד רמה מסויימת בתמורה למחיר נמוך יותר כמו שהן מציעות.
אחת הסיבות שלי לרכישת אוזניות חדשות היא גיימינג, אם לא ה-סיבה.

אני לא יודע אם נכון לי להגדיר תקציב כניסה מכיוון שעל אף שממש הייתי רוצה, לא באופי שלי (ובכיס שלי) להתחיל "סקירות" ורדיפות אחרי זוג האוזניות הבא. אני מודע לכך שאני לא אקלע בול ולכן בקשתי להתנסות אצל חברים שאולי יאפשרו זאת אך כנראה שאני לא בכיוון...
כמו שאמרתי קודם: תמיד האמנתי בצורת רכישה כזאת שלצורך הפעולה שלה אתה צריך לבדוק את מה שאתה הולך לקנות מכל כיוון שאתה רק יכול ורק אז לקנות את ההכי איכותי ומתאים לך שמצאת, לכן אני לא מתמקד בתקציב כרגע, לא אכפת לי להוציא כמה אלפים על משהו שאני באמת ארגיש ככה כלפיו ויחזיק לי שנים עם תמורה.

מדוע ציינת שלדעתך אוזניות בטווח המחיר של 200$ יהיו המטרה שלי כרגע? אם ממש אדחק לפינה, אני חושב שטווח המחירים שאני באמת מוכן להשקיע באוזניות בלב שלם ובראש מושכל יהיה 200$-1500$ בערך.

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

29/05/2021 21:02  
y0dy0d כתב:

בנוגע לאוזניות הגיימינג, אני מודע לעובדה שהן פחות איכותיות מבחינת הצליל מהאחרות אך זאת הסיבה שרציתי לנסות גם אותן. אני לא רואה סיבה אמיתית לפסול אותן על הסף מכיוון שיכול להיות שאתבדה ואבין שהאוזניים שלי לא באמת אודיופיליות כמו שאני מניח ושאולי אני אהיה מוכן לוותר על איכות עד רמה מסויימת בתמורה למחיר נמוך יותר כמו שהן מציעות.

אני לא יודע אם נכון לי להגדיר תקציב כניסה מכיוון שעל אף שממש הייתי רוצה, לא באופי שלי (ובכיס שלי) להתחיל "סקירות" ורדיפות אחרי זוג האוזניות הבא. אני מודע לכך שאני לא אקלע בול ולכן בקשתי להתנסות אצל חברים שאולי יאפשרו זאת אך כנראה שאני לא בכיוון...
כמו שאמרתי קודם: תמיד האמנתי בצורת רכישה כזאת שלצורך הפעולה שלה אתה צריך לבדוק את מה שאתה הולך לקנות מכל כיוון שאתה רק יכול ורק אז לקנות את ההכי איכותי ומתאים לך שמצאת, לכן אני לא מתמקד בתקציב כרגע, לא אכפת לי להוציא כמה אלפים על משהו שאני באמת ארגיש ככה כלפיו ויחזיק לי שנים עם תמורה.

מדוע ציינת שלדעתך אוזניות בטווח המחיר של 200$ יהיו המטרה שלי כרגע? אם ממש אדחק לפינה, אני חושב שטווח המחירים שאני באמת מוכן להשקיע באוזניות בלב שלם ובראש מושכל יהיה 200$-1500$ בערך.
...

אוזניות "גיימינג" זה כמעט ורק מארקטינג.
ה400i וגם הVERUM טובות יותר לגיימינג מאשר הMOBIUS, למעט העובדה שהן לא סגורות, שזה גם לא ביג דיל אם אין רעש מסביבך.
אוזניה טובה בכללי תהיה טובה גם לגיימינג אם היא מבצעת IMAGING כמו שצריך ונותנת במה סבירה.

הצעתי תקציב כניסה בדיוק בגלל מה שאתה מדבר עליו.
אתה כביכול לא מפחד להשקיע, אבל מה קורה אם אתה קונה ציוד בכל כך הרבה כסף ובסוף זה לא מה שרצית?
הרי אתה לא באמת יודע עד שאתה לא מנסה מספיק ציוד.

ממליץ לפנות ליעקב ולקבוע איתו כדי להאזין. @KSE1500
יש לו ים אוזניות וציוד, בינהם הVERUM ONE שלדעתי מתאימה להרבה אנשים בזכות הנטרליות שלה וקצת ROLL OFF בטרבל.
בנוסף הן מאוד נצילות ככה שאפשר להניע אותן ישירות מהמחשב\פלאפון (כמובן שישמעו טוב יותר עם ציוד איכותי יותר).
יש לו מחירים הוגנים ושירות מעולה, רק מקווה שאתה מהאיזור שלו.

אני חושב שזאת תהיה התחלה טובה כדי לקבל מושג על איך כל אוזניה נשמעת וכמה ההבדל הוא משמעותי\זניח בשבילך כתלות במחיר.
ומי יודע, אולי תצא ממנו עם ציוד חדש וחיוך :)

עוד בחור שאפשר לנסות אצלו ציוד מסוים זה עופר (מאסטרו אדיו), שגם אצלו הייתה לי חוויה טובה.
אבל זה היה לפני איזה 5 שנים אז כדאי לוודא.

בהצלחה!

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

תוכל להסביר למה ליקטת דווקה את:
Snnheiser HD820
Hifiman HE6/ HE11
Focal Utopia
Audeze LCD4
ואזניות הגיימינג אלחוטיות
?

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

29/05/2021 21:31  
ChesterYonany כתב:
29/05/2021 21:02  
y0dy0d כתב:

...

ה400i וגם הVERUM טובות יותר לגיימינג מאשר הMOBIUS, למעט העובדה שהן לא סגורות, שזה גם לא ביג דיל אם אין רעש מסביבך.
אוזניה טובה בכללי תהיה טובה גם לגיימינג אם היא מבצעת IMAGING כמו שצריך ונותנת במה סבירה.

אתה כביכול לא מפחד להשקיע, אבל מה קורה אם אתה קונה ציוד בכל כך הרבה כסף ובסוף זה לא מה שרצית?

יש לו ים אוזניות וציוד, בינהם הVERUM ONE שלדעתי מתאימה להרבה אנשים בזכות הנטרליות שלה וקצת ROLL OFF בטרבל.
בנוסף הן מאוד נצילות ככה שאפשר להניע אותן ישירות מהמחשב\פלאפון (כמובן שישמעו טוב יותר עם ציוד איכותי יותר).

אני חושב שזאת תהיה התחלה טובה כדי לקבל מושג על איך כל אוזניה נשמעת וכמה ההבדל הוא משמעותי\זניח בשבילך כתלות במחיר.

עוד בחור שאפשר לנסות אצלו ציוד מסוים זה עופר (מאסטרו אדיו), שגם אצלו הייתה לי חוויה טובה.

בהצלחה!
...
תודה על ההמלצה :)

edgarb
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

היי

אני אישית את כל מה שאני יודע על אוזניות (בעיקר משמיעה ולא מקריאה), למדתי מחבר שלי יעקב, עד היום אני כותב שומע ואז קורא,
יעקב (054-9333389), יש לו תמיד משהו מעניין לשמוע, רק בשביל להתרשם, שווה לקפוץ אליו, אני אישית מאוד אהבתי לאחרונה הוא הביא אוזניה של Kennarton נקראית Rognir, היא אוזניה פלנרית over ear שהיא סגורה, ושתדעו היא האוזניה הסגורה הכי טובה ששמעתי, וזה לא שלא הקשבתי ל sony MDR-Z1Rש שעולה לא מעט, היא גם קלה במשקל שלי זה מאוד מאוד חשוב, אני ממליץ שאם בא לך לדעת מה זה אוזניות לקפוץ ליעקב פשוט ולשמוע

לגבי האוזניות שכתבת עליהן:
nnheiser hd820 לא אהבתי בכלל אוזניה סגורה צליל לא יפה (בהשוואה לרוגניר)
hifiman he6 - לא משהו בכלל stage קטן, מאוד צליל חסר מימדים
hifiman sundara he11 - נחמדה אבל לא יותר ממש לא וואו
focal utopia - אף פעם לא הבנתי מה ההתלהבות ממנה
audeze LCD4 - לא שמעתי
audeze mobius - פשוט לא למוסיקה בכלל, גם יושבת על האוזן ולא נוח
HyperX Cloud Orbit S - לא שמעתי

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #12 

29/05/2021 23:28  
legopart כתב:
תוכל להסביר למה ליקטת דווקה את:
Sennheiser HD820
Hifiman HE6/ HE11
Focal Utopia
Audeze LCD4
ואזניות הגיימינג אלחוטיות
?
...
כמו שאמרתי בהתחלה, ההעדפה שלי היא ל-OVER EAR עם נטייה לאוזניות סגורות, נראות טוב ומרגישות איכותיות. אחרי סקירה של מבחר אוזניות שהשוויתי בינהן ובדקתי בכל מני פלטפורמות באינטרנט, הגעתי לרשימה הזאת.

אני בטוח שיש עוד המון שאני לא מכיר ושאולי אפילו מתאימות להעדפות שלי הרבה יותר מאלה שברשימה...

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #13 

30/05/2021 14:16  
KSE1500 כתב:
29/05/2021 21:31  
ChesterYonany כתב:

בהצלחה!
...
תודה על ההמלצה :)
...
יעקב היקר, שמעתי עליך המון בפורום הזה והבנתי שאתה השגריר של האוזניות בארץ :)
אשמח אם תוכל להזמין אותי לבחון וללמוד אצלך. רק אם אפשר.

האם קיימות אצלך גם האוזניות שברשימה שלי?

תודה!

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

היי חבר.

90% מהדברים יש :)

צור איתי קשר טלפוני (לא מוקדם בבוקר :))

יעקב.
054-9333389

y0dy0d (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #15 

יעקב היקר,
לקחתי את הזמן כדי לחוות כמו שצריך את האוזניות שרכשתי אצלך ואני רוצה לציין שהן תואמות לי כמו כפפה ליד.

למי שלא מכיר, יעקב הוא אודיופיל וקולקטור (אם אפשר לציין את זה :) ) ובין השאר יש לו חנות לציוד אלקטרוני שבה הוא מוכר גם אוזניות. היו לי תהיות רבות על כיצד לבחור את האוזניות שיתאימו לי ואת חלקן העליתי כאן בפורום הזה. בהזמנתו של יעקב יצרתי איתו קשר טלפוני שבו הוא תיאר לי את עולם האודיופיליה כמו שהוא רואה אותו וניסה לגשש, עם ניסיונו הרב, מי אני בעולם הזה.
בסופו של דבר, יעקב הזמין אותי אליו הביתה ובסבלנות אין קץ הוא הציג לי את מה שהוא ראה לנכון שיתאים לי. הדבר הראשון שהוא עשה הוא לצמצם את מגוון האפשרויות ולהציע לי מתוכו ולבסוף, ואחרי ניסוי מקיף - החלטתי על האוזניות שהכי התאימו לי.

תודה רבה לך יעקב! זה לא מובן מאליו ויש לי הערכה רבה אליך!
*מחכה להזמנה הבאה שלך כדי לבוא לשבת ולשמוע אותך עוד קצת מדבר על אודיו כשברקע יש את חדר העבודה המרתק שלך :)

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”