אוזניות למשחקים עד 1000 שח

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
GalZohar (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

אוזניות למשחקים עד 1000 שח

נושא שלא נקרא #1 

מחפש אוזניות להחליף את ה-Logitech G35 שלי, שיהיו שדרוג משמעותי עד 1000 שח אם אפשר. אחרי מה כדאי לי לעקוב בבלק פריידי הקרוב?

מאפיינים חשובים:

סראונד וירטואלי - הבנתי שאפשר פשוט להתשמש בכל אוזניות ולהתקין dolby atmos for headphones ולקבל פתרון מוצלח לעניין? או שהדרייברים שמגיעים עם אוזניות עם תמיכה בסראונד נותנים פתרונות מוצלחים יותר? הבנתי שהפתרונות של מספר דרייברים בכל אוזן לא מוצלחים בכלל.

נוחות - שיישבו טוב על הראש ויעטפו את האוזניים בלי ללחוץ עליהן (זה מה שיש כרגע ב-G35). שיתאימו לישיבה ממושכת איתן.

מיקרופון - עדיף לא אילתור עם מיקרופון חיצוני, ועדיף עם אפשרות השתקה נוחה מאד, הכי טוב כמו ב-G35 שהמיקרופון מושתק כשמקפלים אותו כלפי מעלה. איכות לפחות כמו של ה-G35.

כרטיס קול / DAC: כרגע משתמש במובנה של ה-G35 (הן USB בלבד), אז צריך להיות כלול עם האוזניות או חיצוני שכלול בתקציב של ה-1000 שח. יש כרטיס קול מובנה בלוח האם שאמור לא להיות גרוע, אבל משער שלא מתחרה עם DAC חיצוני או זה שמגיע עם אוזניות במחיר סביר.

חוטי - מעדיף לא להתעסק עם סוללה/דיליי/מחיר/שאר בעיות שנובעות מאלחוטי. לשימוש רק ליד המחשב ככה שחוט לא מהווה בעיה מהותית.

סה"כ לא מצפה לאיכות אודיופילית מטורפת במחיר הזה (וגם לא כזה מועיל למשחקים ושיחות), אבל כן מצפה לקפיצת מדרגה משמעותית לעומת ה-G35 הישנות שלי, אחרת זה די בזבוז כסף.

מה אומרים? יש דגמים שכדאי לעקוב אחריהם?

תודה!

Fadida
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

Re: אוזניות למשחקים עד 1000 שח

נושא שלא נקרא #2 

אין לי בדיוק אוזניה כזו בראש, אבל מניסיון ממליץ מאוד על ה setup הבא
DT 770 pro 80 Ohm שיוצאות 530₪ באמזון
לקנות מיקרופון על זרוע של Maono שיוצא 150-200₪ באמזון (AU04 או ה 421 420 422 הכל אש תראה מה נראה לך טוב חיצונית)

ולקנות DAC חיצוני שישב על השולחן, החל ממשהו כמו fiio שנכנס במחיר, עד דברים יותר מדוברים, 300₪~ יספיק בהחלט.

אני מאוד מרוצה מהאוזנייה הזו לגיימינג, מזהה כיוונים יותר טוב מאשר כל מי שאיתי. מאוד מדוייקת, נוחה ברמות שלא תכיר אפילו.

אלטרנטיבות אחרות שאני לא ערב להן זה לדוגמא האוזניות גיימינג של סנהייזר, (אלו שיש ב drop) או הסדרה היוקרתית יותר (שוב לא ערב להן)

או בכלל HyperX cloud 2 אם זה הכיוון, הסאונד המיקומי שלהן מעולה והן מאוד נוחות, כך גם תחסוך לא מעט כסף, היה לפני 3 שנים היה לי אותן במשך 4-5 שנים, ממה שזכור לי הן מחמיאות מאוד למוזיקה, הן באסיות, אתה שומע ורוצה לזוז. מנגד אתה מאבד המון detail שלא ידיעתי שקיים לפני שקניתי אוזניות ״אודיופילים״

GalZohar (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

המיקרופון החיצוני הזה נוח בכלל? זה לא תקוע מול הפרצוף? בסוף צריך איכות טובה למיקרופון אבל הכי חשוב שיהיה נוח לשימוש, לא חייב משהו אודיופילי, בסך הכל שישמעו אותי ברור ואם אפשר שישמעו את אישתי והילדים פחות אז זה בונוס.

קיבלתי פה המלצות על sound blaster ועל hd580s. מישהו מכיר? ראיתי של sound blaster יש המון דגמים וקצת הלכתי לאיבוד.
https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-979748

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מאוזניות הגיימינג הכי טובות שיש היום. אלחוטיות ואין שום בעיה עם זה, כי יש סוללה נוספת ביחידת הבקרה החיצונית, אז אף פעם לא תיתקע ללא סוללה.

https://www.amazon.com/SteelSeries-Arct ... B079YBKT3H

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

יש לי AUDEZE MOBIUS שקניתי לבן שלי (13) והן קצת כבדות לו ... הן מהאוסף הפרטי שלי.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”