המלצה לטלוויזיה לחדר עד 3000 ש"ח

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
amir147 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

המלצה לטלוויזיה לחדר עד 3000 ש"ח

הודעה שלא נקראה #1 

שלום,
אני מחפש טלוויזיה בגודל 50-55 אינץ' לחדר.
שימוש עיקרי - נטפליקס, Playstation 5 סרטים.. (לא קריטי HDMI 2.1)
מרחק בערך 3 מטרים מהטלוויזיה.
התקציב שלי הוא עד 3000 ש"ח , יש טלוויזיה טובה שאפשר להביא בתקציב הזה? תודה רבה!

Haimbin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 84 פעמים

Re: המלצה לטלוויזיה לחדר עד 3000 ש"ח

הודעה שלא נקראה #2 

בתקציב הנ"ל כולן דומות ותלך על מה שייראה לך הכי טוב, סוני יקרים מידי, השנה גם סמסונג וגם LG באות עם פאנל מסוג IPS ולכן ההבדל יהיה יותר במערכת הפעלה, תלך לחנות ותראה, אולי תוכל להשיג תמורה יותר טובה מTCL במחיר הנ"ל, מבחינת תמיכה גם בHDR10 וגם בDV, האחרון זה שיאומי שגם נותן תמורה טובה למחיר.

amir147 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #3 

04/12/2021 15:51  
Haimbin כתב:
בתקציב הנ"ל כולן דומות ותלך על מה שייראה לך הכי טוב, סוני יקרים מידי, השנה גם סמסונג וגם LG באות עם פאנל מסוג IPS ולכן ההבדל יהיה יותר במערכת הפעלה, תלך לחנות ותראה, אולי תוכל להשיג תמורה יותר טובה מTCL במחיר הנ"ל, מבחינת תמיכה גם בHDR10 וגם בDV, האחרון זה שיאומי שגם נותן תמורה טובה למחיר.
...
היי תודה רבה, אלך באמת לראות.
ראיתי במסגרת התקציב אפשר להביא LG NANO75 או אולי SAMSUNG Q60A. יש דגם עדיף מבין השניים?

Haimbin
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 84 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

אישית אני לא ממש אוהב את את הסדרות הנמוכות של LG, למרות מערכת ההפעלה העדיפה שלהם, לפי סיקורים ברשת נראה שהסמסונג מגיעה לבהירות גבוה יותר - כמעט פי 2 גם בHDR ובSDR וזה הבדלים משמעותיים במיוחד בערכים שהם מתחת ל500 ניט, אבל יש תלונות על נותן השירות שלהם, במקרה שלך בגלל שאלו טלויזיות קצת יותר מרמת כניסה אז לא הייתי דואג.

מבחינת גיימינג שתיהן זהות, אין להן שום דבר עתידי שיכול להוציא את המקסימום ממחשב,קונסולות מהדור החדש, כלומר רענון רק 60Hz, בלי VRR, בלי G-sync.

ביחס למרחק שאתה יושב מהטלויזיה התקציב דיי קטן, לא הייתי יורד מ65 אינץ בשום פנים, ועד 75' שזה מעולה למרחק הזה, אפילו אם זה כולל "לרדת" קצת ברמה כי במילא אנחנו מדברים על סדרות כניסה.

אפשר גם לשקול ברצינות את TCL דגם C715, אתה מקבל מסך Qled כמו בסמסונג עם פאנל Va, תמיכה גם בdolby vision שקיים מלא בנטפליקס וגם בHDR10+ , גם בה אין VRR/G-sync ופאנל 120Hz אבל אתה מקבל כביכול את הטוב של 2 העולמות, זה כמו שהנאנו75 והQ60A עשו ילד וזה מה שיצא.

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

תבדוק גם את ה-50AU9000 סמסונג, ראיתי איזה ביקורת או שתיים שאומרות שהן סבבה

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”