טלוויזיה סמארט פיילוט pu55sxl נתקעת במסך הפתיחה

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
lior7183 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

טלוויזיה סמארט פיילוט pu55sxl נתקעת במסך הפתיחה

נושא שלא נקרא #1 

האם למישהו יש עדכון תוכנה להורדה או קישור כלשהו? הטלויזיה נתקעת במסך הפתיחה והבנתי שהפיתרון הוא דרך עדכון גירסה. תודה מראש לעוזרים.

superbizho
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 45 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

תנפה ליבואן אם יש לך עדיין אחריות
לטלויזיות מדבקה בדרך כלל אין איזה תמיכה חיצונית או עדכוני תוכנה שאפשר להוריד מרשת
NAS: Custom made 15TB WD RED
TV: Samsung mu9000 65
Sound 5.1.2: Denon x1400H + SVS ULTRA

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

יש מצב שהאנדרואיד התחרבש וצריך להיכנס לעשות ריקברי ולהתקין מהתחלה.
הבעיה היא... שבמוצר מדבקה קשה למצוא מידע ברשת איך, לכן אין מנוס מפניה ליבואן.
עוד סיבה, מיני רבות למה לא קונים מוצר מדבקה למרות המחיר המפתה.
תחזור לעדכן איך נפתר לך

דייב81
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

טלוויזיה פיילוט נתקעת עם הלוגו SMARTTV אחרי ההדלקה

נושא שלא נקרא #4 

שלום, האם מישהו הצליח להוריד עדכון לאנדרואיד? לי יש פיילוט PD50SXL שנתקעת בלוגו. תקלה חוזרת טופלה בפעם הראשונה באחריות. כעת האחריות הסתיימה. הבנתי שניתן להוריד עדכון ולטעון לטלויזיה עם דיסק און קיי. אנא עדכנו. תודה.

18july77
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם

למי שרוצה לענות את עצמו הנה הקבצים

נושא שלא נקרא #5 

ממש מתסכל.. מהיום השני שרכשתי את הPILOT SMART 55 דגם pu55sxl נתקע על מסך הפתיחה WISDOM SHARE טלויזיה חדשה בניילון...! :twisted:

אמרו בשירות שלא ניתן להחליף אותה.. ישלחו טכנאי.. מדובר על שנה אחורה (לפחות).. הטכנאי מן הסתם עשה את אותה פעולה.. עם הדיסק און קי...

אמרתי שהטלויזיה אצלי רק יומיים... (הקרטון עם הניילון והקלקר היו עדיין בסלון) מה עושים אם יקרה שוב מצב כזה? אין מה לעשות..

בקיצור אפילו מכרו לי "מגן ברקים" ותוספת אחריות לשנה... שנראה לי כבר נגמרה.. גם ככה מעבירים ממקום למקום

מה שלא עוזר הרבה.. כי התקלה חוזרת על עצמה לפי החשק... :evil:

כבר עשיתי כמה פעמים את ה"עדכון" עם הדיסק און קי.. יצאה לי הנשמה עד שמצאתי (לבד) את הקבצים.. ושוב להדליק לכבות, לחבר להדליק לכבות.. ככה כמה פעמים עד שעובד.. ושוב חוזר חלילה.. בקיצור.. לזרוק את הטלויזיה לפח!

בניסיון ה100 הצלחתי.. ושוב לאחר שנדלקה סוף-סוף.. הגיעה למסך של הדפדוף.. וזה לא מגיב, חשבתי להחליף סוללות בשלט.. מה גם שהטכנאי בזמנו אמר לי.. "נו.. ברור שהיא לא תידלק.. את צריכה לכוון את השלט לתחתית הטלויזיה, היכן שהחיישן נמצא..." דהההה.... החלפתי סוללות בשלט.. התקרבתי התרחקתי.. למעלה למטה.. החצים זזים.. לפעמים..

ואז המסך הופך לשחור.. שוב חוזר לתקלה הראשונה.. לאחר ההדלקה המסך תקוע על הWISDOM SHARE ממש WISDOM

בכל מקרה.. למי שרוצה לענות את עצמו.. העליתי את הקבצים בזיפ.. לאתר אחסון.. צריך להוריד ולחלץ אותם לתוך USB נשלף... לכבות את הטלויזיה.. להוציא מהשקע.. לחבר את ההתקן USB עם הקבצים.. לחבר את השקע.. להדליק.. (לא מהבהב שום אור ירוק... לפחות לא לפי ההנחיות של הסרטון של ניופאן ביוטיוב.. אז פשוט להדליק עם השלט)

לחכות תוך כדי קציצת ציפורניים ולהתפלל שאחרי 15 דקות או יותר (אולי אפילו 40.. בינתיים אפשר לעשות מכונת כביסה.. לתלות, להוריד ולקפל), הקבצים יעשו משהו.. ואז אולי המסך יעלה לתפריט.. אם זה לא עבד.. לנסות שוב.. ושוב.. ושוב............................ כמובן לאחר שעלה.. לכבות עם השלט.. ולהוציא את ההתקן הנשלף... להדליק ולהתפלל שזה הצליח..

כמו שאני ניסתי ושוב חזר על עצמו הכל... ממשיכה לנסות.. אולי בפעם ה420 זה יעבוד...

כמובן שזה תלוי בדגם שלכם.. אני לא לוקחת אחריות על משהו שיקרה.. אלה הקבצים שהורדתי בזמנו שמתאימים ספציפית (כנראה) לPILOT 55" SMART TV 4K דגם pu55sxl תבדקו אצלם אם זה הדגם.. יש לי עדיין את חוברת ההפעלה ותעודת האחריות

למי שמעוניין הקבצים פה: שוב, זה תלוי בדגם.. ובבקשה לא לקלל או לכעוס עליי אם זה לא עבד, אני הורדתי אותם בזמנו מהאתר שהפנו אליו מניופאן לאלקטרוניקס פרו.. נדמה לי.. שכרגע גם שם אין שום דבר.. בזמנו התאימו לדגם שלי..
אז סליחה מראש..

pu55sxl_Pilot_55_smart

מתנצלת מראש על הפרסומות והפופאפס זה האתר שאני מכירה כרגע לאיחסון קבצים ואין לי סבלנות לחפש עוד אחד בלי שיעלו תמונות שלא קשורות...

המון בהצלחה והמון המון סבלנות... אם הצלחתם.. וזה עבד יותר מיממה... אשמח לשמוע על הנס... :lol:

18july77
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: למי שרוצה לענות את עצמו הנה הקבצים

נושא שלא נקרא #6 

18july77 כתב:אני לא מבינה למה הקישור מתחרבש
פשוט תעתיקו את זה

https://www.4shared.com/rar/-mX-3venea/ ... smart.html

לאתר יותר ידידותי:

https://f2h.io/dir/1l55hc86rrxs
כל הקבצים מחולצים

https://f2h.io/90rwapwdyshk
כאן זה בקובץ ZIP יש לחלץ אותם לפני העברה להתקן USB נשלף, לאחר שמאתחלים אותו כמובן.. (הכל ימחק מההתקן.. נא לקחת בחשבון)

זהו.. ניסתי לעזור.. אם זה מצליח למישהו.. עשיתי את שלי.. תעדכנו אם הצלחתם.. ו"תעבירו הלאה"..
...
·
נערך לאחרונה על ידי 18july77 ב 20/04/2020 14:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

יש בעיית חומרה למכשיר... מניח שהחלפת הלוח הראשי היתה פותרת את הבעיה.

תגידי קדיש ותזרקי את הנבלה לפח
בפעם הבאה, רק מותג מוכר ועם הכי הרבה אחריות שאפשר.

18july77
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #8 

ahersko כתב:יש בעיית חומרה למכשיר... מניח שהחלפת הלוח הראשי היתה פותרת את הבעיה.

תגידי קדיש ותזרקי את הנבלה לפח
בפעם הבאה, רק מותג מוכר ועם הכי הרבה אחריות שאפשר.
...
·הייתי זורקת את הנבלה לפח.. אם היה לי כסף מיותר.. העניין הוא שנוכחתי לגלות שיש לי הרחבת אחריות של 3 שנים, מה שמסתבר רק הרחבת ביטוח.. ועל ביקור טכנאי צריך לשלם 120 ש"ח.. רק בשביל שיגיע עם אותם קבצים בUSB

בפעם הבאה.. לא קונה טלויזיה חכמה.. עדיף טלויזיה רגילה עם סטרימר...

לא משנה.. הלקח נלמד.. רק אולי מישהו אחר בכל זאת הצליח לסדר.. זה היה יותר מועיל...

תודה בכל אופן, אם התגובה היתה מכוונת אליי. אני רק חשבתי "לעזור" למי שחיפש את הקבצים האבודים...

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

@18july77
·
א. לבי איתך. באמת.
נשמע סיוט...

ב. זאת באמת בעיה כשקונים טלויזיה פח מיצרן סיני עלום. זאת בדיוק הסיבה שטלויזיות של חברות ידועות עולות קצת יותר - כי מישהו עשה להן QA לפני שהוציאו אותן לשוק. ויכולים להוציא גם עדכון תוכנה במקרה הצורך.

ג. לצערי לא חושב שתוכלי בעתיד לקנות טלויזיה ללא סמארט. הכיוון הוא שכל הטלויזיות כיום הן סמארט ללא יוצא מן הכלל.
כמו שלמשל אי אפשר לקנות היום טלויזיות CRT (הטלויזיות השמנות שלפני עידן ה-LCD).
כמו שאי אפשר לקנות טלפון חדש שלא יהיה סמארט.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

אם יש אחריות, אז צריך לתקן את הטלווזיה

אם אין אחריות, פח אשפה... גם אם אין לך כסף למכשיר אחר כי ברור שהמכשיר הזה לא תקין

כמו שכתבו לך... אין קשר לסמארט, יש קשר למכשיר זול שהוא לא מותג.

כמו שכבר כתבתי לא פעם... זול וזוגלובק מתחילים ב ז' ובשניהם תקבלי את הנקניק בסוף!

lcdfixer
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: למי שרוצה לענות את עצמו הנה הקבצים

נושא שלא נקרא #11 

18july77 כתב:
...
...
·
...
·

יש לך בבקשה עדכון תוכנה לדגם pilot 50

lcdfixer
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #12 

בבקשה אם מישהו יכול לעזור ולשלוח עדכון תוכנה ל pilot50 אני אשמח מאוד.

dsamama
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

Re: טלוויזיה סמארט פיילוט pu55sxl נתקעת במסך הפתיחה

נושא שלא נקרא #13 

תודה רבה על הקבצים וחג שמח

הקבצים עבדו במכה ראשונה - אח שלי מאוד שמח לאחר שעזרתי לו ל"החיות" את הטלוויזיה שלו

לא להתייאש זה לוקח זמן כ 40 דקות לתת לקבצים לעלות ולעדכן

אודה באם תעדכני איפה ניתן למצוא את הקבצים לטלוויזיה PILOT בגודל 65 (למקרה והטלוויזיה של אמא שלי תעשה בעיות) - יש מצב שזה אותם קבצים ?

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

לגודל המסך לא אמור להיות שום קשר. רק לדגם ועדין סביר שדגמים שונים יעבדו בצורה רומה מאוד.

Alonbi
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אלון ביטון

נושא שלא נקרא #15 

למי יש את הקבצים עבור טלויזיה pilot smart
והסבר איך מתקינים את הקבצים הטלויזיה

שלח תגובה