samsung q80t VS sony XH9096 "75

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
ErezDavid (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

samsung q80t VS sony XH9096 "75

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

עריכה:
לאחר קריאה כאן בפורום ושיטוט בחנויות, החלטתי למתוח עוד קצת את התקציב וכעת אני מתלבט בין 2 הדגמים הנ"ל שניהם 75":

1. 75XH9096BAEPK SONY
2. SAMSUNG Q80T 75

מבחינת המחיר שתיהן פחות או יותר זהות בסביבות ה 8600שח

בחנות שתיהן נראות לי ממש מעולה ודיי קשה להבחין בהבדלים משמעותיים ... בגלל שייש לי סלקום טי וי בבית אני נוטה קצת לאנדרואיד של סוני אבל אני לא בטוח שזה השיקול הנכון פה...
הטלויזיה תשמש בעיקר לצפיה בסלקום טי וי \ נטפליקס ומשחקים בנינטנדו סוויץ' כאשר בהמשך יצטרף כנראה PS5.

אשמח לקבל המלצות.

תודה.
נערך לאחרונה על ידי ErezDavid ב 11/03/2021 11:15, נערך 3 פעמים בסך הכל.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: עזרה בהתלבטות בין 2 דגמים 75"

נושא שלא נקרא #2 

לרוב בין שני הדגמים האלה הייתי ממליץ על הסמסונג כי היא עם פאנל VA בעוד בגדלים הפופולריים סוני היא IPS (אם זה לא אומר לך כלום תריץ חיפוש בגוגל יש מלא מידע). אלא שבגדלים הכי גדולים - 75 ו-85 הסוני עם פאנל VA. כך שבין השניים כדאי סוני לדעתי. יותר טובה בעיבוד ותנועה, אני אישית מעדיף את סוג התמונה ש המסכים של סוני מציעים (אני עם XH95) ובהחלט הממשק של סוני יותר נוח ומציע יותר פיצ'רים נוחים. אז סוני בקיצור.

ErezDavid (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

תודה!

גם הנטיה שלי היא ללכת על הסוני ובעיקר בגלל האנדרואיד... אבל מה לגבי איכות התמונה? האם יש איזשהו יתרון לטכנולוגית QLED בדגם הזה של ה Q60T על הסוני הספציפית הזאת... אציין רק שראיתי את שני המסכים בחנות ולא זיהיתי איזה יתרון משמעותי לאחד מהם אבל אני כאמור לא מבין גדול...

תודה.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

06/03/2021 20:46  
ErezDavid כתב:
תודה!

גם הנטיה שלי היא ללכת על הסוני ובעיקר בגלל האנדרואיד... אבל מה לגבי איכות התמונה? האם יש איזשהו יתרון לטכנולוגית QLED בדגם הזה של ה Q60T על הסוני הספציפית הזאת... אציין רק שראיתי את שני המסכים בחנות ולא זיהיתי איזה יתרון משמעותי לאחד מהם אבל אני כאמור לא מבין גדול...

תודה.
...
לא, אין.
לדגמים אין הבדלים משמעותיים.
ההבדל המשמעותי היחיד שיש להם זה סוג הפאנל - אבל כמו שרשמו מעלי, מתברר שבגודל הזה אפילו הפאנל מאותו סוג.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”