איך הסאונד בסמסונג QE65Q90T?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
roeeko (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

איך הסאונד בסמסונג QE65Q90T?

נושא שלא נקרא #1 

אני רגיל לראות סרטים כאשר הטלוויזיה מחוברת למגבר + 5 רמקולים וסאב (5.1).
חושב לרכוש את הסמסונג, ותוהה מה רמת הסאונד שהיא מפיקה, והאם עדיין כדאי לי להיות מחובר ל 5.1 (הייתי מעדיף להפטר מהמגבר והרמקולים למען האסתטיקה), או אולי עדיף לעבור למקרן קול... ואם כן איזה (שלא יהיה יקר מידי...)?

תודה מראש!

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

Re: איך הסאונד בסמסונג QE65Q90T?

נושא שלא נקרא #2 

זב עניין אישי.
לטעמי סאונד הרבה יותר מקפיץ את החוויה מאשר איכות התמונה. אגב, גם גודל התמונה חשוב מהאיכות שלה לטעמי.
לכן אם החלטת לוותר על 5.1 אתה חייב לקחת בחשבון שאתה הולך לרדת ברמה. במיוחד אם אתה רגיל לשמוע פסקול 5.1 מלא עם ווליום גבוה.
ברגע שאתה מוכן להקרבה, פשוט תנסה להסתפק בטלוויזיה. אם זה ממש יהיה אנמי אז תחפש סאונדבר.
אצלי בסוני החדשה הסאונד מפתיע לטובה אבל אני עדין משתמש אך ורק במערכת.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מסכים עם אלון. איכות סאונד שווה לפחות כמו התמונה. אני השקעתי כמעט אותו סכום של המסך על האודיו. לרדת ממערכת 5.1 זולה או יקרה לרמקולים של טלויזיה, כל טלויזיה, ולא משנה מחירה, זה לא ירידה ברמה זה עולם אחר.

אם אסתטיקה זה מה שחשוב, אז כדאי להרכיב מערכת חדשה שמבוססת על סאונדבר. אני בעצמי עם סאונדבר וסאב של סונוס שעלה כמעט כמו XH95 65 אינץ'... הייתי בעבר גם עם 7.1 בשווי עשרות אלפי שקלים וכמובן שאין להשוות את איכות הסאונד, אבל מצאתי שסאונדבר עבורי זו פשרה טובה בין סאונד לנוחות/אסתטיקה. אתה מחבר לחשמל, פותח אפליקציה ומתקין את הרכיב תוך שניות. לצערי לעשות פשרה דומה ולהשתמש ברמקולים של הטלויזיה זה כבר פשרה קשה מדי.

roeeko (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

תודה חברים.
הזמנתי את הטלוויזיה, נקשיב לסאונד ונחליט אם מספיק טוב או או שאמשיך עם ה- 5.1 (מקסימום אחליף רמקולים למען האסתטיקה) או שנשקיע במקרן.

שוב תודה!

HdrPro
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הסאונד סבבה ביחסית לטלוויזיות אחרות ששמעתי,
אבל, אי אפשר להשוות לסאונד שמופק ממערכת טובה,
לי יש סאונד בר של polk עם עוד שני רמקולים אחוריים ופשוט תענוג לשמוע ולראות סרטים, אי אפשר להשוות בכלל ואני אף פעם לא משתמש ברמקולים של הטלוויזיה.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”