טלויזיה MU9000 פס כהה לאורך

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

Re: טלויזיה MU9000 פס כהה לאורך

נושא שלא נקרא #31 

הרחבת אחריות = מיתוס שלא שווה הרבה. אחריות של יבואן היא שנה מלאה ללא אותיות קטנות בכפוף לחוק. כל "הרחבה" מעבר היא ניסיון להוציא מכיסך עוד כסף, ברגע שתיהיה תקלה היבואן יתנער ממך והחוק לצידו - יש סיבה שאחריות מורחבת ידועה בשם אחריות מוגבלת והיא לא מלאה (טכנאי בעלות, תיקון לא כולל פאנל/תאורה אחורית ועוד), בקיצור אפשר לנגב עם זה חומוס.
רק יבואן שמספק לך אחריות מלאה ללא אותיות קטנות זה יבואן שכדאי לעבוד מולו למיטב זכרוני הכי מוכרים בתחום הם יורוקום שמספקים בדרך כלל 5 שנות אחריות מלאות למסכי פנסוניק וח.י. שמספקים 3 שנות אחריות מלאות למסכי ה-LG.
סמסונג והסיפור שאתה מתאר לא ברור אם זה יבואן אפור או רשמי אבל מאז ומעולם אני מתרחק ממוצרי סמסונג רק בגלל הסיפורים שאני קורא שוב ושוב ברשת על ההתנהלות במסגרת האחריות.
לשדרג מול יבואן כזה לא הייתי ממליץ כלל. פס אנכי זה תקלת פאנל וראיתי את זה קורה במסכי LG אחרי שימוש של מעל 7 שנים ויותר... מאוד מוזר אחרי שנתיים שקיבלת את זה אבל שוב אני נזהר במה שאני כותב - אין לי מושג ממי קנית ומי היבואן שעומד מאחורי המסך שלך.
אם מציעים לך מסך חלופי חדש (גם אם יורד ביכולות שלו), אני לפחות הייתי לוקח את זה ומוכר כיד שנייה ובכסף שמרוויח מוסיף מעט וקונה מסך מבית טוב יותר עם שקט... בהצלחה ולהבא תעשה לעצמך טובה אל תתקרב ליבואן שמספק לך שנה אחת בלבד אחריות ומנסה לדחוף לך עוד הרחבה בתשלום נוסף - זה לא יותר משיטת מצליח ותמיד מומלץ לקרוא את התעודות אחריות הללו או לדרוש לראותן טרם התשלום על ההרחבה שתבין שזה לא באמת הרחבה...

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”