עזרה במציאת טלויזיה לסלון

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
orarnoni (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עזרה במציאת טלויזיה לסלון

נושא שלא נקרא #1 

היי,
אשמח לעזרתכם בנוגע לטלויזיה מומלצת - לא הצלחתי להבין האם בכלי של https://www.rtings.com/tv/reviews/by-si ... lationship עלי להזין את המרחק בין קיר לקיר או בין הקיר לצופה
  • מרחק קיר לקיר בסלון - 3.7 מ׳
  • מרחק בין טלויזיה לצופה על ספה - 3.40 מ׳
  • תכנים נצפים - ערוצי טלויזיה ישראלים (11, 12, 13), Discovery, National Geographic, Netflix, YouTube
כמה שאלות:
  • מה גודל הטלויזיה המומלץ -65”, 75״ או 85״?
  • אני מתלבט בין SONY XH8096 לבין XH9096 - קראתי פה בפורום שהפאנל של דגם ה-85״ של XH8096 הוא מסוג VA אבל לא מצאתי לזה סימוכין, זה באמת נכון? במידה וכן, זאת לא תמורה טובה למחיר?
  • בהנחה שהתקציב הוא עד 10K (מעדיף כמובן כמה שפחות) - יש דגמים אחרים שמומלצים יותר?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: עזרה במציאת טלויזיה לסלון

נושא שלא נקרא #2 

אין שום פואנטה במרחק מקיר לקיר אלא אם כן אתה מזיז את הספה, אז מה שחשוב זה המיקום שלך ביחס לטלויזיה וזה מה שהמחשבון של Rtings מודד.. לפי החישובים שלהם מתאים לך מסך בין 79 ל82.

במרחק הזה עדיף באמת 75 כמינימום, המקסימום זה כבר לשיקולך. כן אם ה8096 מגיעה עם פאנל VA אז היא תהיה תמורה מעולה למחיר אחרת הייתי הולך על ה9096 גם אם זה אומר לקחת 75 אינץ' במקום מסך יותר גדול, ההבדלים בין הפאנלים יהיו דיי ברורים.

orarnoni (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

21/06/2021 10:17  
Haimbin כתב:
אין שום פואנטה במרחק מקיר לקיר אלא אם כן אתה מזיז את הספה, אז מה שחשוב זה המיקום שלך ביחס לטלויזיה וזה מה שהמחשבון של Rtings מודד.. לפי החישובים שלהם מתאים לך מסך בין 79 ל82.

במרחק הזה עדיף באמת 75 כמינימום, המקסימום זה כבר לשיקולך. כן אם ה8096 מגיעה עם פאנל VA אז היא תהיה תמורה מעולה למחיר אחרת הייתי הולך על ה9096 גם אם זה אומר לקחת 75 אינץ' במקום מסך יותר גדול, ההבדלים בין הפאנלים יהיו דיי ברורים.
...
תודה!

ומבחינת Sony 75" XH9096 אל מול Samsung QE75Q80T - יש לך המלצה?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

האמת שהן דיי זהות, ותכף יבואו רואי השחורות ויחרבו את המותג סמסונג, חלקם בצדק אבל הניסיון שלי ושל אחרים סך הכל היה טוב איתם. הייתי מעדיף את הסוני לא בגלל האחריות היותר טובה(?) אלא בגלל הממשק אנדרואיד שלהם שמקבל גם עדכונים.

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

נראה שכן ב-85" זה va אבל אף אחד לא ממליץ על ה-xh80 מבחינת עלות תועלת אז כדאי שתראה בחנות לפני שאתה מחליט. אני ראיתי את ה-xh90 וה-xh95, שתיהן נראות מעולה אבל הצבעים ב-xh95 רמה-שתיים מעל ה-xh90 ובסוף הלכתי על ה-xh95 ולא מתחרט (כל עוד אני מצליח שהילדים לא יזרקו עליה צעצועים). יושב עם הראש 3 מ' מהמסך, ואם מבחינת העיצוב של הסלון זה לא היה קטסטרופלי הייתי מתקרב עוד... אבל אם לא רואים סרטים אז גם 3.5 מ' זה סבבה ל-85".

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”