סקירה של הסוני X90J וA80J אצל חבר שרכש את שתיהם

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
NivToledano (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 30 פעמים

סקירה של הסוני X90J וA80J אצל חבר שרכש את שתיהם

נושא שלא נקרא #1 

חבר שלי עבר דירה והתחדש בשתי טלויזיות של סוני . בגלל שהכוונתי ויעצתי לאיזה דגמים ללכת הוא הזמין אותי להודות ולהתרשם .

אולד 65 אינץ של סוני A80J ודגם LED X90J סוני 55 לחדר ילדים + פלייסטישן 5+אביזרים כל הפריטים הללו עלו לו בבנדל של בסביבות ה18.5 אלף באחד החנויות באזור הצפון סירב לתת תשם ולכן לא התעמקתי.

להלן הממצאים - דגם הA80J דגם האולד הכי טוב שזכיתי לראות באולד וראיתי הרבה . תמונה מהפנטת ונקייה פשוט חלום.מומלץ בחום לחובבי הסרטים ראיתי כמה דקות את הסרט ספיידרמן - מבחיניתי התמונה הכי טובה שזכיתי לראות . שידוריים רגילים גם ברמה גבוהה עם יכולת האפסקייל של המעבד החדש. וסאונד שיספק הרבה אנשים.

חסרונות של הA80J - לטעמי הטלויזיה חשוכה טיפה ביקרתי בשעות הערב - ראיתי שידור חוזר של המשחק ישראל דנמרק הדשא לטעמי היה חשוך מידי - כל המשחקים ששיחקתי לא הועילו [בכל זאת טלויזיה של חבר:)] . אבל אני אחד שאוהב לצפות הרבה בכדורגל יכול ליהות שלבן האדם הממוצע התמונה בהחלט תעשה את זה כמו לחבר שלי .

סוני X90J - טלויזיה גם ברמה גבוהה - אם להשוות אותה לXF9005 של הורי לא ראיתי קפיצת מדרגה משמעותית - מה שכן שווה אזכור כמו האולד יש לה אפסקל מדהים לשידורים רגילים - שחיברנו תPS5 הטלויזיה קיבלתי תמונה טובה וחדה מאוד וכאן הצבע של הדשא בכדורגל במשחק של דנמרק ישראל נראה כמו צבע של דשא ולא טיפה חשוך כמו האולד . קראתי ביקורות שהטווח צבעים שלה לא משהו - ממה שהתרשמתי אני בטוח ש95 מהאנשים בפורום פה ספק אם יצליחו לזהות ויהיו יותר ממרוצים .
מה שגם שמתי לב זה שאיכות הפאנל בהשוואה לאולד זה שמים וארץ באולד הכל נראה נקי ואחרי שאתה צופה באולד ועובר ללד יש איזה משהו שקופץ שאיכות הפנל לא באותו רמה של השקעה . לגבי הסאונד - דווקא הופתעתי לטובה אני לא חובב מוזיקה אבל הסאונד היה לדעתי בסדר גמור אבל לא ברמה שלא האולד.

אם יש לי מסקנה חשובה לקחת מהביקור הזה - זה שאם אתם אוהבים לצפות הרבה בשידורי כדורגל עדיף ללכת על לד
וזה לא שהאולד לא מראה כדורגל טוב - הוא מראה אבל משהו שם לא זרם לי מבחינת צבעים ותנועה כמו בלד .

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

Re: סקירה של הסוני X90J וA80J אצל חבר שרכש את שתיהם

נושא שלא נקרא #2 

זה תואם את ההרגשה שלי כשצפיתי במסכי האולד החדשים של סוני.
הרגיש לי חשוך מידי בכל תוכן, כאילו שצריך להבהיר את התמונה.
מוצרים חדשים בהזדמנות!
https://cutt.ly/xl459TY

רונן
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 1053 פעמים
קיבל תודות: 152 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

גם תלוי בהגדרות , לא פחות חשוב להגדיר בחכמה.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מעניין איפה הדשא נראה יותר דומה למקור (צבע הדשא שרואה מי שיושב באצטדיון).
נ.ב: אם אתה רוצה לדעת איפה הוא קנה ספר לו שאפשר להשיג את הבנדל הזה ב17.5 כי בדרך כלל ממתיקי הסוד בטוחים שהם קיבלו את המחיר הכי טוב בארץ ואם הם רוצים להישאר במקום הראשון, הם חייבים לשמור את שם החנות בסוד (וגם כדי שהבעלים לא יפשוט את הרגל כי לכמה לקוחות הוא כבר יכול למכור במחיר הפסד)...

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”