רציתי לומר תודה מיוחדת

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Ramish (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

רציתי לומר תודה מיוחדת

נושא שלא נקרא #1 

רציתי לומר תודה.
תודה על התגובות המפורטות לשאלה שכתבתי כאן לפני מספר ימים (הדגם האולטימטיבי 55"
viewtopic.php?f=2&t=366258 ).
תודה מיוחדת למנהלים על ההתייחסות וההשקעה במתן מידע.
אבל אז ראיתי שהמנהלים אפילו לא טרחו להגיב. לא בפירוט ולא בקיצור. פשוט כלום.
אז בכל זאת אני אומר תודה. כי באותו הרגע הבנתי שההמלצות כאן מגיעות רק לכיוון מותגים מאד מסוימים.
ואם אתה שואל על מותג אחר, השאלה שלך לא תזכה לתגובה. במילים אחרות, נוצר אצלי החשש (אתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה) שההמלצות כאן אינן ייעוץ אובייקטיבי אלא עוד פורום לקידום מותגים במסווה של עצות אובייקטיביות.
ועל המסקנה החשובה הזו אני אומר לכם כאן: תודה !

avinave
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

Re: רציתי לומר תודה מיוחדת

נושא שלא נקרא #2 

חשבת אולי שאין תשובה לשאלה שלך "דגם אולטימטיבי 55" ב2500 ש"ח " ?

אני חבר בפורום הזה יותר מ15 שנה (אומנם לא כותב אלפי הודעות אבל נכנס פעם ביום ) וכמעט כל מה שאני יודע על טכנולוגיה הגיע מפה,אין מוצר שרכשתי שלא עברתי פה לבדוק לפני מה אומרת חוכמת ההמונים .

לדעתי אתה סתם מלכלך !

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא יכלת לכתוב את התודה המיוחדת באותו שרשור ?
ריגשי לא ישפיע פה על אף אחד

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

עזות מצח מבחינתך לחשוב או לצפות שהמנהלים יגיבו לשאלה כללית שגם אין לה ממש תשובה טובה.
זה כמו לשאול באתר חובבי רכב מה הרכב המשפחתי האולטימטיבי עד 100k?
אין צורך לנחש... כי אין דגם כזה.
אולי ביד שנייה. וגם זה לא יהיה "אולטימטיבי".
לגופו של עניין, רק בתקציב כפול משלך יש דגמי מסכים טובים. מתחת לזה אלו מסכים עם פשרות כאלו או אחרות.
מסכים בתקציב שלך, הם מסכים בסיסיים שרק "יעשו את העבודה" באופן סביר מינוס. לא ניתן לצפות ליותר מזה, אחרת למה שמישהו ירכוש מסכים בתקציב כפול או משולש?

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

חשבת שאם היה דגם אולטימטיבי כפי שביקשת כל שאר הדגמים לא היו נימכרים

אם אני אביא לך תפריט של מסעדה כל שהיא ואשאל אותך מה המנה האולטימטיבית בפחות מ 150 שקל, תוכל לבחור מנה אחת שתהייה הטובה ביותר עבורי? וזו בלי להכיר אותי ובלי לדעת אם אני אוהב חריף או לא?

אז חביבי אמנם אתה פה מ2017 עם כמות אסטרונומית של 3 הודעות ועם שאלה שעליה אי אפשר לענות

ובלי להתבלבל אתה מלכלך על פורום מקצועי ששכח מזמן את מה שאתה לא הספקת ללמוד

אז ראשית תבין שהשאלה שלך לא חכמה ביותר וזו בלשון המעטה פושעת כמעט

ודבר שני אף אחד לא חייב לך פה דין וחשבון תשאל שאלות ענייניות ותקבל תשובות ענייניות

והכי חשוב .......... שבת שלום

shai19862
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

נושא הזוי

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

1. איזה מרירות! מילא היית מקבל איזו תגובה שבלונית או כזו עם הטיה מסחרית. לא קיבלת תשובה בכלל אז אולי הבעיה לא בנו אלא בך או בשרשור שלך?

2. לא הבנתי את הכעס עלינו המנהלים. התפקיד שלנו הוא לא לדאוג שכל שרשור יקבל תגובה אלא שהתגובה שתתקבל תהיה עניינית, לא מתלהמת, לא מסחרית וכו

3. אני אישית לא מגיע לכל שרשור בפורום - יש המון כאלה וזה לא העבודה שלי לענות כל משתמש בפורום אישית (לא מכיר פורום פופולרי שזה ההתחייבות של המנהלים שלו). גם מחוסר זמן אבל גם כי אם כותרת השרשור לא נראית לי קשורה למשהו שאני יכול לעזור אז אני מדלג עליה.

והכותרת שלך? חסרת משמעות. לפי איך שזה מנוסח אתה כאילו רוצה לספר על הדגם האולטימטיבי. לא כותרת שמזמינה מישהו להכנס.

4. לא קיבלת תשובה? נהוג להקפיץ. אם אנשים פספסו בפעם הראשונה זה מקפיץ להם את ההודעה שלך.

5. השרשור הזה ממש גועלי ולי אישית לא ממש מייצר חשק לענות לך לשאלה המקורית. אם אין לך אמון במה שקורה כאן (בבירור אין לך) אז למה שמישהו כאן ישקיע בתשובה שבירור לא תתקבל כאמינה?

6. תאכלס לא סיפקת שום מידע שמאפשר לענות לך... אם היה מודל אחד בלבד שמתאים לכולם אז הוא היחיד שהיה מקבל כאן המלצות. לא נראה לי שזה המצב ולכן אם רוצים ״דגם אולטימטיבי״ רצוי לספק עוד פרטים (כמה בהיר, מה חשוב לך, במה אתה צופה).

7. נראה שמעניין אותך רק מחיר. מן הסתם אם מחיר זה מה שאתה מחפש אז אולי זאפ והשוואות מחירים זה המקום לחפש תשובה. אנחנו בעיקר מנסים להבין מהההבדל האיכותי בין מוצרים. מן הסתם זה גורר מחיר גבוה יותר מכיוון שבתחום המחירים הנמוך האיכות לרוב לא משחקת בכלל תפקיד.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אנשים לא עונים כי נמאס לענות על אותן השאלות שוב ושוב
בדיוק בשביל זה יש את שורת החיפוש

לזכותו של הפורום הזה יאמר שהוא מאפשר פלורליזם אמיתי

יש דעות לכאן ולכאן על כל מותג. אם תשקיע זמן קריאה תצליח להבין בין השורות את נקודות החוזקה והחולשה של כל מותג.

אף פעם לא מצנזרים פה ואף אחד לא ממליץ על כלום משיקולים מסחרים.

אם עברת על מאות ההודעות ולא הגעת למסקנה אז תרכוש את הדבר הראשון שקופץ לך בזאפ. כנראה שהוא יהיה מצויין לצרכים שלך.

Ramish (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #9 

ראשית:
מה שכתבתי לא נועד לפגוע אלא להביע חשש לגיטימי.
חשש בלבד. ציינתי מפורשות "חשש ואתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה".
אכן, הייתי קצת ציני (לא מריר. רק ציני) עם ה"תודה המיוחדת" ; אבל להבנתי, פלורליזם אמיתי כולל את החופש להביע חשש מסוג זה.

לגבי השאלה שלי :
שאלתי מהו הדגם האולטימטיבי לרמת המחיר של 2,500 ש"ח.
וכן, מה לעשות, אבל המחיר הוא פקטור חשוב בעיני.
כידוע, פירוש המילה אולטימטיבי הוא : הַנָּכוֹן, הָרָאוּי אוֹ הַטּוֹב בְּיוֹתֵר בְּסוּגוֹ.
ובהקשר לשאלה שלי :
מהו המסך הנכון/הראוי לרמת המחיר שציינתי (ובטח שלא ציפיתי לקבל מסך מושלם ברמת מחיר שכזו).
(כמובן שציינתי פרטים נוספים, כגון הדגמים שחשבתי עליהם "כמה בהיר, מה חשוב לי, במה אני צופה").
אני חושב שפורום מקצועי, מסוגל לספק תשובות גם ביחס לרמות מחיר נמוכות.
ובכל מקרה, גם תשובה כמו "הייתי מוסיף X ש"ח וקונה..." הייתה הגיונית בעיני.

לגבי הפורום:
אין לי ספק, יש כאן אנשים סופר מקצועיים, אבל קריאה של (באמת) הרבה מאד הודעות יצרה אצלי תחושה שההמלצות מתייחסות לאותן רמות מחיר ולאותם דגמים ולכן נוצר גם החשש (הלגיטימי!). אם זה לא המצב, אז אחלה.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

נכון שההמלצות פה יכולות קצת לחזור על עצמן אבל זה לא בגלל חברי הפורום או דחיפה למותגים מסויימים אלא כי לרוב מכוונים פה לאיכות, והיבואנים של TCL, הייסנס וPhilips לא מייבאים לפה דגמים טובים שיכולים להתחרות במותגים היותר גדולים/מוכרים(לעומת השוק בארה"ב למשל).

כמו כן יש חברים שקנו ורשמו ביקורת, בשביל זה יש שורת חיפוש.
במחיר הזה לא משנה מה תקח הם יהיו דיי זהים ההבדל היחיד זה בין פאנל IPS לVA ופה תעשה את השיקול שלך של מה שיותר חשוב לך.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

תאכלס נכון. במחירים האלה האופציות שלך הן או va (קונטרסט גבוה, זוית צפיה מוגבלת) מול ips (קונטרסט נמוך יותר, זויות רחבות). אין לך qd ולרוב היכולות של hdr בסיסיות בלבד ומספר איזורי התאורה נמוך.

עוד נושא לשקול הוא איזה פלטפורמת מסך חכם לבחור. אנדרואיד מול tizen מול webos.

בשני התחומים אין תשובה ״אולטימטיבית״ אלא העדפות כי לכל אחד יש יתרונות מעט שונים.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

12/11/2021 12:12  
Ramish כתב:
רציתי לומר תודה.
תודה על התגובות המפורטות לשאלה שכתבתי כאן לפני מספר ימים (הדגם האולטימטיבי 55"
viewtopic.php?f=2&t=366258 ).
תודה מיוחדת למנהלים על ההתייחסות וההשקעה במתן מידע.
אבל אז ראיתי שהמנהלים אפילו לא טרחו להגיב. לא בפירוט ולא בקיצור. פשוט כלום.
אז בכל זאת אני אומר תודה. כי באותו הרגע הבנתי שההמלצות כאן מגיעות רק לכיוון מותגים מאד מסוימים.
ואם אתה שואל על מותג אחר, השאלה שלך לא תזכה לתגובה. במילים אחרות, נוצר אצלי החשש (אתם מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה) שההמלצות כאן אינן ייעוץ אובייקטיבי אלא עוד פורום לקידום מותגים במסווה של עצות אובייקטיביות.
ועל המסקנה החשובה הזו אני אומר לכם כאן: תודה !
...
אתה באמת חושב שמישהו חייב לך משהו?

קומפוזיט
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 200 פעמים
קיבל תודות: 45 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

Ramish,
אני יכול לשתף אותך עם נסיוני,
אני כבר שנים קורא הודעות באתר הזה ודבר אחד שאני די בטוח בו הוא שהמנהלים באתר הזה לא מוטים מסחרית כפי שהאשמת אותם.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”