חיבור טלויזיה למגבר

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Bruno1 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

חיבור טלויזיה למגבר

נושא שלא נקרא #1 

היי לכולם.
התחדשתי בסוני 9505 (אחרי כיול, התמונה סוףףףף) וכרגע אני החיבור לטלויזיה מתבצע בצורה כזו: ממיר פרטנר מחובר לרסיבר אונקיו (NR555( בכניסה, הרסיבר מוציא תמונה לטלויזיה וקול לרמקולים.

לאור העובדה שאני יכול להתקין אפליצית פרטנר, נטפליקס וקודי על הטלויזיה, האם מומלץ לוותר על הממיר ולצפות ישירות דרך הטלויזיה עצמה? יש ערך לממיר (למעט ריסטרט אם אפליצקיה נתקעת שנראה לי שיהיה מורכב לבצע בטלויזיה).

במידה ואני רוצה לחבר את הטלויזיה לרסיבר, אפשר דרך HDMI? או שאני צריך לעבוד עם כבר קואקס?

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: חיבור טלויזיה למגבר

נושא שלא נקרא #2 

אם זה השימוש היחיד שלך בממיר, אז כמובן שווה לנסות לעבוד רק עם האפליקציה במסך. מקסימום תמיד תוכל לחזור לממיר.
תחבר את הרסיבר לכניסה ב-TV שכתוב עליה ARC, וכך תוכל להוציא דרך הכניסה הזו אודיו בחזרה לרסיבר. במקרה וזה לא עובד מסיבה כלשהי (צריך לוודא שהכל מוגדר כמו שצריך), תמיד אפשר לחבר כבל אופטי בין הטלוויזיה לרסיבר.

Bruno1 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

חיברתי eARC, לא הצלחתי לגרום לרסיבר להפוך למערכת שמע.
אבל, כשחיברתי כבל אופטי ישירות הכל עבד, הסאונד יותר נקי מאשר דרך חיבור הממיר. יותר מזה, לטלויזיה יש אופציה של ״סאונד דרך מערכת שמע״ וככה היא שולטת בסראונד בצורה משמעותית יותר טובה מאשר בממיר.

תודה על העצה😊

urielp
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

יש לי גם 9505 (75 אינצ'):
ה ARC / eARC עובד דרך HDMI3 בלבד: תבדוק שזו היציאה שחיברת אליה את הכבל HDMI. עובד אצלי פצצה, עם רסיבר ימאהה.
הדבר היחידי זה שהרסיבר לא נכבה, כאשר מכבים את הטלויזיה. מה הסיבה לכך?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”