הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
BigL
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #121 

וואו איזה הרשמה מעצבנת...

נרשמתי לאתר רק כי רציתי קודם כל להודות לפותח השרשור ולתורמיו על המידע. ודבר שני לשתף את ה 2 אגורות שלי:

אני גר קרוב לשנה בדירה שכורה ולצערי סובל מבעיה דומה, השכנים מעליי הם קומה רביעית, הקומה האחרונה של הבניין, הם זוג צעיר עם ילד בין 4 או 5 בערך ותינוק קטן שנולד השנה.

כבר בשבועיים הראשונים מאז עברתי לפה עליתי אליהם וביקשתי בנימוס שישתדלו לשמור על השקט התגובה שלהם מאז ומתמיד היא:
"אנחנו לא עושים שום רעש, אנחנו שקטים, אתה פשוט לא נותן לנו לחיות".
אלמלא הייתי נקלע למצוקה כלכלית, כבר הייתי עובר מזמן אבל לצערי לחיים היו תוכניות אחרות לגבי.

בכל אופן, מניסיוני עם המשטרה (הגשתי תלונה פעם ורק כעבור חודשיים הם בכלל נזכרו שהיא קיימת ולא עשו כלום לגביה) ידעתי שאין ממש למי לפנות ושעליי להתמודד עם זה בדרך שלי.
הדרכים היצירתיות שפיתחתי הן:

1. להשתמש במוסיקה מסננת רעש (כגון זו מיוטיוב: )
2. לדפוק להם בדלת כל פעם שהרעש עובר גבול - עשיתי את זה בערך 8 פעמים ב 11 חודשים.
3. לדפוק על הקיר בכל פעם שהם מרעישים - בהתחלה הייתי דופק על התקרה כדי לא לעשות רעש לשכנים מלמטה אבל בכל זאת זה הרעיש להם וזה גם הרס לי את התקרה.

מה שקרה בסופו של דבר הם הזמינו לי משטרה (שלתדהמתי אשכרה באה) וטענו שאני דופק בתקרה עם מטאטא - מה שלא עשית כבר 9 חודשים, כי אני עברתי לקיר חח - השוטרים, גבר ואשה, דיברו בצורה בוטה ומזלזלת לקחו פרטים ונתנו לי אזהרה. למרות שלדעתי מי שהיה צריך לקבל אזהרה זה השכנים מלמעלה כי בתכלס אני זה שסובל ואני רק מחזיר להם.

לגבי השכנים האחרים, גיליתי שהם ידעו שאני דופק חזרה בקיר והם אמרו שזה כבר קרה בעבר, הועד בית שסיפרתי לו שאני מתכנן לעזוב בקרוב ניסה לשכנע אותי להשאר (כי אני שכן טוב ושקט) ואפילו הציע להתערב ולדבר עם השכנים מלמעלה. אבל זה חסר טעם.

המסקנה שלי היא שהדרך הכי טובה להתמודד עם הבעיה הזו במדינה שלנו היא פשוט לעבור דירה (או כמו שאני רואה את זה - לא להתמודד).

עצוב, מאכזב, מדכא, אך זה המצב!

noam3039
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 85 פעמים
קיבל תודות: 487 פעמים

נושא שלא נקרא #122 

BigL עצוב מה שאתה אומר ואם אין בררה לעבור דירה
אשכול לכול חובבי עישון הבשר
http://www.hometheater.co.il/vt215693.html

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #123 

אצלי בבניין גר בעבר זוג בדירה שכורה שהיה עושה (עם עוד חברים/חברות שהיו מגיעים קבוע) חאפלה-קריוקי-מזרחית בערך פעם-פעמיים בשבוע עם מוזיקה/צעקות במיקרופון ורעש של ריקודים אל תוך הלילה. בשניה שהיתה עוברת השעה החוקית הייתי מזמין להם משטרה. לצערי המשטרה לא היתה עושה יותר מידי, אבל אחרי שהם היו מגיעים לפחות היה קצת שקט והיה אפשר לישון. אבל הם לא דפקו יותר מידי חשבון וכל שבוע היו חוזרים על אותה הרוטינה בערך (כי כנראה מעולם לא איימו עליהם בקנס או מעצר חלילה אלא פשוט ביקשו מהם להנמיך). ביום בהיר אחד, משהו כמו שנה, הם פשוט נעלמו מהבניין. פוף. כנראה עברו לשכור במקום אחר ולמרר את החיים לאנשים אחרים. כיום מתגורר שם בחור סטודנט אדיב ושקט שכמעט לא רואים ולא שומעים אותו, מה שנקרא שכן למופת.
שכנים זה הכל עניין של מזל. אם אלו שגרים בדירות הבעייתיות האלה הם שוכרים ולא בעלי הדירה, אולי אפשר להפעיל לחץ על בעלי הבית עצמו ולגרום לו לא להשכיר להם בהמשך. אולי ועד הבניין יכול לעזור עם זה.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

(G)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 191 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #124 

חבר'ה, לאלה שיש שכנים *** מצאתי כמה דברים לנסות:
1. כיסוי עיניים עם רמקולים צידיים
2. אוזניות של NoiseHush i9BT לא יקרות יחסית, הביקורות יחסית טובות.
3. מכשיר שמדמה רעש לבן בחדר, אומרים שזה טוב ללילה Marpac Dohm-DS
4. זה הפתרון הזול([url=]CELESTIAL WHITE NOISE ) הופכים לקובץ MP3, שמים במערכת ושומעים כל הלילה

---
בינתיים הזמנתי רק את הפתרון של כיסוי עיניים עם רמקולים צידיים, זה די זול ושווה לנסות.
פתרונות 2 ו-3 אני שוקל אם להזמינם. הרי Marpac Dohm-DS עובד באותו העקרון של CELESTIAL WHITE NOISE

רעיונות נוספים יתקבלו בברכה.

satih
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #125 

(G) כתב:הרי Marpac Dohm-DS עובד באותו העקרון של CELESTIAL WHITE NOISE
...
·
עיקרון דומה הבדל זה רעש מכני מול מה שהרמקול שלך מסוגל להוציא.

Razz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #126 

@(G)
·
רעיונות מצוינים. תודה. אני אישית משתמש באפליקציה המעולה Relax M שכוללת המון סוגים של רעש רקע: מפלים, גלים, רוחות או סתם רעשים לבנים.

firestarter
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #127 

תודה לכך חברי הפורום שהשתתפו בשרשור, מעניין מאד!

כל הדיון הזה נתן לי השראה לעשות משהו בנידון.
רק שהבעיה שלי היא טיפה שונה - אצלי זה לא שכנים מלמעלה אלא שכן נרקומן מדירה סמוכה שהשתחרר לא מזמן מהכלא.
לא אכפת לו מכלום, משטרה באים ולא עושים לו שום דבר. כשבאים אליו לדבר יפה, הוא מקלל ומאיים.

והכי הזוי בכל הסיפור - אין לי קיר משותף איתו!!
אני שוכר בקומה 3 מתוך 3 (בכוונה בחרתי אחרונה). בניין של פנסיונרים, בחיים לא שמעתי רעש מהשכנים מימין ומשמאל מדירתי.
והבן ... הזה גר בבניין שכן לשלי, בקומה שנייה. וכל יום הוא שם מוזיקה (מזרחית כמובן) וזה מרגיש לי כאילו זה אצלי בדירה.
עכשיו הוא גם עושה לי דווקא על זה שהזמנתי משטרה - כל ערב עד 23:30 הוא משמיע מוזיקה על פול, ואז מפסיק, או מנמיך משמעותית, כך שאין עילה להתלונן במשטרה.

לפני שמצאתי את השרשור הזה, כבר חשבתי לבוא ולדפוק בו מכות, ויהיה מה שיהיה. אבל בזכותכם שיניתי את דעתי ואני פשוט אנסה לעבור דירה.
נראה לי מהלך הרבה יותר חכם אחרי שקראתי את כל מה שאמרתם כאן.

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #128 

אולי רעש מאט זה לא כזה נורא, בכל זאת בניין רב קומות אז זה שגרתי.
אולי אפילו בלי רעש תתבעסו
אצלי כל חודש איזה מישהו אחר בבלוק משפץ ורק אני חסר תקציב קודח איזה חור בקיר פעם בשנה.
חיי בניין זה דבר רועש, כי חיים דיי צמוד אחד לשני, לא מכיר חיים אחרים

Spidiman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #129 

עצוב שהשרשור הזה עוד קיים - גם אצלי יש בלאגן מהשכנים למעלה.
כל היום גרירות, הזזות, ריצות, ממש מגרש משחקים מה שקורה שם.
מספר פעמים פניתי, לא עזר.

לצערי שכנים/דיירים בבניינים לא מתחשבים באחרים, במיוחד לשכנים מלמטה. הם מבחינתם קנו דירה מעליך ומותר להם הכל.
מתחתי יש עוד מספר דירות, ולא חסכתי והחלפתי (מבלי תלונה של הדיריים כלפי) את כל הרגליים של הריהוט לתחתיות מיוחדות שלא מרעישות - גם אם גוררים.

אבל אני נפלתי על שכן מלמעלה שממש לא מעניין אותו, באמצע הלילה אני יכול לשמוע דברים נופלים ושום דבר לא יעניין אותו.

לגבי מה שרשמו כאן על לעשות רעש בחזרה - אני לא חושב לעשות זאת, למרות שדעתי היא שמי שעושה רעש שכזה (שקשה להוכיח/או להקליט/לתעד) הרוויח לקבל גם בחזרה משהו דומה.

eliran1706
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

היי , אשמח לקבל פרטים בקשר למכשיר הזה

נושא שלא נקרא #130 

@mp3lll
·

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #131 

שרשור חביב ומטריד בעת ובעונה אחת.

אספר לכם סיפור קטן ודי משעשע בנושא

במסגרת עבודתי הייתי בשליחות של 4 שנים בבוסטון

הבת שלי היתה בת שנה וחצי (היום היא אמא לשניים) וכמו תינוקות היא היתה קמה לעיתים בלילה בבכי

זה מאוד הפריע לשכנה השמנה והרווקה המתבגרת שלנו וכל המאמצים שלנו לקום מייד שהיא מתחילה לבכות לא הספיקו לה ובשלב מסויים היא התחילה להפציץ עם מוזיקה רועשת

החדר של הילדה היה הקיר המשותף איתה וחדר השינה שלנו היה די מרוחק ממנה כך שהמוזיקה לא ממש הפריעה לנו

ומאז שהיא התחילה לעשות את זה התחלנו לישון לילות שלמים

כי

הילדה מאוד אהבה את המוזיקה וכאשר היא היתה שמה את המוזיקה הילדה היתה נרגעת ולאט לאט נרדמת ואז היא היתה מכבה את המוזיקה וכולנו היינו מרוצים (פרט לשכנה כמובן)

היא לא יודעת עד היום כמה אנחנו ברכנו אותה על המוזיקה הרועשת שהיא שמה כדי להפריע לנו.

השרשור הזה הזכיר לי נשכחות:lol:

(G)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 191 פעמים
קיבל תודות: 187 פעמים

נושא שלא נקרא #132 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay
המשפט הזה:"ירד להשליך את האשפה וחלף על פני דלת ביתו של בסטיקר שמתגורר בקומה מתחתיו"
לדעתי השכן "הטוב" מלמעלה ומשפחתו הוציאו מדעתו את החשוד ברצח שגר בקומה למטה.
זה לא קשור לדת כלל.

Magic_The
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #133 

יש לי גם שכנים למעלה שמרעישים, הם אמנם לא משמיעים מוזיקה אבל בחדר שינה שאני ישן אני שומע איך שהם מדברים (בניין ארבע קומות רגיל באר שבע) כמו כן הם גם מזיזים מיטות ארונות ומה לא, גם בשעות שצריך להיות בשקט! להזמין משטרה אני לא רוצה כי אין טעם כמו שאומרים משטרת פח, אני לא מבין למה אני שומע אותם מדברים כאילו הם נמצאים מולי? שחכתי להגיד שזו דירה שאני שוכר, כאילו אין תקרה בינוני, אני ישן עם אטמי אוזניים, סהכ הם שכנים לא ערסים מזרחים אלו אמריקאים, אבל אמריקאים שחיים באשליה שהכל טוב והם לא מבינים שכל מה שהם עושים אנו שומעים למטה ובלילה כאשר אני רוצה לישון בשקט אני נאלץ לשים אטמי אזניים..

זזה
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

נושא שלא נקרא #134 

@Razz
·מנסה לשלוח הודעה אומר למשתמשים חדשים אין אפשרות אשמח להועץ איתך בעניין
0524820004

Adimen77
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עדי מנחם
קיבל תודות: 1 פעם

Re: הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

נושא שלא נקרא #135 

לא הבנתי למה כולם פה בוכים במקום לחשוב על רעיונות יעול... בקצרה, יש לי רעש כבר תקופה ארוכה מהשכנה למעלה של גרירות רהיטים בכל שעה ביום ושום דבר לא עזר כולל הדרך היפה לפנות לשכן ולאחר צעקות הבנתי שצריך לחזור 30 שנה אחורה בזמן שהייתי צעיר ולהחזיר לה באותה צורה...
הפתרון הטוב ביותר שמחזיר לה פי 100 זה לקחת את הסאב וופר שבסלון ולשים אותו בבוידם וכמובן להגביר אותו ואת שאר הרמקולים בסלון להנמיך וזה בכדי שמתי שאני בבית ורואה טלויזיה אפילו בשקט אז בבוידם יש רעש נוראי שמרעיד את כל האזור.
בגדול כל בוקר שאני יוצא לעבודה אני מפעיל את זה על ווליום ממש גבוה ויש לי מערכת ממש לא פראירית וככה במשך יותר מ12 שעות האלמנט הזה עובד ומרעיד לשכנה פה את כל הרצפה- אז זהו זה תפסיקו לבכות ותתחילו להרעיש בחזרה למי שמצפצך עלכם ביודעין!!!

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”