חיבור רמקולים למגבר חדש

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Guy3 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

חיבור רמקולים למגבר חדש

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,

יש לי מערכת 5.1
170 pioneer xv-dv

כאמור הרמקולים מעולים אך המגבר אינו רלוונטי להיום( הן מבחינת חיבורי usb,cd והן מבחינת גודלו)

אני רוצה לחבר את הרמקולים למגבר קטן ונוח עם חיבור Aux/Bluetooth

מישהו מכיר מגבר שיכול לענות על הצורך הזה ?

ואיך אני יכול לעשות זאת ? כיוון שהכבלים היוצאים מתוך הרמקולים עם חיבור שונה(מצורפת תמונה)

אשמח לעזרה בנושא
בתודה מראש למסייעים

nissimtr
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 10 פעמים

Re: חיבור רמקולים למגבר חדש

נושא שלא נקרא #2 

תשמע זה מוצר שנועד לעבוד כמו שהוא (ולא שתחליף לו חלקים...)

הרמקולים נועדו לעבוד עם היחידה ולהפך. בכוונה גם עשו מחברים מיוחדים. אתה לא יכול לדעת אם, ואיזה עיבוד המכשיר עושה לצליל לפני שהוא מוזן לרמקולים.

ולכן יש סיכוי טוב שאם תחבר מגבר אחר תקבל צליל אחר לגמרי.

מבחינה פרקטית מרבית המגברים ה"נוחים" שמוצאים בעלי אקספרס/איביי וכו' יהיו של שני ערוצים, אם יש יציאה לסאב לחלקם יש יציאת לסאב פסיבי כמו שלך, לחלקם יש יציאה לסאב אטקיבי שזה לא מתאים לרמקולים האלה. בכל אופן לא יצא לי לראות כזה מגבר שנותן 6 (5.1) ערוצים, זה תמיד מיועד לזוג רמקולים או זוג + סאב.

בנוסף לכל זה לא בטוח שמגבר כזה יתמודד עם הרמקולים שלך, שהם 4 אוהם, ובאופן כללי אני בספק רב שתקבל איכות כמו היחידה המקורית שלך.

עצתי לך, תשאיר את היחידה הזו כמו שהיא, כן יש לך כניסת auxilary לפי חוברת ההוראות (מאחורה בצד שמאל), תשתמש בה, ובנוסף תקנה מכשיר שיודע לקבל bluetooth ותחבר אותו לכניסה זו במידת הצורך.

לדוגמה -

https://www.aliexpress.com/item/4001352 ... hweb201603_

אתה תוציא לא הרבה כסף תמשיך להנות מהרמקולים כמו שעשית עד היום ללא פגיעה באיכות ובא ציון גואל

Guy3 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

Re: חיבור רמקולים למגבר חדש

נושא שלא נקרא #3 

העשרת את הידע שלי,
תודה רבה רבה !!

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”