מיקום רמקולים

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
דן4 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

מיקום רמקולים

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
לפי מה שאני מכיר, במיקום אופטימלי, צמד הרמקולים אמור לעמוד לרוחב קיר במרחק של כ- 3 מטרים זה מזה ולפנות לאותו כיוון.
אצלי משיקול עיצובי, אני חושב למקם אותם בשתי פינות נגדיות של החדר, במרחק של כ- 4 מטרים זה מזה כשהם מופנים אחד מול השני, פנים אל מול פנים. זה יכול לעבוד?

yehudaa
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

Re: מיקום רמקולים

נושא שלא נקרא #2 

זה בניגוד למקובל להעמדת רמקולים סטיראו ,

אמנם היה לי חבר שתמיד היה רוצה להעמיד כמו שתיארת , ושמעו טוב אצלו למען האמת .

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

@דן4 הצבת רמקולים במרחק 3 מטרים לאורך הקיר הארוך יותר הוא לא בהכרח אופטימלי, זו סתם המלצה למיקום ראשוני שממנו מתחילים לשחק. אצלי למשל הם נמצאים הרבה יותר קרוב אחד לשני. לשאלתך אם הרעיון שלך יכול לעבוד אז התשובה היא שלדעתי כן אבל זה בהתאם להעדפות שלך, למבנה החדר ולמיקום עמדת ההאזנה. אני אישית לא הייתי הולך לכיוון הזה אבל מה אכפת לך לנסות? במקרה הגרוע ביותר תגלה שעשית טעות נוראית.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

22/12/2020 23:27  
דן4 כתב:
שלום,
לפי מה שאני מכיר, במיקום אופטימלי, צמד הרמקולים אמור לעמוד לרוחב קיר במרחק של כ- 3 מטרים זה מזה ולפנות לאותו כיוון.
אצלי משיקול עיצובי, אני חושב למקם אותם בשתי פינות נגדיות של החדר, במרחק של כ- 4 מטרים זה מזה כשהם מופנים אחד מול השני, פנים אל מול פנים. זה יכול לעבוד?
...
מופנים אחד אל השני זה אומר שהם לא פונים למאזין. קשה לראות איך זה ישמע טוב אבל תנסה.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”