המלצה למערכת שמע לחדר

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
chenk3 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

המלצה למערכת שמע לחדר

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
עדיין יש לי בחדר את המערכות הישנות, עם הזוג רמקולים, מקום לקסטות, דיסקים וכו'. זה התחיל לעשות בעיות אז הגיע הזמן להחליף. מה שאני צריך זאת מערכת שאוכל להתחבר אליה דרך בלוטוט, מעבר לזה אני לא צריך. אז חשוב שאיכות הסאונד תיהיה יחסית טובה,לא חייב שתיהיה עוצמתית מבחינת הסאונד, ובנוסף המערכת לא חייבת להיות ניידת או להוות איזה תחנת עגינה ודברים בסגנון . טווח המחירים עד אלף שקל. אם כמובן ניתן לחסוך וגם מערכת ב- 500 שקל תעשה את העבודה אז מה טוב.

האם יש המלצות?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: המלצה למערכת שמע לחדר

נושא שלא נקרא #2 

זוג רמקולים מוגברים (שלא צריכות מגבר בנוסף) עם יכולות בלוטות' נראה לי זה הכיוון הכי מתאים לתקציב שלך.
משהו כמו זה עולה בסביבות 1000 ש"ח בארץ (תבדוק בזאפ, KSP, Google):

יש להם דגמים יותר זולים גם.
לא חייבת להיות החברה הזאת (לא שמעתי בעצמי), נותן לך רק כיוון. תבדוק אם יש חנויות שאפשר לשמוע בהן ולהתרשם.
Jack of some trades, master of none

chenk3 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

27/01/2021 0:32  
Avi_Dagan כתב:
זוג רמקולים מוגברים (שלא צריכות מגבר בנוסף) עם יכולות בלוטות' נראה לי זה הכיוון הכי מתאים לתקציב שלך.
משהו כמו זה עולה בסביבות 1000 ש"ח בארץ (תבדוק בזאפ, KSP, Google):

יש להם דגמים יותר זולים גם.
לא חייבת להיות החברה הזאת (לא שמעתי בעצמי), נותן לך רק כיוון. תבדוק אם יש חנויות שאפשר לשמוע בהן ולהתרשם.
...
המון תודה, הזמנתי לבסוף את הדגם הזול יותר R1700, שעולה חצי מחיר, ויש עליו ביקורות מצויינות. אני גם לא באמת צריך 120RMS.
תודה רבה!

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

28/01/2021 1:44  
chenk3 כתב:
המון תודה, הזמנתי לבסוף את הדגם הזול יותר R1700, שעולה חצי מחיר, ויש עליו ביקורות מצויינות. אני גם לא באמת צריך 120RMS.
תודה רבה!
...
מקווה שתהיה מרוצה.
יהיה מעולה אם תוכל לשתף את הרשמים שלך אחרי שתקבל אותם ותתרשם מהסאונד והתפעול.
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”