בקשת המלצה על רמקולים בשביל קריוקי, מיקסר profx8

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
794Orik (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Ori Kadvil
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

בקשת המלצה על רמקולים בשביל קריוקי, מיקסר profx8

נושא שלא נקרא #1 

שלום כולם!
יש לי מיקסר profx8 של Mackie ו4 מיקרופונים ואני רוצה לעשות קריוקי בסלון (לא רועש מדי לשכנים) לשם כך דרושים לי רמקולים.

איזה רמקולים (וסאב וופר?) מומלצים לי למטרה הזאת? אני לא ארצה לשלם יותר מ1500+- אבל יכול להתגמש

אשמח להסבר מפורט כי אני חדש בתחום, תודה!

orku
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

Re: בקשת המלצה על רמקולים בשביל קריוקי, מיקסר profx8

נושא שלא נקרא #2 

היי ערב טוב.

העסק הזה דיי פשוט, מהמיקסר יש main out, אם יש לך רסיבר/מגבר עם זוג רמקולים - תוכל לחבר את המיקסר לאחת הכניסות האנלוגיות ברסיבר/מגבר שלך וישמעו את המיקסר ברמקולים הביתיים שלך, חשוב לשים לב שאם אתה עושה קריוקי עם רמקולים ביתיים אל תאמץ אותם יותר מדי, בסוף היום מי שעושה קריוקי ברוב הזמן לא באמת זמר והרמקולים דיי רגישים ועלולים להשרף.

האופציה השניה היא לרכוש רמקולים מוגברים, יש חברות טובות יותר ויש חברות טובות פחות, שים לב שבניגוד לרמקולים ביתיים כשמדובר ברמקולים מוגברים הם מגיעים ביחידות, ז"א שבסכום של עד 1500 ש"ח לדעתי תוכל לרכוש רק רמקול אחד ואם תרצה 2 תצטרך תקציב גבוהה יותר, לגבי המלצות לרמקולים - ההמלצה הגורפת היא או לרכוש רמקולים מבית RCF או Electro Voice או Turbusound ויש כמובן חברות כמו פרוטק ופרוקסימה שעליהן אני פחות ממליץ מהניסיון האישי שלי. קח בחשבון שאלו רמקולים גדולים וכבדים שפחות נוח להרכיב ולפרק אותם בכל פעם שתרצה להשתמש בהם ומצד שני בניגוד לרמקולים סלוניים - הם גדולים מאוד ולא בדיוק נוח שהם יושבים במרכז הסלון...אתה תצטרך להחליט לאיזה כיוון אתה הולך, אם אתה בוחר ברמקולים מוגברים שמסוגלים להתמודד עם קריוקי או בוחר לחבר את המערכת סטריאו שלך למיקסר תוך הקפדה על שמירה על הציוד הקיים כדי שלא יגרם נזק.
אור

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”