Tidal connect ?

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
katzer (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

Tidal connect ?

נושא שלא נקרא #1 

הי. להבדיל מ spotify connect, שעובד אצלי פיקס, אני רואה ברשימת ה devices
את הנגנים שמחוברים אצלי לרשת ומנגן עליהם ללא בעיה, באנדרואיד ובאייפון.

Tidal connect אצלי לא רואה שום דבר מאשר את הטלפון עליו הוא רץ.
כיביתי והדלקתי את המודם, הראוטר (eero), את הנגנים וריסטרט מלא לאנדרואיד.

הייתי עובר הרגע מספוטיפי לטיידל כי כשאני נניח משתמש ב kef stream, האיכות של הסאונד לוקחת בהליכה מול ספוטיפיי. lossless זה lossless
מאידך kef stream ו heos של דנון הן אפליקציות פח מייגעות.

הצלחתם להשתמש ב connect?
אני כן יכול לעשות סטרימ, אבל רק על גבי האפליקציה למק באמצעות airplay שרואה את הנגנים האחרים ברשת.
מאידך האפליקציה למק של ספוטיפיי רואה את הנגנים ישירות ולא דרך airplay.

AssafAviv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

Re: Tidal connect ?

נושא שלא נקרא #2 

אפשר להשמיש את Tidal Connect אם יש לך למשל Raspberry Pi, אתה תוכל להתקין עליו Service של Tidal Connect. עובד נפלא.
מה שכן, כדי לשמוע כמו שצריך תצטרך להתחבר עם ה-Raspberry PI אל איזה דאק נורמאלי עם USB. אם אתה רוצה לנצל את ה- MQA של Tidal, תצטרך להשתמש בדאק שתומך MQA.
אם אתה בןאדם טכני ומכיר קצת לינוקס, ויודע לעבוד עם Terminal, דבר איתי אני אנסה לעזור לך :) אצלי זה עובד נפלא

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

השאלה מה הטעם בכלל בטיידל עם הפורמט רמאות MQA שלהם, יש לוסלס אמיתי בשירותים אחרים וגם בספוטיפיי בקרוב.
Jack of some trades, master of none

י-א
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מישהו מכיר אתרי הורדה של פורמט dsd?

AssafAviv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #5 

01/08/2021 13:04  
Avi_Dagan כתב:
השאלה מה הטעם בכלל בטיידל עם הפורמט רמאות MQA שלהם, יש לוסלס אמיתי בשירותים אחרים וגם בספוטיפיי בקרוב.
...
וגם בטידל, אם אתה בוחר ב-HiFi
פשוט ה-MQA יותר מתאים לאלבומים בהיי-רז

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

03/08/2021 19:51  
AssafAviv כתב:
וגם בטידל, אם אתה בוחר ב-HiFi
פשוט ה-MQA יותר מתאים לאלבומים בהיי-רז
...
ממה שקראתי, ברגע שטיידל מעלים MQA הם לא מציעים יותר לוסלס רגיל לאותו קטע/אלבום. יתכן שזה לא מדוייק, מעולם לא השתמשתי בשירותים האלו.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

לא קיים ציוד בעולם שבו אוזן אנושית תבחין בין לוסלס סטנדרטי לבין MASTER \ MQA.

יש גבול לכל תעלול.

ואם אני זוכר נכון , לפני שהתנתקתי מ TIDAL יכולתי לבחור בין MASTER או HI FI כאיכות מקסימלית.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

03/08/2021 19:58  
Yuvalfrr כתב:
לא קיים ציוד בעולם שבו אוזן אנושית תבחין בין לוסלס סטנדרטי לבין MASTER \ MQA.

יש גבול לכל תעלול.

ואם אני זוכר נכון , לפני שהתנתקתי מ TIDAL יכולתי לבחור בין MASTER או HI FI כאיכות מקסימלית.
...
תלוי במחזיק האוזן :) יש לא מעט אנשים שמשוכנעים שהם יכולים להבדיל בין האיכויות הגבוהות השונות, בדרך כלל הם גם אלו שמתחמקים ממבחני האזנה עיוורת.
יש כאן שרשור מלפני כמה שבועות בעניין MQA:
viewtopic.php?f=20&t=360534

katzer (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

תודה על התגובות. אין לי בעיה להכין משהו עם raspberry pi, ואפילו אני מחכה להזדמנות לפרויקט כזה - אבל במקרה דנן, לאחר השרשור מאיר העיניים והאזניים על mqa, יותר הגיוני עבורי לבטל את ה trial בטיידל ולחכות שספוטיפיי ישחררו את ה lossless כפי שהבטיחו.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

נשמע הגיוני.
יש גם שירותים אחרים שמציעים לוסלס כמו אמזון ואפל מיוזיק שאתה יכול לנסות.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #11 

DEEZER זה הסטרימינג הראשי שלי והוא לדעתי הכי טוב. עברתי גם את ספוטיפיי, TIDAL, יוטיוב מיוזיק. TIDAL זה אחלה איכות אבל ממשק לדעתי עלוב. ספוטיפיי ממש מצויין אבל רק MP3.
DEEZER שילוב של כל העולמות ועוד כמה פיצ'רים נחמדים. DEEZER HIFI כמובן.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

סתם מעניין, יש הבדלים משמעותיים בתכנים בין כל השרותים השונים, או שזה פחות או יותר אותו הדבר אלא אם אתה רוצה לצלול למעמקי האיזוטריה (כמוני)?

AssafAviv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #13 

יש הבדלים פה ושם ... עיקר ההבדל נובע מהמאסטרינג של האלבום ולא מכך שהוא בפורמט כזה או אחר

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #14 

12/08/2021 17:57  
Avi_Dagan כתב:
סתם מעניין, יש הבדלים משמעותיים בתכנים בין כל השרותים השונים, או שזה פחות או יותר אותו הדבר אלא אם אתה רוצה לצלול למעמקי האיזוטריה (כמוני)?
...
כששירותי הסטרימינג המובילים כוללים בערך 60 מיליון טראקים, אז בערך כל שיר, אלבום או אמן שתבחר יופיע בכולם. ההבדל הוא בממשק, והדרך שבה אני ניגש לתכנים הללו. TIDAL על הפנים לדעתי כי אם בא לך סגנון מסוים זה לא כ"כ משתף איתך פעולה. הפלייליסטים שם מאוד בסיסיים ובעלי אופי מאוד שחור-אמריקאי (אחרי הכל שירות סטרימינג של DR DRE). אז אם בא לך פתאום מוזיקה אקוסטית רגועה, זה לא יהיה המקום האופטימטלי.

לספוטיפיי לעומת זאת יש ממשק טוב מאוד ואת היתרון אולי הגדול ביותר - כמות אינסופית של פלייליסטים של משתמשים. כל מילה בעולם שקשורה למוזיקה תציב בפנייך פלייליסטים, לפעמים מאוד מעניינים ומקוריים, שמשתמשים בנו.

דיזר גם עם הרבה פלייליסטים של משתמשים אבל לא מתקרב לספוטיפיי. לעומת זאת בממשק ושילוב עם איכות HIFI נהדרת דיזר מביס את ספוטיפיי עבורי. הממשק של דיזר יפה, בהיר, נוח, ופונקציונאלי. בדומה לספוטייי גם דיזר בונה לך פלייליסטים יומיים בהתאם לטעם שלך ופלייליסטים מקיפים שבועיים. דיזר מנצח גם בתחום הפיצ'רים עם שני דברים די נחמדים:
1. כל שיר פופולארי כנראה יהיה עם פיצ'ר של מילים לשיר. בלחיצת כפתור אתה מנגן שיר ומקבל את המילים על המסך כאילו זה קריוקי, ואפילו המילים הרלבנטיות מסומנות בטיימינג הנכון, ממש כמו בקריוקי. אני לא משתמש בזה הרבה אבל זה בהחלט נחמד.
2. FLOW.
DING DING DING WE HAVE A WINNER!
זה הפיצ'ר שהטיל את הכף עבורי יותר מכל דבר אחר (חוץ מזה שדיזר זה לוסלס וספוטיפיי זה לוסי) בדיזר בניגוד לספוטיפיי יש מערכת AI מאוד מתוחכמת שעובדת בהתאם לטעם שלך ועושה את זה טוב יותר מספוטיפיי. כל שיר שאתה שומע אתה יכול לסמן - אהבתי, לא אהבתי ו-לא אוהב את האומן. אתה יכול גם לסמן שאהבת אומן מסויים, להקה, אלבום, פלייליסט וכו' וזה גם משפיע. בסופו של דבר לא רק שככה דיזר לומד את הטעם שלך ובונה פלייליסטים בהתאם אלא ה-FLOW בעצם זה פלייליסט בלתי נגמר שבוסס על הטעם שלך. בניגוד לפלייליסט יומי שכל אחד בעל אופי אחר (שקט,היפהופ,פופ וכו') ב-FLOW יש את מגוון את הסגנונות שאתה אוהב. בערך 30% מהזמן הדיזקר מנגן ב-FLOW שירים שכבר שמעת ואהבת אבל ה-70% הנותרים זה שירים שמעולם לא שמעת, לפחות לא בדיזר.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

תודה על ההסבר הממצה.
אני מהתקופה שלא היה AI שיגיד לי מה אני אוהב :)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”