מגבר מנורות Willsenton R8

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

מגבר מנורות Willsenton R8

נושא שלא נקרא #1 

רכשתי את המגבר הנ"ל ישירות מסין במחיר של 4500 שח לאחר משלוח מהיר של פדקס ותשלום כל העמלות והמיסים. התבססתי על ביקורות ולא שמעתי אותו, ברגע ששמו אותו באותה קטגוריה עם Primaluna החלטתי לקחת החלטה אמיצה. לאחר שראיתי סקירה עמוקה של הרמקולים שלי Triangle trio וכמה השידוך של המגבר הזה מוצלח. המפלצת במשקל 29 ק"ג הגיעה אתמול ואני פשוט עף לחלל. אני לא אודיופיל מדופלם אבל אני בהחלט מזהה סאונד משובח.
מצרף פה המלצה חמה למגבר הזה, פשוט תענוג. המגבר עבודת יד וחיבורי הלחמות מנקודה לנקודה. אין לוח, אין אלקטרוניקה פשוט אולד סקול. מוזמנים לחפש ברשת שלל ביקורות וסקירות עד לרמת הפירוק ומדידות מעבדה. בהצלחה!

נרכש מ https://www.china-hifi-audio.com/en
16333889531903.jpg
16333889533054.jpg
16333889326000.jpg

yehudaa
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

Re: מגבר מנורות Willsenton R8

נושא שלא נקרא #2 

תתחדש יש במזרח הרחוק לא מעט סחורה טובה צריך רק את הברירה הנכונה מכאלה שבאיכות ירודה .

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מדהים!

זה מאוד זול למגבר מנורות יד ראשונה, גם ליד2 זה זול.
שם מותג משונה במעט. מזכיר וילסון

אם אי פעם אכנס לעניין המנורות, נראה לי שזה הראשון שאתעניין בו

מה שכן מעניין שכן אפשר לשלוח יותר מ 20KG מחו"ל ומסין, תמיד נתקלתי בבעיות ומחירים מופקעים (יפן, גרמניה, ארה"ב. נתנו לי כאלו מחירים לזוג רמקולים במשקל יותר מ 20KG שהעדםתי לא לרכוש)

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

להבנתי זה מותג סיני חזק שהוצע בשוק הסיני בלבד כפתרון תחרותי ליבוא של מותגי על. במהלך 2021 המוצר נהיה זמין למערב ומהרגע שהאמריקאי הראשון ביצע את ההזמנה הראשונה מאמזון התחיל טרנד לא נורמלי שמנסה להבין כיצד מוצר כזה משובח זוכה לתג מחיר שכזה. להבנת השוק המחיר זמני בהחלט וכבר עבר עלייה של כ 25 אחוז וכנראה זה לא ייעצר שם. המלאי קיים בבודדים ונגמר ממש תוך דקות.

להלן לינק של מישהו שמדד את איכות הבנייה והרכיבים:

https://www.stereonet.com/forums/topic/ ... rs-thread/

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

תתחדש ותהנה. באמת עושה רושם טוב מה שקוראים עליו ברשת. לא שמעתי על המותג הזה עד היום, אף שביקרתי בעבר באתר הנ"ל.
כנראה שתוכנן "בהשראת" פרימהלונה, אם כי העיצוב כאן פחות מוצלח לטעמי. אבל המחיר - רבע ממקור ההשראה (שליש בחו"ל),
רק מה שקצת מפליא זה שהמשקל גבוה בהרבה מהמוצרים המקבילים של פרימה לונה - כ-50% יותר. וגם הם לא ממש קלים...
הוא בנוי מעופרת?
.Anything can be done, but it's only done if it's done

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אם רק היה לך מושג כמה גרוע מגבר מנורות ביחס למגבר טרנזיסטורי. אם תשווה מדידות של THD ותחום תדרים תגלה הבדלים של שמים וארץ לטובת מגבר או קדם טרנזיסטורי. שפורפרות מחווטות בפנים עם חוטים דקים שחשופים לרעשי EMI. השימוש בשנאי מוצא לתיאום עכבות (שלא עוזר הרבה כי כעבכת המוצא נשארת גבוהה פי 10 מהגברה טרנזיסטורית), מוסיף עוד עיוותים הרמוניים מהליבה. וכל המגברים הללו, כמו שלך לפי התמונות ברשת, מחוווטים POINT TO POINT כמו בפרויקט במקצוע מלאכה לבוגרי יסודי. לשלם 4500 שח על 25 וואט עם SINAD של 60 דציבל? שים לב מה קורה לחברה מכובדת כמו SCHIIT שנכנעת ללחצי הקהילה האודיפילית ההזויה ומכניסה שפורפרת למגבר אוזניות שלהם:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... amp.26614/

ה SINAD שתמיד מעל ל 100 דציבל אצלהם במוצרים דומים במחיר זהה, צנח ל 77 והליניאריות בתדר נעלמה לחלוטין. יכולת להוריד תוסף DSP ל FOOBAR שמשחזר אפקט של "צליל שפורפרתי" עי זיהום בהרמוניות זוגיות ומשחק ב EQ. אגב האפקט עבד על הרבה חובבי שפורפרות שהיו בטוחים שעם מאזינים למגבר שופרפתי ב 20 אף דולר...

אגב, לפי השרשור הזה, הקרות תיהיה סקירה עם מדידות גם למגבר שלך, בגלל הרעש סביבו:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-915301

למרבה הצער אי אפשר לשכנע משוכנעים. תהנה מהמגבר, זה הכי חשוב.

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

05/10/2021 20:39  
ildonaldo כתב:
למרבה הצער אי אפשר לשכנע משוכנעים.
...
אבל זה לא מונע ממך לנסות בלי סוף.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

05/10/2021 9:34  
yehuda75 כתב:
להבנתי זה מותג סיני חזק שהוצע בשוק הסיני בלבד כפתרון תחרותי ליבוא של מותגי על. במהלך 2021 המוצר נהיה זמין למערב ומהרגע שהאמריקאי הראשון ביצע את ההזמנה הראשונה מאמזון התחיל טרנד לא נורמלי שמנסה להבין כיצד מוצר כזה משובח זוכה לתג מחיר שכזה. להבנת השוק המחיר זמני בהחלט וכבר עבר עלייה של כ 25 אחוז וכנראה זה לא ייעצר שם. המלאי קיים בבודדים ונגמר ממש תוך דקות.

להלן לינק של מישהו שמדד את איכות הבנייה והרכיבים:

https://www.stereonet.com/forums/topic/ ... rs-thread/
...
דווקה מהסיבה הזו לא הייתי קונה.

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #9 

אני לא עובר את ה 15 אחוז בווליום לעומת 50 אחוז בימאהה שיש לי אז כל נושא הוואטים לא מעניין אותי. הסאונד מעלף ואם מה שצריך זה לזהם אז אני עף על זה התמוגגתי אתמול להאזנה של 4 שעות. תענוג

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

06/10/2021 9:05  
yehuda75 כתב:
אני לא עובר את ה 15 אחוז בווליום לעומת 50 אחוז בימאהה שיש לי אז כל נושא הוואטים לא מעניין אותי. הסאונד מעלף ואם מה שצריך זה לזהם אז אני עף על זה התמוגגתי אתמול להאזנה של 4 שעות. תענוג
...
אני כן חושב ככה
באמת שיש לי תחושה שהמגבר מוציא צליל נורא חלש ורק כמעבירים את החוגה על מקסימום זה באמת מגביר/ הורס את הרמקולים
מגבר מנורות הרבה יותר יציב בכוח שהוא מוציא ואכן יכול להדביק את המאזין לקיר.
וכן כל עניין הווטים לא אמין ובאמת לא נחוץ לרמקולים, מספיק רק כדי להרוס.

וכן, מנורות וטרנזיסטורים ישנים באמת מוציאים צליל לא מכוייל, לא משנה את המקור וימין לא זהה לשמאל ... אבל זה באמת מצויין
ומנורות זה פיתוח אנושי אז אם מישהו מעדיף להשתמש במנורות על פני טרנזיסטורים, מצויין!

בנוסף לדעתי בתווח המחירים הזה, קשה להשיג מוצר איכותי. אז כנראה מנורות זה המוצר שהכי קרוב לכך.

עדיין מעניין לראות את מסקנות הסקירה, אם תהיה (כי בגרפים אני לא מבין)

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

06/10/2021 9:05  
yehuda75 כתב:
...
לא בטוח שמצב החוגה זו אינדיקציה למשהו, מה שחשוב זה כמה DB. בכל מקרה זה לא משנה כל עוד אתה מרוצה.
Jack of some trades, master of none

ברק13
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: ברק צפור
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #12 

מאז, שעברתי למנורות - קשה לחזור אחורה.
האם אני משחה את עצמי? לא ממש אכפת לי. 👻

robo7
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 75 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

05/10/2021 20:39  
ildonaldo כתב:
אגב, לפי השרשור הזה, הקרות תיהיה סקירה עם מדידות גם למגבר שלך, בגלל הרעש סביבו:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... ost-915301
למרבה הצער אי אפשר לשכנע משוכנעים. תהנה מהמגבר, זה הכי חשוב.
...
למרבה ההפתעה - כדאי לקרוא את תגובה #18

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

בסרטון הסקירה בהודעה הראשונה, הסוקר הקליט את ביצועי המגבר עם מיקרופון איכותי. אני בהחלט מודה שגם דרך יוטיוב שומעים מצויין אצלי. האם זה אומר שאני מודה שמגבר שפורפרתי נשמע טוב יותר? כן אבל ממש לא! מדוע לא? - כי את ההבדל שמעתי מתוך המערכת שלי המבוססת על פרוססור דיגיטאלי ומגבר CLASS D. כן, צליל שפורפרתי נשמע שונה ויותר "מוסיקאלי", אבל זה לא בגלל יתרון של שפורפרת, אלא בגלל חסרון טכנולוגי. את אותו האפקט ניתן לקבל מכל מגבר טרנזיסטורי עי עיבוד DSP שמדמה את האפקט הזה. אז למה להתפשר על הגברה שפורפרטית של 20 וואט אם אפשר לקבל את אותו הדבר ממגבר של 200 וואט באותו המחיר?

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #15 

אני לא מבין את נושא הוואט...מישהו פה צוחק עלינו. אני עם מגבר ימאהה של 135 לערוץ. לעומת 25 לערוץ פה. העוצמה של ה R8 שלי פי כמה וכמה מהימאהה. מישהו יכול להסביר לי את זה? המגבר מדהים גם בווליום נמוך לעומת הימאהה שחייב כוח כדי להתחיל להניע את הרמקולים ( במקרה שלי 90db). הבוקר הייתי לבד בבית. אין מצב שמישהו הי פעם יעבור את ה 50 אחוז בווליום, הכוח שלו מפלצתי... הזכוכית שבחלונות רעדו.

אשמח להסבר...

מצרף לינק להשמעה שהוקלטה טוב -

זו בערך השמיעה אצלי... עוד מעט גם אנגן את השיר הספציפי הזה :-)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”