מקרנים חדשים לחברת JVC 2021

מקרנים קידמיים - Front Projector.
טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: מקרנים חדשים לחברת JVC 2021

נושא שלא נקרא #61 

לא מעוניין להשבית שמחות בוודאי לא בשרשור של jvc, אבל כשמדובר בסלון סטנדרטי וממרחק צפייה סטנדרטי, אם היו מכריחים אותי כאן ועכשיו להוציא 25,000€ לרכישת מכשיר לתצוגה באיכות הטובה בעולם, הייתי רוכש oled 88", 8k בלי לחשוב פעמיים.
עם כל הכבוד למקרנים החדשים של jvc, איכות של מסך oled כזה מול מקרן לייזר טוב ככל שיהיה, זה כמו להשוואת מאזדה לפרארי.

אחרי שכל זה נאמר, גם לי יש מקרן jvc די סטנדרטי עם מסך 120". נכון, אין להשוואת את החוייה של -הגודל- מול מסך ה oled 77" שיש לי בסלון... אבל שמשווים את איכות התמונה, ובמבחן התוצאה... אני מוצא את עצמי שוב ושוב במצב שאני בוחר להושיט יד לשלט של ה oled כשהשלט של ה jvc נשאר בצד.

בשנה הקרובה, יש כבר שמועות די מבוססות שמסך oled ו/או מיקרוled בגדלים קרובים ל 100" יצאו לשוק במחירים שהוזכרו כאן למעלה וזה כבר מחזק עוד יותר את כל הנאמר לעיל.

צדקו כמה חברים בשרשור שציינו שמקרנים זה עולם הולך ונעלם...
ימים יגידו.

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

יש לי את האופטומה UHZ65LV לא הייתי מחליף את מה שהמקרן הזה נותן באף אולד, איכות תמונה וחדות מטורפת זה ממש נותן לך טיוי בגודל מטורף, ה97 אינץ אולד של אלג'י תהיי יקרה בטרוף ולא רלוונטית אלינו בשנים הקרובות לפי ההסבר של וינסט, לגבי האולד 88 גם יהיה מבאס לי היה 85 זה דומה בגודל ל88 ואין בזה חווית צפייה קולנועית, מתרגלים לגודל ורוצים יותר אחרי חודשים בודדים

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

02/11/2021 18:35  
movieman כתב:
החודש אמורים להשיק אותם ? או שיש עוד עיכוב ?
...
נכון להבוקר, המקרנים יגיעו לדילרים של החברה במהלך החודש, אבל בכמויות קטנות.

רן

RanMoyal (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

02/11/2021 21:51  
טלHD כתב:
לא מעוניין להשבית שמחות בוודאי לא בשרשור של jvc, אבל כשמדובר בסלון סטנדרטי וממרחק צפייה סטנדרטי, אם היו מכריחים אותי כאן ועכשיו להוציא 25,000€ לרכישת מכשיר לתצוגה באיכות הטובה בעולם, הייתי רוכש oled 88", 8k בלי לחשוב פעמיים.
עם כל הכבוד למקרנים החדשים של jvc, איכות של מסך oled כזה מול מקרן לייזר טוב ככל שיהיה, זה כמו להשוואת מאזדה לפרארי.

אחרי שכל זה נאמר, גם לי יש מקרן jvc די סטנדרטי עם מסך 120". נכון, אין להשוואת את החוייה של -הגודל- מול מסך ה oled 77" שיש לי בסלון... אבל שמשווים את איכות התמונה, ובמבחן התוצאה... אני מוצא את עצמי שוב ושוב במצב שאני בוחר להושיט יד לשלט של ה oled כשהשלט של ה jvc נשאר בצד.

בשנה הקרובה, יש כבר שמועות די מבוססות שמסך oled ו/או מיקרוled בגדלים קרובים ל 100" יצאו לשוק במחירים שהוזכרו כאן למעלה וזה כבר מחזק עוד יותר את כל הנאמר לעיל.

ימים יגידו.
...
כן ולא, מסכים ולא מסכים.
זה קצת יותר מורכב, אם באמת רוצים להסתכל על מספר אספקטים הקשורים בין שני המוצרים הללו.

אני מסכים ש- Oled נראה יותר טוב, כבעלים של טלויזיה מעולה שכזו, ביחס למקרן עם הקונטרסט הכי גבוה ש- JVC הוציאה+ פרוססור מטורף, למרות זאת, זו לא בדיוק ההשוואה הנכונה, כי שני המוצרים מציגים תמונה בגודל שונה.

אני שם שנייה בצד את אספק החוויה והעובדה שטלויזיות לא נמכרות ביחס של סינמה סקופ, עובדה המהווה פגיעה אנושה בחוויה מבחינתי, אלא מתייחס כרגע לתמונה מול תמונה, או כמו שקראת לזה איכות התמונה נטו:

אני יכול לנחש שהתמונה של המקרן נראית לך חסרת חיים, דהויה, לא קונטרסטית וגם לא חדה ביחס לטלויזיה שלך וזה הגיוני.

אממה, השוואה יותר הוגנת, תהיה לקחת את השלט של המקרן ולהקטין את התמונה באופן בו היא תהיה כעת זהה לטלויזיה מולה היא אמורה להתחרות, או אז תגלה שהתמונה של המקרן הפכה להיות משמעותית חדה יותר, בהירה יותר ועם משמעותית יותר POP.

בנוסף, צריך לוודא שהמוצרים הנבחנים מקבלים את אותם תנאים בשטח, האם הם נמצאים באותם חדרים/תנאי החשכה, האם התמונה של המקרן מוצגת על מסך שעלותו 2,000 ש"ח, או 20,000 ש"ח, חשוב לזכור כי לאיכות המסך יהיה אפקט דרמטי על התוצאה הסופית.

האם כל אלו יביאו את המקרן וה-OLED לתוצאות דומות? אולי, יתכן, אבל הכסף שלי עדיין על ה- OLED.

העניין הוא, שהדברים לא נגמרים באיכות תמונה נטו ורכיב החוויה הוא דרמטי בהחלטה הסופית.

בעניין הזה, הטלויזיות עדיין מפגרות מאוד מאחור, אין להן אפשרות להביא אותך לחווית ה- Imerssion הזאת ועושה רושם שזה עוד יקח זמן עד שזה יקרה, שלא לדבר על העובדה, שבאותם סרטים אשר בגללם אנחנו כאן, אותם סרטי סינמה סקופ, גודל התמונה בטלויזיה, נחתך באופן מאוד משמעותי, אפרופו חוויה.

אהה ואתה לא משבית שום שמחה בשירשור של JVC, אתה לא נדרש בשביל זה, יש את החברה (המצחיקה הזאת) בעצמה, שתמיד תדאג איכשהו להשבית את השמחה....

רן

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #65 

02/11/2021 21:51  
טלHD כתב:

ימים יגידו.
...
בתור בעלים של אולד ומקרן - כן, האולד איכות יותר טובה, אבל למרות הכל כל פעם שאנחנו רואים סרט עוברים למקן (טלוויזיה באולד).

בסרטים אין תחליף לגודל. 130" לעוומת אפילו 88" (מה שלרב פה אין), אין תחרות בכלל לדעתי.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

03/11/2021 12:39  
Huber כתב:
בתור בעלים של אולד ומקרן - כן, האולד איכות יותר טובה, אבל למרות הכל כל פעם שאנחנו רואים סרט עוברים למקן (טלוויזיה באולד).

בסרטים אין תחליף לגודל. 130" לעוומת אפילו 88" (מה שלרב פה אין), אין תחרות בכלל לדעתי.
...
130" מכובד ביותר.
איזה מסך (למקרן) ומקרן אלה אם אפשר לשאול?

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #67 

Epson EH-TW9400. מסך בפורמט 21:9 בגודל כ 126 אינץ (לא וזכר גודל מדויק כרגע).

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #68 

לי יש אולד 77 וגם את המקרן UHZ65LV המרחק3.5מטר
לראות ערוצי טלוזיה רגילים בעייתי אם אתה במרחק של 4 מטר ויותר אז רואים יותר טוב .זאת לא אותה תאורה ונגדיות שיש באולד אפשרי לראות ערוצי 4k כגון ספורט 5 אבל עדיין האולד עדיפה.לגבי שאר התכנים סרטים וסדרות ב4k וב1080 זה תענוג לראות דרך המקרן .מקרן בגדול לא נועד לראות בו ערוצי טלוזיה

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #69 

כן ברור הכוונה לסרטי 4k hdr ששם זה חלום את מי מעניין ערוץ 12,13

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #70 

03/11/2021 19:09  
Eliran15 כתב:
כן ברור הכוונה לסרטי 4k hdr ששם זה חלום את מי מעניין ערוץ 12,13
...
גם אותי לא מעניין הערוצים
הללו אבל אני אוהב לראות ספורט ולצערי המקרן לא מייצר תמונה מספיק טובה בערוצים הללו

zaviv
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 109 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #71 

03/11/2021 14:55  
mulder כתב:
130" מכובד ביותר.
איזה מסך (למקרן) ומקרן אלה אם אפשר לשאול?
...
מסכים איתך בתור אחד שיש לו סוני LED 85 ומקרן לייזר של סוני עם מסך תצוגה 133.
כשרואים כדורגל/סרט זו חוויה מטורפת עם המקרן, הגודל גובר על האיכות גם כשמדובר על OLED עדין 133 מול 85 אין פה השוואה
אני במרחק 4 מ'

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #72 

סקירות ראשונות מתחילות לצוץ, הנה על ה JVC DLA-NZ9:

https://www.soundandvision.com/content/ ... tor-review

המוצרים האלו לא היו אמורים להגיע לחנויות ב 2021? לוח השנה מתחיל להיגמר ב 2021 :roll:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #73 

עוד מידע שמצאתי ברשת ואולי יעניין את קוראי הת'רד:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #74 

עוד מידע שמצאתי ברשת ואולי יעניין את קוראי הת'רד:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #75 

יש אינפורמציה לגבי מקרן הנורה החדש של JVC?
איך הוא יקרא?

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”