מערכת בית חכם - מספר שאלות

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
guyII (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

מערכת בית חכם - מספר שאלות

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
מתלבט במערכת בית חכם, ברשותי מפסקי שלי, מזגן תדיראן VRF (מודולים TUYA), מפסק דוד SWITCHER V3 וכמובן עוד מכשירי חשמל שאשמח לשלוט עליהם כמו שואב שיאומי, רסיבר, שילד וטלויזיה.

1) הבנתי שאת מפסק הדוד עלי להחליף לכזה שנשלט ברשת מקומית אבל מאידך הTUYA מעלי אקספרס כבר אינם תומכים בהחלפת גרסא בעקבות שינוי הצ'יפסט. האם יש המלצה למפסק 3 מקומות אחר שכן ניתן לצרוב?

2) האם לתדיראן VRF קיימים מודולים שונים מהקונקט הישנים או TUYA החדשים? משום מה הם עובדים נהדרים עם האפליקציות שלהם אבל כל ניסיון סנכרון לHA,OH,ST או אפילו גוגל הום מראה שהכל תקין אבל בפועל כלום לא מסתנכרן, הזוי ומעצבן. אשמח לרכוש מחול במידה וקיימים מודולים איכותיים או לחילופין האם ניתן לצרוב עליהם גרסה פרוצה שלא מחייבת חיבור לשרת הסיני???

3) על איזו מערכת אתם ממיליצם HA או OH, חשוב לי מערכת שתהיה פשוטה ככל הניתן וכמובן עם תמיכה רחבה ככל הניתן במכשירים שונים.

תודה.

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

Re: מערכת בית חכם - מספר שאלות

נושא שלא נקרא #2 

ככל הידוע לי מפסקי המזגן ב-AliExpress עדיין מבוססי ESP, כך שניתן לצרוב אותם. הבעיה בשקעים החכמים. אפשר גם לחבר מודול Shelly+מגען, אבל זה יותר מסובך.
לדעתי עדיף HA. המערכת הרבה יותר מתוחזקת ומתקדמת באופן רציף.

guyII (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

ברשותי מודולים של תדיראן קונקט החדשים (tuya) ,האם ניתן לצרוב אותם?

והאם לאחר הצריבה תהיה אפליקציה שתומכת באופציות המזגן (חימום, קירור, עוצמה, טמפ וכו...)

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם המודולים מבוססי ESP, אז כנראה שכן, אבל זה לא עומד להיות פשוט. Tasmota לא בנוי לניהול מערכת כזו מתוחכמת, וסביר שתצטרך לשנות את הקוד שלהם כדי שיתמוך בכל הפונקציונליות.

elic1973
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הייתי בטוח שעם המזגן של תדיראן הכל יהיה קל יותר..
עדיין לא רכשתי מזגן, אשמח את תעדכן פה אם עובד לך.
אם לא תהיה ברירה אקנה sensibo אבל אני ממש רוצה להימנע מזה.

אני יכול להגיד לך שאני מנסה גם HA וגם OH.
שניהם טובים אבל הנטיה שלי היא להישאר עם HA. נראה שהאפשרויות שם גדולות יותר.

guyII (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

לא משנה כמה ניסיתי, המזגנים עובדים עם האפליקציות של TUYA בלבד, כל ניסיון לסנכרן אותם עם HA \ GOOGLE \ SMARTHINGS וכו מסתיים אותו הדבר, נראה שהקישור מבוצע אבל בפועל לא בוצע הקישור. ניסיתי לפתוח יוזר חדש עם אימייל נוסף גם לא עזר. די התיאשתי, במקרה היה לי BROADLINK RM PRO זרוק בבית והוא מדליק\מכבה את המזגן אבל לעניות דעתי פתרונות IR הם עלובים ולא אמינים... די שייכים לעבר.

במידה וניתן לקנות מודולים \מתאמים למזגני תדיראן שיעבדו עם HA בצורה חלקה אשמח לרכוש.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”