שליטה על תריס ונציאני . שלבים .

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
Darklord
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 26 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

Re: שליטה על תריס ונציאני . שלבים .

נושא שלא נקרא #16 

האם יש מניעה להתקין את המודול בתוך הארגז של התריס גלילה? (כדי שלא יהיה צפוף בקופסאות חשמל).
במידה ומדובר בארגז מסוג OpenArt אז הגישה אליו מאוד נוחה ולא צריכה להיות שם בעיה של מקום...

hsafra
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

29/09/2021 9:01  
Darklord כתב:
האם יש מניעה להתקין את המודול בתוך הארגז של התריס גלילה? (כדי שלא יהיה צפוף בקופסאות חשמל).
במידה ומדובר בארגז מסוג OpenArt אז הגישה אליו מאוד נוחה ולא צריכה להיות שם בעיה של מקום...
...
אם הארגז עשוי ממתכת זה יכול להשפיע על הקליטה של המדול. חוץ מזה נשמע לי בסדר.

dotan_shai
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

גם אני עם פיבארו רולר ,4 שנים 0 תקלות ומעולם לא פתחתי גוויס. מודולים גם סדרה 2 וגם 3. מעורבים.

בקר סמארטינגס.

ובנוסף גם דברים אחרים זיגיבי וזד וויב
פורום משתמשי Smartthings בישראל
https://www.facebook.com/groups/SmartThingsUsersIsrael/

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

בתוך הארגז כאמור תהיה לך בעית קליטה, ובנוסף הפאזה היא רק ממותגת - אתה צריך פאזה לא ממותגת בשביל שהמודול יפעל.
בדר״כ יש קופסת בקרה עגולה ליד המנוע של התריס, ועוברים בה כל החוטים הנדרשים - והכיסוי שלה מפלסטיק.

Darklord
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #20 

05/01/2022 20:17  
dr0r כתב:
בתוך הארגז כאמור תהיה לך בעית קליטה, ובנוסף הפאזה היא רק ממותגת - אתה צריך פאזה לא ממותגת בשביל שהמודול יפעל.
בדר״כ יש קופסת בקרה עגולה ליד המנוע של התריס, ועוברים בה כל החוטים הנדרשים - והכיסוי שלה מפלסטיק.
...
אני מכיר את קופסאות הבקרה העגולות אבל חייב לציין שבבתים שנבנו בשנים האחרונות כבר לא רואים אותם.
לגבי הפאזה הלא ממותגת - מכיוון שמדובר על בניה חדשה אני יכול לבקש מהחשמלאי להעביר לארגז פאזה לא ממותגת. השאלה בכמה תיפגע הקליטה אם בכלל (בהנחה שהמרחקים בין החלונות קצרים וגם ככה כל המודולים משמשים כ-Repeaters).

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אצלי בבית יש עדיין את הקופסאות העגולות רק ליד התריסים...
קופסת המתכת הזו פועלת ככלוב פאראדי. יכול להיות שהאות יצליח לעבור, ויכול להיות שלא. גם יכול להיות שהתקשורת סתם לא תהיה יציבה, ולפעמים תאבד שליטה. לא הייתי בונה על מודול שנמצא בכלוב כ-repeater. עדיף לשים מאחורי המפסקים, גם אם זה פחות נוח (בגלל זה רצוי לבקש מהקבלן לחצוב לקופסאות עמוקות - לא צריכה להיות בעיה בקירות חיצוניים).

Darklord
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

09/01/2022 16:48  
dr0r כתב:
אצלי בבית יש עדיין את הקופסאות העגולות רק ליד התריסים...
קופסת המתכת הזו פועלת ככלוב פאראדי. יכול להיות שהאות יצליח לעבור, ויכול להיות שלא. גם יכול להיות שהתקשורת סתם לא תהיה יציבה, ולפעמים תאבד שליטה. לא הייתי בונה על מודול שנמצא בכלוב כ-repeater. עדיף לשים מאחורי המפסקים, גם אם זה פחות נוח (בגלל זה רצוי לבקש מהקבלן לחצוב לקופסאות עמוקות - לא צריכה להיות בעיה בקירות חיצוניים).
...
תודה על התשובה המפורטת. כמובן שהקבלן מכין קופסאות עמוקות (גוויס ירוק) ואיפה שניתן המודולים יהיו מאחורי המפסק, אבל יש מקומות שיידרשו 2 קופסאות בגודל 4 כדי לשלוט ב-4 תריסים ושם אני שוקל לשים את המודולים בארגז תריס. הארגז עשוי ממסגרת אלומיניום וחיפוי MDF.
בכל מקרה אני אנסה ואבדוק אם יש בעיות קליטה. במידה וכן נעביר למאחורי המספקים.

maorti
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

אם יש לך ריכוז קופסאות אפשר ככה (אפשר גם לבטן קופסא ממש מתחת לקופסא ואת התחתונה לסגור כלפי חוץ ולהשתמש בה בתור כיס):
viewtopic.php?p=2799878#p2799878

אל תבנה על יותר משני מודולים בקופסא ירוקה (וגם זה לא קל).

Grappa
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: Grappa
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 385 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

09/01/2022 20:37  
Darklord כתב:
תודה על התשובה המפורטת. כמובן שהקבלן מכין קופסאות עמוקות (גוויס ירוק) ואיפה שניתן המודולים יהיו מאחורי המפסק, אבל יש מקומות שיידרשו 2 קופסאות בגודל 4 כדי לשלוט ב-4 תריסים ושם אני שוקל לשים את המודולים בארגז תריס. הארגז עשוי ממסגרת אלומיניום וחיפוי MDF.
בכל מקרה אני אנסה ואבדוק אם יש בעיות קליטה. במידה וכן נעביר למאחורי המספקים.
...
אצלי מודול פיברו תריס מותקן כבר מ 2015 בתוך ארגזי האלומיניום של התריס ועובד מעולה.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”