מתלבט לגבי סמסונג gear s3

Wearables, שעונים חכמים, צמיגי ניטור, משקפים חכמות, Google Glass וכו'
e-r-a-n (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

מתלבט לגבי סמסונג gear s3

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
אשמח לשמוע אם יש פה בעלי סמסונג גיר ס3.
האם אתם מרוצים?
אני מיעד אותו לשימוש יומיומי (מאוד אוהב ללבוש שעון בכללי), אך גם מחפש את השילוב של altimeter/gps/heartrate חיישנים לצורך פעילויות ספורטיביות, בעיקר אופניים (שטח) והליכה\ריצה.

הבנתי שיש פערים מסוימים, או שלפחות היו בעבר, לבעלי השעון שאינם משתמשים בטלפון של סמסונג. האם זה עדין ככה?
מעבר לכך, אשמח לדעת מהנסיון שלכם עד כמה החיישנים שלו באמת מדויקים (בהנחה והוא יושב הדוק על היד, שזה כנראה טריוויאלי)

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #2 

אני עם הפרונטיר כבר שבוע . מאוד מרוצה. אחלה זמן סוללה (מעל יום בשקט), למרות שאני טוען אותו כל לילה.
אני בטוח שאפשר לחסוך ולעשות אופטימיזאציות בהורשה של נוטיפיקציות ורעידות...

שיפור אדיר לעומה ה-S2 שהיה לי לתקופה של חודש בערך.
לעומת המוטו360 דור ראשון שיש לי (שדי גמר את חייו כי הוא פשוט לא מצליח לרוץ כמה דקות בלי להיתקע) זה עולם אחר לחלוטין. מערכת ההפעלה מהודקת ויציבה ביותר.
אני לא עושה ספורט (חוץ מלעלות כמה קומות ברגל בזכות התזכורת והייעדים שהוא שם לי....).
לא היתה לי קריסה אחת.

החיסרון היחיד שאני מכיר עש עכשיו הוא שהסייען הקולי, כלומר, הפקודות הקוליות פשוט useless. זה חבל כי זה לדעתי הממשק משתמש האולטימטיבי.
הדיבורית שלו יעילה ביותר, גם כשאני לא ליד הטלפון, קרי, כשהחיבור בוויפיי ולא שמעתי מישהו מהצד השני מתלונן על הסראונד או שאפילו שם לב שהייתי בדיבורית ועוד בשעון...

כבר מזמן אין בעית תאימות והאפליקצית ניהול של השעון רצה על כל טלפון.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

e-r-a-n (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני כבר שכחתי מהאשכול הזה :)
לפני כשבועיים קיבלתי את הפרונטיר. לא יכולתי לעמוד בפיתוי...גם כי רציתי משהו לספורט וגם כי אני אוהב שעון בכללי, ולדעתי השעון מאוד יפה.
כמוך, אני עם זמן סוללה סבבה. ביטלתי התראות, והשארתי את המסך דולק תמיד. יוצא מטעינה ב6 בבוקר וב11-12 בלילה בערך על 60%
כשהוא עם תצוגה כבויה, הסוללה לא מתרוקנת. בכלל
הוא עובד מעולה. המערכת רצה חלק ומהר, וגם לספורט הוא אחלה. המד דופק מדויק מאוד כל עוד שמים אותו הדוק על היד. בלי ש"ירקוד". בסהכ דרישה סבירה לדעתי...באופן אישי, כשאני עושה ספורט אני גם ככה לא אוהב דברים שזזים, ומהדק אותו חור אחד יותר בלי קשר.

ה S VOICE זה בדיחה. מסכים...חבל שאין google assistant, אבל אין מה לעשות.
חבל שאיאפשר לעשות איזה טריק לנתב את המיקרופון ישר לאסיסטנט בטלפון.
לגבי הדיבורית - אני גם הופתעתי ממנה לטובה. מאוד. שומעים ונשמעים ממש ברור. גם בלי להצמיד את היד לפה

לגבי תאימות - פה יש לי נסיון קצת מעניין.
הייתי עם אייפון לכמה ימים, והשעון מאוד דל ביכולות שלו שם - אין אפשרות לשיחות, נוטיפיקציות משמעותית פחות אינפורמטיביות, חלק מהווידג'טים לא עובדים טוב ואין אפשרות להתקין אפליקציות בכלל.
ו GEAR S מהאפסטור - דלה במידע שלה משמעותית לעומת באנדרואיד, למשל - איאפשר לראת הרבה מהמידע של פעילויות ספורט, אפילו דברים בסיסיים כמו המסלול מהמידע GPS של השעון, והרבה watch faces לא זמינים.

DANBR22
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

e-r-a-n כתב:אני כבר שכחתי מהאשכול הזה :)
לפני כשבועיים קיבלתי את הפרונטיר. לא יכולתי לעמוד בפיתוי...גם כי רציתי משהו לספורט וגם כי אני אוהב שעון בכללי, ולדעתי השעון מאוד יפה.
כמוך, אני עם זמן סוללה סבבה. ביטלתי התראות, והשארתי את המסך דולק תמיד. יוצא מטעינה ב6 בבוקר וב11-12 בלילה בערך על 60%
כשהוא עם תצוגה כבויה, הסוללה לא מתרוקנת. בכלל
הוא עובד מעולה. המערכת רצה חלק ומהר, וגם לספורט הוא אחלה. המד דופק מדויק מאוד כל עוד שמים אותו הדוק על היד. בלי ש"ירקוד". בסהכ דרישה סבירה לדעתי...באופן אישי, כשאני עושה ספורט אני גם ככה לא אוהב דברים שזזים, ומהדק אותו חור אחד יותר בלי קשר.

ה S VOICE זה בדיחה. מסכים...חבל שאין google assistant, אבל אין מה לעשות.
חבל שאיאפשר לעשות איזה טריק לנתב את המיקרופון ישר לאסיסטנט בטלפון.
לגבי הדיבורית - אני גם הופתעתי ממנה לטובה. מאוד. שומעים ונשמעים ממש ברור. גם בלי להצמיד את היד לפה

לגבי תאימות - פה יש לי נסיון קצת מעניין.
הייתי עם אייפון לכמה ימים, והשעון מאוד דל ביכולות שלו שם - אין אפשרות לשיחות, נוטיפיקציות משמעותית פחות אינפורמטיביות, חלק מהווידג'טים לא עובדים טוב ואין אפשרות להתקין אפליקציות בכלל.
ו GEAR S מהאפסטור - דלה במידע שלה משמעותית לעומת באנדרואיד, למשל - איאפשר לראת הרבה מהמידע של פעילויות ספורט, אפילו דברים בסיסיים כמו המסלול מהמידע GPS של השעון, והרבה watch faces לא זמינים.
...
·

אני משתמש בו ללא כל פעילות ספורטיבית, אבל לפי מה שקראתי ברשת, הנתונים בעניין הספורט מתעדכנים לאפליקציית ה S-HEALTH של סמסונג שמציגה מידע וכן ניתן לסנכרן ולעבוד עם האפליקציות של UNDER ARMOR שמומלצת מאוד בד"כ.

yan
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

האם יש תמיכה באפליקציית ווצאפ עם מכשירי אנדרואיד?

carmonle
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ערן כרמון
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

תודה
קידמיים Paradgim monitor 11 V.6
סנטר Paradgim monitor cc-290
אחוריים Paradgim monitor 9 V.6
סאב SVS PC-4000