שימוש בחשבון spotify בישראל

אלבומים מומלצים, ביקורות, הוצאות חדשות וכו'.
erezz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

הודעה שלא נקראה #16 

erezz כתב:למה לא לקנות כזה ? משלמים 30$ ומקבלים 30$ (בהנחה שאני שולח לכתובת אמריקאית). איך הכרטיס עובד? יש שם קוד שצריך להזין לחשבון שלי וזהו?

דבר אחד שקראתי והדאיג אותי. כתוב שם "you can redeem those Spotify gift cards in any country where Spotify has been launched". מכיוון שבישראל אין ספוטיפי באופן רשמי, יכול להיות שכל הגיפט קארדים האלה לא עובדים?

מה לגבי השימוש ב-ecard ? מישהו ניסה?

תודה,
ארז
...
·מי יודע?

talmarsh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 122 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

הודעה שלא נקראה #17 

אני ניסיתי לקנות את הגיפט קרד שלהם עם חשבון paypal "ישראלי" ואפילו עם balance בחשבון (לא אשראי) לא הצלחתי להשלים את הרכישה..

JizzMo
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

הודעה שלא נקראה #18 

שירות כזה טוב אולי לשמיעת מוסיקה בטלפון נייד אם יש לך חבילת גלישה לא מוגבלת.. לא מבין מדוע שמשהו ישלם כסף כדי לשמוע מוסיקה בפורמט דחוס בבית... כל אלבום כיום זמין להורדה כ FLAC אם מתאמצים מספיק... אם לפחות השירות היה מספק קבצי LOSSLESS שגם ניתן לשמור על המחשב בלי הגבלה, אז 30 דולר היה מחיר הוגן...

yehudaa
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 243 פעמים

הודעה שלא נקראה #19 

מחזק , בנוסף כשיש את tidal לא צריך להתאמץ יותר מדי בשביל שירותים אחרים .

talmarsh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #20 

JizzMo כתב:שירות כזה טוב אולי לשמיעת מוסיקה בטלפון נייד אם יש לך חבילת גלישה לא מוגבלת.. לא מבין מדוע שמשהו ישלם כסף כדי לשמוע מוסיקה בפורמט דחוס בבית... כל אלבום כיום זמין להורדה כ FLAC אם מתאמצים מספיק... אם לפחות השירות היה מספק קבצי LOSSLESS שגם ניתן לשמור על המחשב בלי הגבלה, אז 30 דולר היה מחיר הוגן...
...
·

1. כמובן שזה חשוב מאד לשימוש בנייד מחוץ לבית.
2. היתרון העצום של השירותים הללו הם החשיפה האינסופית למוזיקה חדשה. אז גם אם אלבומים/הופעות מועדפות אני מוריד ב Lossless יש לזה גבול. מעבר לעובדה שהעלות של זה הרבה יותר גבוהה מצד אחד, ומצד שני אם אתה מוריד פיראטי אז לא תמכת בכלל באמנים.
3. 30$ זה ל-3 חודשים, ו-TIDAL, שכן מספק lossless עולה 20$ לחודש..

offerbk1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

הודעה שלא נקראה #21 

Tidal עולה 60 שקל שזה פחות מ20 דולר ואם אתה רוצה באיכות רגילה זה עולה 30 שקל.

JizzMo
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

הודעה שלא נקראה #22 

talmarsh כתב:
...
...
·

2. היתרון העצום של השירותים הללו הם החשיפה האינסופית למוזיקה חדשה. אז גם אם אלבומים/הופעות מועדפות אני מוריד ב Lossless יש לזה גבול. מעבר לעובדה שהעלות של זה הרבה יותר גבוהה מצד אחד, ומצד שני אם אתה מוריד פיראטי אז לא תמכת בכלל באמנים..
...
·
אני לא שומע שום מוסיקה שיצאה לאחר 1995 כך שדברים חדשים לא מענינים אותי, ואם יש אומן טוב שמוציא אלבום חדש ששווה התיחסות, אז אפשר להוריד אותו ספציפית. ה TIDAL אולי טוב למי שחושב שמוסיקה עכשיוית ב MTV נחשבת לאיכותית...

אגב לגי שמירת קבצים מ TIDAL חפש תוכנה בשם TiDown. לפי דיווחים ב reddit עובדת גם על מנוי LOSSLESS, אלא אם כן הם שינו את מנגנון ההגנה מאז...

erezz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #23 

talmarsh כתב:אני ניסיתי לקנות את הגיפט קרד שלהם עם חשבון paypal "ישראלי" ואפילו עם balance בחשבון (לא אשראי) לא הצלחתי להשלים את הרכישה..
...
·גיפט קארד או ecard? מניח שאת הגיפט קארד שאפשר לקנות באמזון כל אחד יכול לקנות.

עוד משהו ששמעתי אבל עדיין לא בדקתי הוא לפתוח paypal חדש עם כתובת אמריקאית וכרטיס אשראי ישראלי. טוענים שזה עובד.

talmarsh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #24 

erezz כתב:
...
...
·גיפט קארד או ecard? מניח שאת הגיפט קארד שאפשר לקנות באמזון כל אחד יכול לקנות.

עוד משהו ששמעתי אבל עדיין לא בדקתי הוא לפתוח paypal חדש עם כתובת אמריקאית וכרטיס אשראי ישראלי. טוענים שזה עובד.
...
·

כן התכוונתי ל-ecard, הקישור ששמת פה.

עמית_לגו
סמל אישי של משתמש
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT
שם מלא: עמית לגו
נתן תודות: 269 פעמים
קיבל תודות: 395 פעמים

הודעה שלא נקראה #25 

אני בדיוק מכין כתבה על זה, אבל בכל זאת אנסה לאמ;לק כאן:
מבחינת התמורה למחיר - מנוי גוגל RED לוקח ובגדול
מבחינת תוכן ישראלי - שירות המוזיקה של סלקום (ווליום)
מבחינת שילוב של תוכן ישראלי ואמריקאי - אפל מיוזיק
מבחינת תמיכה והרגשת נוחות כללית - ספוטיפיי

בנוגע לספוטיפיי - קניתי כמה פעמים גיפט קארד של 30 דולר (לשלושה חודשים) ועבד לי מעולה. אחת לשבועיים אני נכנס עם VPN לשירות וזהו.
גוגל פליי מיוזיק לא מצריך VPN כלל חוץ מהפעם הראשונה. יש לי חשבון גוגל ישראלי, עם כתובת ישראלית וכרטיס אשראי ישראלי. כל מה שהייתי צריך לעשות זה להתחבר דרך VPN בפעם הראשונה, לרכוש מנוי יוטיוב RED ומאותו רגע לא צריך יותר VPN.

ארחיב עוד על התהליכים ובדיוק מה מקבלים מכל שירות בכתבה

erezz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

הודעה שלא נקראה #26 

2 תובנות נוספות:
  • אני מנוי לספוטיפי כבר קרוב ל-3 שבועות ועדיין לא הייתי צריך להתחבר מ-vpn כדי לשכנע אותו ש"חזרתי" לארה"ב. אשמח לשמוע איך זה אצל אחרים.
  • יתרון אדיר של ספוטיפי שלא הוזכר כאן עד עכשיו הוא ה-casting. אני יכול לשמוע מוסיקה בפלאפון ואז להגיע הביתה ולהמשיך לשמוע מהנקודה שבה עצרתי במחשב הביתי. גם היכולת לשלוט בנגינה במחשב הביתי דרך הפלאפון היא feature מצויין לדעתי.

oferst13
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #27 

מחיה את השרשור בשאלה:
יש לי apple music בסלולרי android, ואני מרוצה מהתוכן (צורך גם ישראלי) והמהמחיר.
מעוניין להזרים למחשב הביתי (מחובר לטלויזיה, יושב על הרשת) כשאני בבית וללפטופ כשאני במשרד (אין אפשרות להתחבר לאותה רשת, רק ב-bluetooth).
אפליקציות כמו airdroid מאפשרות לנגן רק קבצים שנמצאים על הטלפון ולא מצאתי אם אפשר להזרים דרכן.

עמית_לגו
סמל אישי של משתמש
עורך חדשות HT
עורך חדשות HT
שם מלא: עמית לגו
נתן תודות: 269 פעמים
קיבל תודות: 395 פעמים

הודעה שלא נקראה #28 

Apple Music זה iTunes על גבי מחשבים, אם אני לא טועה.

Mad-Dog
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 109 פעמים
קיבל תודות: 505 פעמים

הודעה שלא נקראה #29 

talmarsh
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #30 

יפה, תודה.

לגבי ממשקים, ההבדלים יותר משמעותייפ לדעתי. אני מאמין שמשתמש עם אייפון ואפילו מכשור אפל נוסף יהנה מהם יותר ביחס לאחרים - באנדרויד זה לא מושלם.
Spotify יש אינטגרציה מעולה לכמעט כל מכשיר חכם (רסיברים למשל), רק חסר להם פקודות קוליות.
שלגוגל יש, ולמרות שלא התנסתי אני מאמין שמבחינת תוכנה גרידא, לבעלי אנדרויד, הם מובילים.
טיידל אחרון מבחינתי בנושא הזה. והאיכות "מאסטר" זה רק במחשב.

פונקציה נוספת. שלי מאד משמעותית. הוא יצירת והצעת רשימות השמעה חכמות. "המשך ניגון" שירים דומים וכו'. באפל זה היה נחמד, ספוטיפי טוב מאד, טיידל לא הסתדרתי.

שלח תגובה

חזור אל “מוסיקה”