שרשור תגובות: הורים VS ילדים - Google Family Link - לשמור על הילדים או לעקו

חדשות ועדכונים של HT Magazine
WolfM
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

תודה,
כשניסיתי אותה לפני שנה ומשהו, לא היה ניתן להתקין בכלל יוטיוב עקב כך שהחשבון הוגדר לילד

כנראה ששונה במהלך הדרך

gmb
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

2 שאלות כי זה נראה לי כמו אפליקציית חובה להורים היום עם השימוש ההולך וגובר של הילדים בסלולרים (הם בעצם מחקים אותנו, ידוע... )
1. כשהטלפון ננעל לאחר הגעה למכסת השימוש היומית
ויש לבן שלי שיחה, הוא לא יכול לענות לה, בגלל שעל המסך רשום שהמכשיר נעול ואין שום אופציה לענות
קורה גם אצלכם? זה באג או מה? זה בעצם הופך את המכשיר ללא שמיש כל עוד הוא נעול כי הילד לא יכול לענות
2. UFFNICK רשם שכשהילד משתמש באפליקציה לימודית הוא מקבל זמן בונוס בתור "מתנה". לא מצאתי את האופציה הזאת בהגדרות, זה רלוונטי רק לאפליקציות מסויימות ואיך אפשר להגדיר שבאופן אוטומטי למשל על כל 10 דקות באפליקציה לימודית הוא יקבל 5 דקות זמן מסך למה שירצה?

בתודה
רמי

שבלול
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 73 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

...
עשיתי את ההתקנה על מכשיר חדש על חשבון חדש שנפתח לילד ובשום פנים ואופן הוא מאפשר youtube וכל הלינקים לעזרה של גוגל מדברים על זה שאין אפשרות (ה youtube kids לא פעיל בארץ ... ויוטיוב רגיל חסום לשימוש בכל מצב)

בלינק שנתת למשל מדובר על תפעול מתוך האפליקציה אבל אין גישה לאפליקציה במכשיר.
אם במכשיר הורה אני מאפשר לילד להוריד את youtube את החנות במכשיר מוריד ונכשלת בהתקנה (סביר שזה כי זו אפליקציית מערכת)

לפני שאני צולל לעולם לא נעים נסיונות להחליף APKים ולסגור ולפחות מחדש חשבונות/משפחות אשמח להצעות...

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

@gmb
1. זוהי התנהגות תקינה של האפליקציה במצב נעילה, הרי המטרה שהטלפון יהיה נעול לשימוש, לא פתוח לשיחות טלפון.
2. הוא התכוון אפליקציות לימודיות מבחינת ההורה, לא משהו מובנה באפליקצית Family Link.

@שבלול
חברת Google לא מאפשרת התקנת YouTube על חשבון ילדים במידה וגיל הילד הוא 13 ומטה. אתה בכל זאת רוצה YouTube מותקן מעל חשבון הילד? תן לו גיל מבוגר מ- 13.
https://support.google.com/families/ans ... 4142?hl=en

שבלול
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #20 

@ziv_r

מתסכל ומטופש ... (אם ההורה מאפשר הרי הוא לוקח על עצמו את האחריות)
אני מאמין שאצליח לעקוף את זה אם למשל אתקין ידנית את ה APK של youtube kids אבל אז עלול לא למצוא תוכן שחבריו מוצאים

תודה על ההתייחסות המהירה... שדדתי את השרשור לשרשור תמיכה.

אבל למען האמת אני חושב שיוטיוב אפליקציה כלכך קריטית בחייהם של ילדים שהיה צריך פה התייחסות נקודתית ומודגשת בכתבת ביקורת (אבל כל הכבוד שהעליתם כתבה כזו, שאפו)

·

שבלול
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #21 

ziv_r כתב: @שבלול
חברת Google לא מאפשרת התקנת YouTube על חשבון ילדים במידה וגיל הילד הוא 13 ומטה. אתה בכל זאת רוצה YouTube מותקן מעל חשבון הילד? תן לו גיל מבוגר מ- 13.
https://support.google.com/families/ans ... 4142?hl=en
...
·מסתבר שהוא לא מוכן לשנות את גיל הילד למעל 13 ( לפחות מתוך האפליקצית הורה)
רושם "גיל הילדים חייב להיות מתחת ל-13"

כלומר אם אני מנסה לסכם לטובת אחרים.. ( אם למישהו יש הצעה לפתרון המצב... גם ילד וגם יוטיוב)
פתיחת חשבון ילד והתקנה על מכשיר חדש .. אין יוטיוב ושינוי גיל למבוגר עסק בעייתי

יתכן שבסדר פעולות אחר הייתי מצליח להתגבר על העניין אבל כרגע לא ברור מה ההתחכמות הרצויה

ערכיה: מקצת חפירות בעמודי תמיכה שלהם כשקטין מגיע לגיל 13 אמור להגיע מייל שמאפשר לו להשתחרר מהשליטה או להמשיך אותה .. שמתי תאריךף של יום מתחת ל 13 ונראה אם משם יגיע הפתרון

MrMoris
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אז מה התהליך עבור טבלט חדש לילד? זה טאבלט רק עם ויפה.
לפתוח לו חשבון חדש, להגדיר לו גיל ואז להתקין??
יש עוד משהו מומלץ בתחום?

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”