שרשור תגובות: אינטל הציגה את מעבדי הרוקט לייק – שיפורים בביצועים, בגרפיקה ובמהירות גבוהה

חדשות ועדכונים של HT Magazine
EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

שרשור תגובות: אינטל הציגה את מעבדי הרוקט לייק – שיפורים בביצועים, בגרפיקה ובמהירות גבוהה

נושא שלא נקרא #1 

https://htmag.co.il/article48977.html

אינטל הציגה את מעבדי רוקט לייק עבור מחשבי דסקטופ. מעבד הדגל מגיע למהירות 5.3 גיגה הרץ

תמונה
אלי חבוש

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: שרשור תגובות: אינטל הציגה את מעבדי הרוקט לייק – שיפורים בביצועים, בגרפיקה ובמהירות גבוהה

נושא שלא נקרא #2 

"בהשוואה למעבד הדגל של אינטל מהדור הקודם, ה- Core i9-10900K, משיג שיפור דו ספרתי בביצועים שמספק בהרצת משחקי מחשב כגון: Microsoft Flight Simulator ו- Total War Three Kingdoms."

טענת לחוד - מציאות לחוד:

https://www.anandtech.com/show/16535/in ... ocket-lake

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

Re: שרשור תגובות: אינטל הציגה את מעבדי הרוקט לייק – שיפורים בביצועים, בגרפיקה ובמהירות גבוהה

נושא שלא נקרא #4 

איינשטיין - זה הרבה קשקשת שיווקית ומספרים על הנייר - אין שם שום מבחני ביצועם (יהיה רק בסוף החודש).

בלנק שנתתי יש מבחני ביצועים ראשוניים - נראה לי היחידים כרגע ברשת (הם קנו מעבד ועקפו את ה NDA של אינטל).

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הגיע הזמן! סוף סוף מעבדי אינטל הם מתחרים ראויים למעבדי AMD. שיצאו ב2019...

אם זו הבשורה הגדולה שלהם הם בצרות צרורות.

איינשטיין
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 401 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

18/03/2021 11:19  
Huber כתב:
איינשטיין - זה הרבה קשקשת שיווקית ומספרים על הנייר - אין שם שום מבחני ביצועם (יהיה רק בסוף החודש).

בלנק שנתתי יש מבחני ביצועים ראשוניים - נראה לי היחידים כרגע ברשת (הם קנו מעבד ועקפו את ה NDA של אינטל).
...
האג'נדה שלך נגד אינטל ובעד AMD ידועה בעשרות ההודעות/שרשורים שכתבת בהקשר לאינטל. זו כמובן זכותך להעדיף חברה כזו או אחרת.
לא הייתי ממהר להכליל ולהסיק מסקנות. צריך לזכור שלאורך השנים מדובר בעליות ובירידות. בשתי החברות.
חיים פעם אחת, נצלו כל רגע להנות מהם!

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7 

אג'נדה? מאפא נפלת עלי :lol:

כרגע זה ידוע של AMD יש מעבדים טובים יותר כמעט בכל רמה (קרירים יותר, מהירים יותר ולרב משתלמים יותר). כל מה שצריך לעשות זה לקרוא קצת ביקורות ולהבין את זה לבד (אתה מוזמן להעמיד אותי, ואת רב הסוקרים היום ברשת, על טעותנו - אני פה בשביל ללמוד).

במשך שנים היה לי מעבדים של אינטל. כ AMD הציגו מוצר טוב יותר עברתי ל AMD. אני קונה מה שטוב לי באותו הרגע. אם לקנות את המוצר הטוב יותר זה "אג'נדה" - אז יש לי אחת כזו :lol:

ד"א - להתעלם מביקרות מאננדטק שמציג בדיוק מה שאני מציין (אחד מהאתרים הכי נחשבים בתחום) זה לא אג'נדה? :roll:
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 18/03/2021 13:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8 

18/03/2021 12:18  
ag43 כתב:
הגיע הזמן! סוף סוף מעבדי אינטל הם מתחרים ראויים למעבדי AMD. שיצאו ב2019...

אם זו הבשורה הגדולה שלהם הם בצרות צרורות.
...
ששש... אל תרשום דברים כאלו. יאשימו אותך באג'נדה!

:lol:

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

האמת, כתבתי תגובה ששואלת אם יש לי אג'נדה ובסוף לא שלחתי.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #11 

18/03/2021 12:22  
איינשטיין כתב:
18/03/2021 11:19  
Huber כתב:

...
האג'נדה שלך נגד אינטל ובעד AMD ידועה בעשרות ההודעות/שרשורים שכתבת בהקשר לאינטל. זו כמובן זכותך להעדיף חברה כזו או אחרת.
לא הייתי ממהר להכליל ולהסיק מסקנות. צריך לזכור שלאורך השנים מדובר בעליות ובירידות. בשתי החברות.
...

האג'נדה שלי,הא? מסתבר שלכל הסוקרים המוכרים ברשת יש אג'נדה כמו שלי :lol:

Waste of Sand: Intel Core i7-11700K CPU Review & Benchmarks vs. AMD 5800X, 5900X, More

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #12 

היתרון של ה 11600K? המחיר (אירוני לא? זה המצב בו AMD הייתה בעבר, הורדת מחירים בשביל להיות תחרותית). אם אתם צריכים להוזיל עלויות וזה מחשב לגיימינג בלבד, זו כנראה תהיה הבחירה הנכונה. אם המחיר פחות קריטי ה 5600X עדיין מנצח כמעט בכל מצב.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #13 

והנה שוב ה"אג'נדה" שלי משפיע על כל הסוקרים ברשת 🤣

Pathetic: Intel Core i9-11900K CPU Review & Benchmarks: Gaming, Power, Production

Lony26
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

כל הסקירות האובייקטיביות מראות שסדרת המעבדים החדשה הזו של אינטל היא פלופ גדול (חוץ, אולי, מה 11600K שלפחות מתומחר באופן סביר ביחס לביצועים) ונועדה לשמש מעין placeholder עד הגעת מעבדי ה 10nm (סביר להניח שעוד השנה, ואנחנו כבר אחרי Q1 ...) ואשר על פי הדלפות מוקדמות אמורים לתת פייט רציני ל AMD.
רק שלאינטל יש קלף מנצח, שוב, והוא זמינות המעבדים.
צרכן סופי, או, לצורך העניין אפילו חברות ענק (ע"ע DELL) שצריכים להרכיב מחשבים *עכשיו* עדין ייקנו אינטל בגלל הזמינות הבעייתית של מעבדי RYZEN מהסדרה האחרונה.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

כבר לא ממש יש בעיית זמינות למעבדי AMD.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”