שרשור תגובות: Apple Pay: מהיום בישראל. מי יכול להשתמש ואיך? מדריך

חדשות ועדכונים של HT Magazine
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: שרשור תגובות: Apple Pay: מהיום בישראל. מי יכול להשתמש ואיך?

נושא שלא נקרא #16 

tomer953 - לא, פשוט ירד הלחץ הראשוני, גם אני הצלחתי בסוף אתמול בלילה.

מי שלא מצליח דרך האפליקציות של כרטיסי האשראי שינסה דרך ה WALLET המובנה במכשיר.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

העומס הזה הוא סימן לכך שבעלי אייפון לגמרי בעניין. מקווה שזה יעזור לצבור תאוצה. מטופש להסתובב עם הפלסטיקים האלה. אני משמש בקייס לטלפון עם מקום יעודי לכרטיס..

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

06/05/2021 10:32  
nir11 כתב:
העומס הזה הוא סימן לכך שבעלי אייפון לגמרי בעניין. מקווה שזה יעזור לצבור תאוצה. מטופש להסתובב עם הפלסטיקים האלה. אני משמש בקייס לטלפון עם מקום יעודי לכרטיס..
...
"הפלסטיקים" האלה הרבה יותר דקים וקטנים מכל טלפון...ומאחר שלא התייחסו לעניין האבטחה אני יוצא מהנחה שיותר מאובטחים וגם מבוטחים.
אישית הייתי מרגיש הרבה יותר נוח אם כן הייתה מגבלת סכום או לפחות חלון שקופץ שמראה את הסכום לחיוב לפני החיוב ודורש אישור כלשהו לסכומים גבוהים.
בינתיים ממתין לראות כמה עקיצות יעשו על העניין ואם חברות האשראי או אפל ייקחו אחריות.

ilane
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

07/05/2021 0:48  
gildmor כתב:
nir11 כתב:
...
"הפלסטיקים" האלה הרבה יותר דקים וקטנים מכל טלפון...ומאחר שלא התייחסו לעניין האבטחה אני יוצא מהנחה שיותר מאובטחים וגם מבוטחים.
אישית הייתי מרגיש הרבה יותר נוח אם כן הייתה מגבלת סכום או לפחות חלון שקופץ שמראה את הסכום לחיוב לפני החיוב ודורש אישור כלשהו לסכומים גבוהים.
בינתיים ממתין לראות כמה עקיצות יעשו על העניין ואם חברות האשראי או אפל ייקחו אחריות.
...
ניסית? בדקת?

לגבי נושא האבטחה, להבדיל מאפליקציות אחרות, בארנק לא נשמרים פרטי האשראי אלא מספר אישור מול חברת כרטיסי האשראי
בכל רכישה קופץ חלון לאישור התשלום בו ניתן לבחור באיזה מכרטיסי האשראי להשתמש, סכום העסקה וכו'
המקרים מסויימים אפילו רואים במסך חשונית מפורטת עם כל הפריטים ומחירם
לאחר הרכישה, בכניסה לאפליקציה ניתן לראות פירוט של כל העיסקאות לכל כרטיס

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

gildmor כתב:
nir11 כתב:
...
...
אפל פיי נמצא בשימוש בארצות הברית לדעתי כחמש שנים. אתה מפחד מצלליות.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

07/05/2021 2:08  
ilane כתב:
gildmor כתב:

...
ניסית? בדקת?

לגבי נושא האבטחה, להבדיל מאפליקציות אחרות, בארנק לא נשמרים פרטי האשראי אלא מספר אישור מול חברת כרטיסי האשראי
בכל רכישה קופץ חלון לאישור התשלום בו ניתן לבחור באיזה מכרטיסי האשראי להשתמש, סכום העסקה וכו'
המקרים מסויימים אפילו רואים במסך חשונית מפורטת עם כל הפריטים ומחירם
לאחר הרכישה, בכניסה לאפליקציה ניתן לראות פירוט של כל העיסקאות לכל כרטיס
...
כפי שציינתי קודם המידע שהיה לי כרגע הוא רק מהכתבה כאן כך שלא ביררתי עדיין פרטים ובטח שלא ניסיתי.
מלכתחילה אני יוצא מהנחה שלא מאובטח עד שאברר ואדע כמה מאובטח, מה שסיפרת אכן מעודד.
לא שעניין ההצמדה של הכרטיסים שנכנס לאחרונה בטוח במיוחד. אפילו פחות מסתבר ובמיוחד זה שצריך להקליד את הקוד. בניגוד לפעם שהשימוש בקוד היה רק בכספומט בפרטיות, עכשו זה הפך לסוג של שגרה שגורר בהכרח פחות הקפדה על פרטיות ויותר סיכוי שהקוד יחשף לאחרים.
הכי פחות מטריד זה אם יגנבו את הכרטיס פיזית, או את המספר או מאפליקציה כלשהי, כי כל אלה מובטחים תחת חוק כרטיסי אשראי.
היה הרבה יותר משכנע אם הם היו פשוט מבטיחים שכל השימוש באפליקציה ובעניין ההצמדה מבוטח משימוש לרעה כפי שהיה עד עכשיו עם שאר שימושי הכרטיסים.
עכשיו גיליתי שיש חוק חדש (חוק אמצעי תשלום) שאמור להחליף את חוק כרטיסי האשראי הישן ולהגביל את אחריות הצרכנים ג באמצעי התשלום החדשים, עוד לא בדקתי את הפרטים
נערך לאחרונה על ידי gildmor ב 07/05/2021 15:30, נערך 2 פעמים בסך הכל.

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

סמוך עליי, Apple pay הרבה יותר מאובטח ממה שאתה חושב,
(בטח ובטח מהפס המגנטי רחמנא לצלן שבכרטיס פלסטיק המדובר)

אתה יכול לחפש מידע טכני באינטרנט, אם ממש תתעקש אני אתרגם אותו לפה ואוסיף קצת מה-2 סנט באבטחת מידע שלי

MrYair
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 345 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

מישהו הצליח להוסיף כרטיס דיירקט של ישראכרד?

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”