שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

חדשות ועדכונים של HT Magazine
טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #31 

הנסיון האישי שלי ממכשירי דגל של סמסונג הוא מצויין.
+Note 5, Note 8, Note 10...
כולם תפקדו מצויין עם אפס תקלות.
כל אחד מהם במשך כשנתיים פלוס.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #32 

טלHD - פעמיים היו לי מכשירי דגל שלהם, פעמיים היו תקלות חומרה. לא אוהב את המוצרים שלהם.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

16/08/2021 14:37  
טלHD כתב:
...
אני דיברתי על סדרות הדגל שהם לא נוט וייתכן שזה שונה, גם בדגמי הבניים המצב יותר טוב וטלפון כמו ה-A5 עמיד ומחזיק הרבה יותר לאורך זמן.
בימי הסמסונג הייתי מחכה בקוצר רוח להחלפה אחרי שנתיים עם האייפון הייתי יכול להשאר בכיף עוד שנתיים כי למעט הסוללה שירדה ל-88% ועדיין מספיקה ליום טיילת מחוץ לבית ללא מטען, ה-8+ אחרי שנתים בקושי אפשר להוציא ארבע שעות עבודה מהסוללה וגם מגמגם לפעמים וזה עוד אחרי שמתישהו באמצע פרטנר החליפו סוללה.

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 917 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

16/08/2021 14:54  
Huber כתב:
טלHD - פעמיים היו לי מכשירי דגל שלהם, פעמיים היו תקלות חומרה. לא אוהב את המוצרים שלהם.
...
אני חדש איתם (3 שנים) וממש הופתעתי לטובה. אבל כנראה שזה עניין של הסתברות. מי שנכווה מן הסתם לא ינסה שוב.

Hago
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

בהינתן שסמסונג מהווה שחקן עיקרי בתחום הסלולרי, ונתח השוק שלו במכשירי אנדרואיד בישראל מהווה כמעט מונופול, אשמח אם אלו שמתלוננים על האיכות שלהם, יספרו גם באיזה חלופה הם בחרו

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #36 

oris74 - יכול להיות שאני חריג סטטיסטית. מה שכן לי היו 2 עם בעיות, והיום לבת זוגי יש גם מכשיר דגל שלהם עם בעיות. אני אישית ממש מפחד לרכוש מכשירים שלהם.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #37 

16/08/2021 15:12  
Hago כתב:
בהינתן שסמסונג מהווה שחקן עיקרי בתחום הסלולרי, ונתח השוק שלו במכשירי אנדרואיד בישראל מהווה כמעט מונופול, אשמח אם אלו שמתלוננים על האיכות שלהם, יספרו גם באיזה חלופה הם בחרו
...
את הילדים העברתי לשיאומי/פוקו ואותי הם דחפו לאייפון :lol:

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #38 

16/08/2021 15:12  
Hago כתב:
...
יש כמה חלופות לסמסונג...כמו שיומי, אופו, וואוי וגם דגמי הבניים של סמסונג הם בסדר מבחינת עלות תועלת ועמידות לאורך זמן. במכשיר דגל של סמסונג אתה מקבל בדרך כלל סוללה עלובה מלכתחילה כי הם שמים דגש על זה שיהיה דק וקל. אני בכל מקרה עם מגן על הטלפון כך שפחות משנה לי כמה הוא דק. לאשתי קנינו את הווואי P30 פרו שהתהדר במצלמה עם דגש על זום גדול, המכשיר עצמו טוב, חיי סוללה טובים ויציב אבל המצלמה לא סיפקה את הסחורה. אייפון 11 הרגיל עדיין מוציא תמונות יותר טובות עם\בלי זום. מנסיון עם שיומי REDMI לפחות בזמנו הם לא היו עם מסך גורילה (אולי השתנה) ועל כן שבירים מאוד כך שבהחלט לא מתאים לילדים והייתי נמנע בכלל אין שום סיבה כיום לקנות טלפון ללא מסך חסין ועמידות מים כמינימום.

כל עניין ה-"חופש" באנדרואיד וההתמקדות בחומרה\זיכרון קצת מטעה, אולי רלוונטי להשוואת אנדרואיד של יצרנים שונים. עובדתית אייפון מצליח לעבוד יותר חלק לאורך זמן עם חומרה נחותה יותר ונותן אפשרויות גיבוי מושלמת ומובנית לעומת אנדרואיד. הרבה יותר מאובטח מבחינת תשלומים\גניבות ובכלל. בכל אנדרואיד מדי פעם תיאלץ להתקין הכל נקי כי יתחיל לקרטע בשלב כלשהו ולכבות בתדירות גבוה, שיחזור שלהם כרוך בהרבה עבודה כתלות בכמה אפליקציות יש לך. גם לצורך בקרת הורים הכל אצלם מובנה במערכת הפעלה ולא פריץ כמו כל אפליקציות האנדרואיד השונות לצורך זה.
בעניין ה-"חופש" גיליתי שלמשל בסמסונג ברגע ש"פרצת" את המכשיר פעם אחת יש דגל בחומרה שמסומן ולא ניתן להחזיר את המצב אחורה, הוא מבטל לך אחריות ומונע הפעלה של אפליקציות מסויימות כך שלפחות אצלם גם עניין החופש לא קיים. לא מכיר את המצב אצל יצרנים אחרים.

לכן אישית בחרתי לרדת מכל עניין האנדרואיד ולעבור לאייפון, בדיעבד הבחירה הוכיחה את עצמה. הטלפון פשוט עושה את העבודה. אין התעסקויות למעט המרת פורמטים של תמונות\וידאו.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

gildmor, וואוי גמרו את הסיפור נכון לעכשיו בארץ. קשה מאוד להשיג חלקי חילוף ואביזרים נלווים כך שהסלולריים שלהם כבר כמעט לא רלונטיים לקהל הישראלי. לגבי אופו, רילמי וכל הסיניים למיניהם, הם עדיין לא הוכיחו את עצמם מבחינת אמינות ותמיכה תוכנתית לאורך זמן. נכון לעכשיו בשוק הישראלי שולטים אפל, סמסונג ושיאומי.
גם לאייפונים יש תקלות כמו לכל מכשיר אחר. אין שום סלולרי שהוא עמיד לגמרי מפני זה. ולגבי חופש, אפל כולאים את המשתמשים שלהם למערכת ה IOS שלהם (לטוב ולרע) מה שיכול ליצור לא מעט בעיות.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

16/08/2021 14:37  
טלHD כתב:
...
גם אני הייתי עם Note 4 ועכשיו עם Note 8 ומתכוון לקנות בקרוב את ה Note 20 Ultra ...האחרון בשושלת הטובים ביותר !
מעולם לא היו לי בעיות עם סמסונג , ולעולם לא אחליף אותם בשום מותג אחר !!

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 917 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

בואו נחזיר את השירשור לנושא המקורי...

אז מבחינתי נושא הקיפול של המסך הוא גימיק (נחמד) ותו לא. באמת שלא רואה שום סיבה להחליף מכשיר רגיל במתקפל.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #43 

16/08/2021 16:20  
toxin כתב:
gildmor, וואוי גמרו את הסיפור נכון לעכשיו בארץ. קשה מאוד להשיג חלקי חילוף ואביזרים נלווים כך שהסלולריים שלהם כבר כמעט לא רלונטיים לקהל הישראלי. לגבי אופו, רילמי וכל הסיניים למיניהם, הם עדיין לא הוכיחו את עצמם מבחינת אמינות ותמיכה תוכנתית לאורך זמן. נכון לעכשיו בשוק הישראלי שולטים אפל, סמסונג ושיאומי.
גם לאייפונים יש תקלות כמו לכל מכשיר אחר. אין שום סלולרי שהוא עמיד לגמרי מפני זה. ולגבי חופש, אפל כולאים את המשתמשים שלהם למערכת ה IOS שלהם (לטוב ולרע) מה שיכול ליצור לא מעט בעיות.
...
לא תמיד חייבים לקנות את הדגמים השולטים ולא בהכרח שכל מותג ששולט זה אומר שכל הדגמים שלהם טובים באותה מידה, צריך ספציפית לבדוק על פי רמת הדגם שמחפשים לפי חוות דעת\ביקורות שעשו עליהם.
ברור שגם לאייפונים יש תקלות אבל במבחן המציאות אצלי שהטלפון נופל מדי פעם (וממוגן) שלושה מתוך ארבעה סמסונגים התקלקלו לאורך שנתיים ראשונות (שבר פנימי במסך, GPS, WIFI, רשת, חיישן טמפרטורה של הסוללה) ואף אחד מששת האייפונים X, 11, ואפילו 7\7S (שנקנו מיד שניה ונמכרו אחרי שנה עדיין במצב טוב, 3GS מפעם עדיין עובד :-) ) עם אותם משתמשים ואותם תנאים. השיומי REDMI NOTE 4X שהיה מאוד פופולרי בזמנו היה נשבר סדרתי (שלוש החלפות מסך).
אחרי ה- 3GS שהיה מאוד מוגבל ועם זאת פריץ וכיפי, עברתי לסמסונג בגלל המסך הגדול יותר, אחרי 6 שנים של ביקורים תכופים במעבדות פרטנר ואחרי שאפל התעשתו והגדילו מסך ואת אפשרויות המערכת שפעם היו נחותות לעומת אנדרואיד, החלטתי לחזור לאייפון.

"אפל כולאים את המשתמשים שלהם למערכת ה IOS שלהם (לטוב ולרע) מה שיכול ליצור לא מעט בעיות."
זה קצת קלישאה..איזה אופציות יש לך להחליף מערכת הפעלה בסמסונג ולשם מה?

באופן אבסורדי הסיבה שהייתי צריך "לפרוץ" את הסמסונג היתה בעיקר בשביל האפשרות ליצור IMAGE מלא שלו שיחסוך לי שיחזורים מייגעים בכל פעם שאיפסו לי אותו.
הצורך להתקין ROM אחר היה בעיקר בשביל שיהיה יותר מהיר כי המערכת המקורית מקרטעת.
באייפון מלכתחילה אין צורך בשני אלה כי המערכת עובדת טוב לאורך שנים ומאפשרת גיבוי כמו שצריך. האמת עד היום מדהים אותי שאנדרואיד לא העתיקו מאפל את הפיצ'ר המופלא והכל כך בסיסי הזה שלא ברור איך מישהו מוכן לקנות טלפון בלעדיו.

אם פרצת סמסונג, הטלפון לא באחריות ודפקת אותו לתמיד. אם בעתיד תרצה כן להשתמש בשירות תשלומים תצטרך להחליף טלפון. לא נשמע כמו חופש במיוחד.

חופש זה אם היה לך גיבוי מלא ברמת אנדרואיד כך שאתה יכול לעבור מטלפון לטלפון ולקבל את אותם מסכים בדיוק בלי להגדיר שום דבר.
כך שאם תבחר לעבור משיומי לסמסונג או להיפך, תקבל בדיוק את כל ההגדרות כפי שהיו הטלפון הישן. אין דבר כזה באנדרואיד.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

חופש זה אם היה לך גיבוי מלא ברמת אנדרואיד כך שאתה יכול לעבור מטלפון לטלפון ולקבל את אותם מסכים בדיוק בלי להגדיר שום דבר.כך שאם תבחר לעבור משיומי לסמסונג או להיפך, תקבל בדיוק את כל ההגדרות כפי שהיו הטלפון הישן. אין דבר כזה באנדרואיד.
...
יש את זה כבר תקופה ארוכה. אפשר לגבות הכל דרך הגוגל ולעבור בין טלפונים עם אנדרואיד בלי בעיה (ולהעביר את כל התוכן כמו שהוא לטלפון החדש).

Hago
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

לכל מי שחשב קצת על חלופות האנדרואיד לסמסונג בישראל: באמת ניתן למצב את שיומי ואופו באותו הסל?
וואווי גוססים בשל היעדר מערכת הפעלה של גוגל, והרי לכם שחקנית אחת כמעט בלעדית באנדרואיד.

בכל הנוגע לאייפון, טרם שמעתי על מישהו שעובר מאנדרואיד ל- IOS בשל טענות לאיכות ירודה בסמסונג. צריך מעט יותר מזה בשביל לחצות את הקוים.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”