שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

חדשות ועדכונים של HT Magazine
EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #1 

https://htmag.co.il/article54127.html

הצצת וידאו ראשונה למתקפלים Z FOLD 3 | Z FLIP 3. מה ההבדלים וכמה יעלה לכם?

תמונה
אלי חבוש

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #2 

עדיין יקר ומאוד נישתי.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #3 

הפליפ נראה מדהים. עושה לי חשק ולא יקר

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #4 

עופר, זה מוצר עדיין לא בשל מספיק. אם יש תקלה במכשיר יהיה לך מאוד קשה למצוא מישהו בארץ שיכול לתקן אותו.

Hago
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

סמסונג מספקת אחריות מקיפה כולל תיקון שבר ראשון במסך ללא תשלום, למי שמזמין בתקופת ה presale. בנוסף, כל שבר במסך, יתוקן בעלות מופחתת ללא צורך ברישום למסלול ביטוח. הם רוצים להסיר כל חשש של הלקוחות

kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 96 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

כמו תמיד הסקירות שלך פגז!
קראתי איפשהו שסמסונג מעריכה את עמידות המסך ב 200,000 פתיחות וסגירות, עדיין לא מספיק 😒
אבל הנתון הזה לא יעצור את מי שאוהב את הגאג'טים האלו מלקנות אותם.

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נמחק.

נושא שלא נקרא #7 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 20:04, נערך פעם 1 בסך הכל.

kaplaey2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 96 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

96 פעמים ביום, עם הנתון שציינת נותן בערך 5.5 שנים של שימוש בטלפון.. נשמע די סביר לרוב האנשים
...
הייתי מנדב להם את הילדים שלי לנסיון, גם ל 200,000 לא היו מגיעים!

mark13
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

כתבה פרסומת לסמסונג. בשום פני ואופן לא ניתן להתיחס לזה כאל review כי אלי רק מציין את הנתונים הטובים ומשווה כל הזמן לדגם הקודם (כאילו, למי איכפת כמה גרמים הוסיפו מהפליפ 2? תשווה לטלפונים שיש לנו, מחיר, כובד, עווי, וכו,)
אין איזכור לפנים הפחות מושכות, כמו שרואים בברור את הכפל במסך כל הזמן. לא ניתן להסתיר זאת בווידאו. וכמה זמן תחזיק הסוללה.
מכשירים מעניינים אך עדיין בקטגוריה "המוזרים" ולא מוכנים לקבלה המונית.
רק ל- first adopters בינתיים, בעיני לפחות.
(first adopters עם עודף כסף)
:מה?!: לעולם אל תיסוג! תסתובב ותמשיך להתקדם!

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

mark13 - זכותך לדעתך, אבל אני חושב שאתה טועה. זה כבר דור שלישי וכל דור נעשו שיפורים משמעותיים לחומרה ולממשק, לדעתי בדור הנוכחי הדבר היחיד שמרתיע את רובנו זה המחיר. צפה פה ותראה כמה שיפורים נעשו:

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #11 

עמידות בתנאי מפעל לא בהכרח מראים מה קורה בעולם האמיתי. בכל מקרה נכון לעכשיו כמות המכירות העולמית של מכשירים מתקפלים היא עדיין שולית.

Hago
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

12/08/2021 16:23  
toxin כתב:
בכל מקרה נכון לעכשיו כמות המכירות העולמית של מכשירים מתקפלים היא עדיין שולית.
...
איך תהיה גבוהה? פעם ראשונה שסמסונג משיקים מכשיר מתקפל בכל ערוצי ההפצה במקביל. בעבר זה היה מוצנע.
ה- Flip הולך להיות להיט חזק כי הוא מתאים להמון אנשים שמתגעגעים למכשיר מתקפל והמחיר סביר ביחס למוצרים מובילים אחרים.

EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

12/08/2021 14:52  
mark13 כתב:
כתבה פרסומת לסמסונג. בשום פני ואופן לא ניתן להתיחס לזה כאל review כי אלי רק מציין את הנתונים הטובים ומשווה כל הזמן לדגם הקודם (כאילו, למי איכפת כמה גרמים הוסיפו מהפליפ 2? תשווה לטלפונים שיש לנו, מחיר, כובד, עווי, וכו,)
אין איזכור לפנים הפחות מושכות, כמו שרואים בברור את הכפל במסך כל הזמן. לא ניתן להסתיר זאת בווידאו. וכמה זמן תחזיק הסוללה.
מכשירים מעניינים אך עדיין בקטגוריה "המוזרים" ולא מוכנים לקבלה המונית.
רק ל- first adopters בינתיים, בעיני לפחות.
(first adopters עם עודף כסף)
...
אני מציע שתחשוב לפני שאתה רושם דברים. במיוחד דברים שמעוותים.
אתה קצת מתבלבל. זה לא review. ומעולם זה לא התיימר להיות. אם אתה עוקב אחרי הכתבות באתר אז יודע שמדובר בסקירה והצצה ראשונית. בדיוק כפי שרשום. התרשמות ראשונה שאין בה כדי להעביר ביקורת על המכשיר אלא לתת לך הצצה ראשונה של התכונות של המכשיר.
מי שעושה review, כולל אתרים גדולים בחו"ל, אחרי יום שימוש במכשיר, הוא רשלן בלשון המעטה.
לגבי מה מעניין או לא מעניין...זו דעתך כמובן. אותך אולי לא מעניין אם נוספו או הורדו כמה גרמים ממשקל המכשיר. יש הרבה אחרים שכן מעניין אותם לדעת מה ההבדלים מהמכשיר הקודם.
בקיצור, ביקורת בונה זה אחלה, אבל כנראה לא הבנת מה מטרת ההצצה הראשונה. אז קח את זה בהתאם.
אלי חבוש

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #14 

איך תהיה גבוהה? פעם ראשונה שסמסונג משיקים מכשיר מתקפל בכל ערוצי ההפצה במקביל. בעבר זה היה מוצנע.ה- Flip הולך להיות להיט חזק כי הוא מתאים להמון אנשים שמתגעגעים למכשיר מתקפל והמחיר סביר ביחס למוצרים מובילים אחרים.
...
הם עשו את אותו הדבר גם בשנה שעברה. יש מכשירים מתקפלים בשוק כבר מסוף 2019 והם עדיין לא נמכרו בצורה רחבה. סמסונג רוצים להתחיל איזושהוא טרנד חדש בתעשייה אבל זה יקח עוד לפחות דור אחד קדימה או יותר של המכשירים האלו (גם מבחינת עמידות וגם מחיר עממי) כדי שזה יחלחל לשאר האוכלוסיה.

arix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

בקשר ל FOLD3 לא הייתי משתמש בזה אפילו שהייתי מקבל בחינם,
כבעל נוט 20 אולטרה ,עדיף לי הנוט עם העט בפנים, הפולד מכשיר כבד ובלי העט בפנים, מסך קטן שהמכשיר סגור (בהשוואה ל NOTE 20 אולטרה) מסך מרובע מכוער שהוא פתוח (יש לי בתיק טאבלט של סמסונג 10 אינץ במידה ואני צריך מסך גדול) מצלמות על הפנים לעומת הנוט 20 אולטרה, אין תמיכה בכרטיס זכרון (בנוט ובטבלט יש לי).

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”