שמן נחשים או מוצר אודיופילי מחולל פלאים? (מכבלי קומקום, פיוזים , ועד מחזיקי כבלים וקמעות)

כבלים, מתאמים, מחברים, מפצלים, מעמדים וכו'
Chernobog
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #286 

ארז_וחני כתב:
...
...
לידיעתך, לקחת צד...
מאוד הפריע לך סגנון ההתבטאות שלי , שלא הייתה כלפיך אבל זה מתגלה כרגישות סלקטיבית.
שיהיה.
...
גם זו דינמיקה של בריחה, לחפש כל מיני "character flaws" וכך כביכול לייתר את הצורך להתמודד עם הטענות שלי.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #287 

@Chernobog
·
דה-לגיטימציה לדובר זה כלי נפוץ היום, בהיעדר נימוקים תומכים.
אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר?

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נושא שלא נקרא #288 

Gad007 כתב:
...
...
·

אתה רק מחזק את הטענות שלי. כפי שאמרתי, כאשר לאדם אין רק ידע או רקע הנדסי\מדעי, קל לו לצאת בהכרזות חסרות שחר, בדיוק כמו עם רן מויאל. אז הנה צטוט ממאר מדעי רפואי ב NCBI:

..בלה בלה בלה..

לגבי טנטון. הסיבה השכיחה היא סוביקטיבית - משמע בעיה פסיכולוגית. זה קורה ב 99.9% של טנטון מאוזן בשתי האוזניים. רק טנטון באוזן אחת מעיד על בעיה פזיולוגית.

הנה קישור למאמר, אבל לא בטוח שתהיה לך גישה למאמר המלא ללא VPN אקדמי:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26342399
...
כמובן שההצהרות חסרות השחר הן שלך, הטרול, וכמובן שאין שום קשר בין הנדסה (חפש את ההגדרה) או רקע הנדסי לבין התופעות הפיסיקליות הנידנות בשרשור המגוחך שהתחלת, וההשמצות על טנטון ובעיות פסיכולוגיות :lol: :lol:
חוסר המושג שיש לך לגבי הגדרות בסיסיות כמו סובייקטיבי, ופסיכולוגי משתלבות היטב עם היותך טרול מובהק.
המאמר שהבאת הוא סה"כ סקירה שיטתית ומתאם keywords שבסופו של דבר מצא
"A 45% lifetime prevalence of anxiety disorders is reported in tinnitus populations"
ושום דבר לגבי סיבה או תוצאה.

אבל, תן לי לבקש ממך משהו: אל תדאיג את עצמך לגבי גישה למאמרים, ותן לי להסתכל על ה"מחקר" שעשית בעבודת ה"דוקטורט" שלך :lol: :lol:
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2019 18:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

נושא שלא נקרא #289 

לגבי טנטון, הבאתי לכאן ציטוט ממאמר שנוכתב עי מומחי רפואה ופורסם במגזין ביו-רפואי נפוץ. הוא מציין כבר בפתיחה סיבה נפוצה לטנטון שהיא פסיכולוגית הקשורה בדכאון וחרדה וגם מציין שכל התופעה היא סוביקטיבית. אז במקרה ואנגלית היא שפה קשה, הנה תרגום גוגל אוטומטי:

תקציר
רקע כללי:
הצורה הנפוצה ביותר של טינטון היא תופעת פנטום סובייקטיבית, שמיעתית מצוקתית. הפרעה קשורה בדיכאון הינה גבוהה אך הפרעות פסיכיאטריות חשובות אחרות כמו הפרעות חרדה קיבלו פחות תשומת לב. המאמר הנוכחי סוקר את הספרות על הקשר בין הפרעות טינטון וחרדה והפתופיזיולוגיה שבבסיס, ודנה בהשלכות הקליניות.

אם קוראים את המאמר לעומק, אז מבינים שרוב מקרי הטנטון שמופיע באופן שווה בשתי האוזניים ונשמע ממרכז הראש (מונו כמו פאנטום סנטר), הם מקרים ללא כל ממצא פזיולוגי. בקיצור, זה רק בראש של אותו אדם, תרתי משמע.

טנטון בגלל חשיפה לרעש, לרוב יופיע באחת מהאוזניים, ואם זה בגלל בילוי ממושך בדיסקוטק, אז זה היה תופעה שתתחיל בסמוך לחשיפה בשני האוזניים ותחלוף כעבור כמה שעות. אבל טנטון בה והולך בשתי האוזניים ללא כל גירוי חיצוני, הוא ברוב המקרים תופעה סוביקטיבית על רקע נפשי כלשהו.

חרדה ידועה כתופעה שמסוגלת לחקות כל סמפטום אפשרי, מטנטון ועד ללחץ בחזה.

את הדוגמה של הטנטון הבאתי כהמחשה לכך שאפשר לשמוע "שיפורי" סאונד שלא באמת קיימים. אנשים בעקבות חרדה קיצונית לפעמים חווים גם מצב של עוורון זמני.

מי שסובל מאובססיה של איכות סאונד ומוכן לנסות הכל כדי להשיג את הסאונד המושלם, נמצא בעמדה רגישה שמאד קל למכור לו כל מוצר, הזוי ככל שלא יהיה. מזה אותן חברות שמן נחשים מתפרנסות. שוב, שימו לב לוידאו הזה - פול מנכל חברה מובילה בתחום האודיו PS AUDIO מקדם מוצר מאד נמכר שלהם שהוא מנורת לילה מהבהבהת שמבטיחה לסנן את מתח הרשת ולשפר את איכות הסאונד:

והנה בדיקה מקצועית של המוצר שמראה שהוא נטו שמן נחשים:

http://www.collinsaudio.com/Prosound_Wo ... vester.pdf

כמובן שלתגובות כאלו אף אחד לא יתחס כאן, כי אין לאותם מאמינים מה לומר או שהם חוששים להגיב, מלבד תגובות של העלבות אישיות. בדיוק כמו שאמרתי, מזכיר לי את הוויכוחים מול הליברלים הפרוגרסיבים, שברגע שאין להם תגובה הולמת, אם יאשימו את הצד האחר בגזענות...

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #290 

זה נכון מר זירקין או ברבי, או איך שלא קוראים לך. שאכן אין לי ידע הנדסי.

יש לי ידע משפטי, כי זה מה שלמדתי באוניברסיטת תל-אביב.

אני אומנם מתמחה בנדל"ן המון שנים ולא בפלילי, אבל אני תוהה עם עצמי לגבי המשמעויות המשפטיות של אדם שעוטה זהויות, גונב זהויות, מטעה אנשים ביודעין ואף מודה בהכל, אומנם בשלבים ובאופן חלקי, אבל מודה.

לגביי דבר אחד אני כן משוכנע וזו העובדה שהמערכת הקיאה אותך מתוכה, שוב ושוב ושוב.
ואתה מתעקש לחזור לכאן בדרכי עורמה שוב ושוב ושוב.

תעצור שנייה. תחשוב על זה.

רן

ארז_וחני
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 204 פעמים

נושא שלא נקרא #291 

Gad007 כתב:לגבי טנטון, הבאתי לכאן ציטוט ממאמר שנוכתב עי מומחי רפואה ופורסם במגזין ביו-רפואי נפוץ. הוא מציין כבר בפתיחה סיבה נפוצה לטנטון שהיא פסיכולוגית הקשורה בדכאון וחרדה וגם מציין שכל התופעה היא סוביקטיבית. אז במקרה ואנגלית היא שפה קשה, הנה תרגום גוגל אוטומטי:

תקציר
רקע כללי:
הצורה הנפוצה ביותר של טינטון היא תופעת פנטום סובייקטיבית, שמיעתית מצוקתית. הפרעה קשורה בדיכאון הינה גבוהה אך הפרעות פסיכיאטריות חשובות אחרות כמו הפרעות חרדה קיבלו פחות תשומת לב. המאמר הנוכחי סוקר את הספרות על הקשר בין הפרעות טינטון וחרדה והפתופיזיולוגיה שבבסיס, ודנה בהשלכות הקליניות.

אם קוראים את המאמר לעומק, אז מבינים שרוב מקרי הטנטון שמופיע באופן שווה בשתי האוזניים ונשמע ממרכז הראש (מונו כמו פאנטום סנטר), הם מקרים ללא כל ממצא פזיולוגי. בקיצור, זה רק בראש של אותו אדם, תרתי משמע.

טנטון בגלל חשיפה לרעש, לרוב יופיע באחת מהאוזניים, ואם זה בגלל בילוי ממושך בדיסקוטק, אז זה היה תופעה שתתחיל בסמוך לחשיפה בשני האוזניים ותחלוף כעבור כמה שעות. אבל טנטון בה והולך בשתי האוזניים ללא כל גירוי חיצוני, הוא ברוב המקרים תופעה סוביקטיבית על רקע נפשי כלשהו.

חרדה ידועה כתופעה שמסוגלת לחקות כל סמפטום אפשרי, מטנטון ועד ללחץ בחזה.

את הדוגמה של הטנטון הבאתי כהמחשה לכך שאפשר לשמוע "שיפורי" סאונד שלא באמת קיימים. אנשים בעקבות חרדה קיצונית לפעמים חווים גם מצב של עוורון זמני.
...
·

הנה הוכחת שאתה יודע לחפש ולהעתיק מאמרים וגם הוכחת שאתה מתעלם או מבטל אירועים שקרו לאנשים באמת, לא פרי דימיונם, לא מדיכאון, לא מחרדה ולא מלחץ נפשי אחר.
אתה נצמד למאמר, כאילו שלא ראינו מאמרים שטענו x ואחרי כמה שנים היה מאמר סותר שטען y ואחרי עוד כמה שנים היה מאמר שטען z , ומסרב להבין שהמאמר לא מקיף את כל האוכלוסיה ואת כל המקרים.
אנשים בעלי תפיסת עולם זהה לשלך שלחו ״מכשפות״ להישרף על המוקד כי זה מה שידעו ה״מומחים״ בימי הביניים....
היו לך הזדמנויות לרדת מ״עץ המאמר״ ,שאתה מתייחס אליו בחרדת קודש כדברי אלוהים חיים , בעדויות של אנשים שסובלים מטינטון בגין חשיפה למקור רעש חיצוני חזק אבל אתה בשלך - זה לא תואם למאמר....
לא רוצה לאחל לך להיות בארוע ״שמח״. מחריש אוזניים ולגלות אחרי כמה ימים שהצלצולים לא חולפים אבל אם חלילה זה יקרה לך אז אולי תבין את האיוולת.

אגב, קפה מומלץ או לא ?
לכל תשובה שתתן אוכל להביא מאמר/מחקר סותר....
ויש מלא דוגמאות לתוקף הקצר של מאמרים...
נערך לאחרונה על ידי ארז_וחני ב 30/12/2019 18:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

ארז_וחני
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 204 פעמים

נושא שלא נקרא #292 

Chernobog כתב:
...
...
גם זו דינמיקה של בריחה, לחפש כל מיני "character flaws" וכך כביכול לייתר את הצורך להתמודד עם הטענות שלי.
...
·

אתה מחמיא לעצמך...
לאיזה טענה שלך לא התייחסתי ?
עברתי על ההודעות שלך ואני לא רואה משהו פתוח שלא התייחסתי אליו.

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #293 

RanMoyal כתב:זה נכון מר זירקין או ברבי, או איך שלא קוראים לך. שאכן אין לי ידע הנדסי.

יש לי ידע משפטי, כי זה מה שלמדתי באוניברסיטת תל-אביב.

אני אומנם מתמחה בנדל"ן המון שנים ולא בפלילי, אבל אני תוהה עם עצמי לגבי המשמעויות המשפטיות של אדם שעוטה זהויות, גונב זהויות, מטעה אנשים ביודעין ואף מודה בהכל, אומנם בשלבים ובאופן חלקי, אבל מודה.

לגביי דבר אחד אני כן משוכנע וזו העובדה שהמערכת הקיאה אותך מתוכה, שוב ושוב ושוב.
ואתה מתעקש לחזור לכאן בדרכי עורמה שוב ושוב ושוב.

תעצור שנייה. תחשוב על זה.

רן
...
·
אני אענה לך שוב בפעם האחרונה בנושא. ציינתי כבר את זהוי כמה עמודים קודם לכן ואמרתי שאין לי מה להצהיר. לא יודע מי זה זרקין. אמרתי שמאז 2004 היו לי כאן בסה"כ 3 שמות משתמשים, שזה פחות ממשתמש וותיק ממוצע אם לוקחים בחשבון כמה פעמים נחסמו כאן משתמשים אחרים. אין כל בעיה להרשם לפורום עם שם משתמש חדש. בטח שלא משפטית. אני לא רשום כאן בתור עוסק בתחום שמנסה לעשות מזה רווחים. פשוט כמו כולם, קורא ומשתף בידע שלי במטרה לעזור לאחרים. ואם הצלחתי "להציל" משתמש אחר מלהשקיע את כספו באיזה כבל קומקום באלף דולר שלא ייתן לו כלום, אז הרווח הוא שלי ושלו.

ושוב, אתה עונה, אבל מתעלם מהנושא עצמו של השרשור. לא הבנתי עד עכשיו מה אתה בכלל רוצה? לא באתי אליך בטענה שרכשת מוצר שמן נחשים. בשרשור שלך לגבי הטרינוב רק ציינתי שאישית אני לא מבין המשוכנעים ממוצרים שלהם שלדעתי אפשר לקבל מורה הרבה יותר מלאה ממוצר חלופי כמו רסיבר איכותי ומתקדם בשילוב עם טיפול אקוסטי לחדר. למשך NAD T777 לדוגמה, או דנון X8500H. ההיתרון בטרינוב כרגע זה מספר עצום של ערוצי שמע לאטמוס, ואתה למעשה משתמש רק ב 6 מתוך 16 המוצעים, מה שמראה שהמוצר הזה נועד רק למקרים מאד מיוחדים של מי שהחליט להקים אולם הקרנה בבית. אגב מה לגבי IMAX ENHABCED? אם אני לא טועה, אין את זה בטרינוב. אבל זה כמובן לא נושא לשרשור הזה.

בכל הסקירות שלך לגבי הציוד שהיה לך, לעולם לא הזכרת באילו כבלים אתה משתמש? האם יש לך גם מייצב מתח רשת? האם השקעת גם בכבל קומקום באלף שח? אלו נושאים שיותר מתאימים לשרשור הזה, ואם אתה רוצה אתה מוזמן לשתף, לפחות כדי שנדע איזו דעה יש לך בנושא, מלבד לרשום דברים נגד הפותח שלו...

אגב, מבטיח שתקבל תשובה מכובדת עם נימוק הנסי לכל תענה בעד או נגד כל מוצר "משלים" מהסוג הזה. אחרת, עדיף שלא להמשיך לדרדר את השרשור הזה.

בכלל העובדה שזה מגיע לפסים אישיים, ושים לב מי מתחיל עם זה - בדיוק אותם אלו שמאמינים במוצרים הללו, רק מחזקת את התענות שמשובר בשמן נחשים. כשאדם מרגיש שהוא מפסיד בוויכוח, יש לו נטיה טבעית לצאת בהתקפה.

אגב, אתה במקרה אותו רן מואיל שפעם כתבר תור טכני על אודיו בנאי פלוס או שאני מתבלבל עם אדם אחר?

דבר נוסף, עם שם המשתמש הנוכחי בשרשור שפתחת לגבי חיפוש הגברה חלופית, הצעתי להשאיל לך את שתי יחידות ההגברה CLASS D שבניתי, ואכן התכונתי לכך. אתה הודת לי ואמרת שכבר ירדת מהגברה מהסוג הזה, אתה מחפש משהו בכיוון יותר אקזוטי...

אז לסיום, הנה כתבה מעניית שכדאי לך לקרוא בנושא CLASS D:

https://audiophilereview.com/cd-dac-dig ... world.html

אגב, ההתמחות שלי שזה נושא כל עבודות המחקר היא ממירי הספק אלקטרוניים. שאלו ממירים מ DC ל AC הנקראים גם INVERTERS שעל הטופולוגיה שלהם מבוססים מגברי ה CLASS D לאודיו. ולכן כחובב אודיו, הנושא של CLASS D הכי מרתק אותי. אותו הכנ"ל לגבי ספקי AC ל DC ממותגים, אותם אני מעדיף על ספק ליניארי, ויכול להוכיח לכל אחד שספק ממותג יכול ל"השמע" טוב יותר מכל ספק ליחניארי מגושם בציוד אודיו. אבל עדיין אותם אודיפולים ימשיכו לשבח את היתרון הלא קיים של ספק ליניארי. וכי הזוי, הוא שחברות שמן נחשים משתפות עם זה פעולה, ומשלבות ספקים ליניאריים במוצרים עכשווים, למרות שהביצועים שלהם נחותים יותר.

שאל כל חובב אודיו, והוא יגיד לך שעדיף תמיד שנאי טורודיאלי על שנאי עם ליבת C, ובכל זאת, מגברי האי אנד של חברת ימהה שמתגאים בשנאי יעודי לאודיו. מתשמשים בשנאי C רגיל. למה? כי לשנאי טורודיאלי בו הכריכות של הראשוני והמשני מלופפות זה על גבי זו עם קרבה גבוהה מאד, מגדיל קיבול פרזיטי שרק מכניס יותר רעשי EMI בגלל תהודה בתדרים גבוהים...

וזה סתם דוגמה אחת משליפה מהמותן...

מוצרי שמן נחשים הם כמו פתרונות רפואיים מעולם ההומופאטיה. שאל כל רופא MD והוא יגיד לך שזה בזבוז זמן, אבל עדיין אנשים פונים לתחום הרפואי הזה...

ממתין לתגובה אחת ממך עם התיחסות עניינית לתענה שנאמרה כאן...

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #294 

כל פעם אתה מעלה את כמות הזהויות שאתה מודה בהן. זה טוב.

אני באמת לא יודע איפה להתחיל ואיך להתיחס לאוסף הלא ברור של המלל הזה שברובו על גבול ההזייה.

אני כותב בפנאי פלוס?
פניתי אליך לגביי הגברות?
Trinnov רק מתאים לבתי קולנוע?
פתחתי שירשור עם שם משתמש אחר?

תגיד, אתה באמת מרצה באוניברסיטה או באיזו מכללה?
אין שום בדיקות נוספות שעושים למרצים, מעבר לידע של חומר מסוים... זה קצת מטריד כל העניין הזה.

זה לא אני. סורי.

מעולם לא כתבתי בפנאי פלוס, לדעתי אתה מתבלבל עם רן אחר, עם דם משפחה אחר ובניגוד אליך לא מחליף זהויות.

מעולם לא פתחתי משתמש אחר (אני אמנע מלהגיד ..בניגוד אליך) ובטח לא פניתי אליך ביודעין, אולי ליוזר אחר שהשתלטת או גנבת את זהותו.

אהה ו Trinnov יציגו IMAX Enahanced ב עידכון הבא שלהם, אם זה מה שעושה לך את זה ובא לך לקנות את המכשיר..

ולשאלתך.

אני לא עסקתי מעולם בחשמל במערכת שלי. אני עם הכבלים שמגיעים עם המוצרים עצמם. כמו כן מעולם לא קניתי כבלים יקרים ולא מהטעם שאני לא מאמין בזה, אלא מהטעם שעד היום לא שמעתי הבדלים חד משמעיים שהצדיקו את זה.

מצד שני, וזה מה שחשוב, אני לגמרי פתוח ומוכן לנסות ולהתנסות בהכל ואולי אשנה את דעתי. מי יודע.

הנסיון שלי בחשמל וכבלים הוא מועט מאוד ובוודאי לא מספיק כדיי לצאת בהצהרות גורפות.

מחכה להתיחסות שלך לעובדה שהמערכת הקיאה אותך מתוכה , את כל 4 היוזרים שלך (כמובן היו לך יותר) ואתה מתעקש לחזור לכאן.

למה בעצם?

רן

soler
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

נושא שלא נקרא #295 

הדיון הסוער פה שכנע אותי להצטרף, ראשית, מהפן הרפואי שנית, מנסיון ואקנח בסיפור נחמד שאולי יהיה מעניין מישהו.

ראשית, אין לי כוונה להתנגח עם אף אחד, רק מביע את דעתי האישית .

מהפן הרפואי : המחקר שהבאת מר GAD007, הוא אכן סקירה שיטתית ומתאם keywords. הוא אינו מתאר tinnitus כבעיה פסיכולוגית, אלא מוצא קורלציה (בהרבה מקרים וממש לא תמיד..) של tinnitus עם בעיות פסיכולוגיות/פסיכיאטריות, כלומר בהרבה מקרים, אנשים עם tinnitus מלווים בהפרעות שונות כמו דיכאון או חרדות. זו גם משמעות המונח Comorbidity. ויש טענה, שישנם אזורים חופפים במוח שגורמים לאותן הפרעות יחד עם tinnitus. tinnitus אינה הפרעה פסיכולוגית !
החוקרים במאמר זה מציעים לטפל בבעיות הנילוות לטינטון, בעזרת תרופות פסיכיאטריות בתקוה שזה יקל גם על בעיית הטינטון.
אגב, הקשר בין דיכאון למשל, עם מחלות פיזולוגית הוא קשר חזק ולכן להרבה מטופלים במחלות קשות מצרפים להם תרופות ממשפחת SARIs (נוגדי דיכאון).

מהניסיון האישי :
גילוי נאות - אני בעלים של כבילה וטיפול בחשמל בעלות של עשרות אלפי דולרים ומן הסתם שייך לאלו שמרגישים שינוי ניכר, לפחות ברמה של להוציא הוצאה כ"כ נכבדת של כסף על התת תחום הזה.
לפני הרבה שנים, כשנתן לי אייל פור ז"ל כבל חשמל לנסות בבית, חשבתי שהבנאדם התחרפן לגמרי, לאחר בדיקה בביתי,
הבנתי שיש לי עוד הרבה ללמוד על התחום ומכאן שרשרת אירועים המלווים בנסיונות ובדיקות עד להוצאה של סכומי כסף רבים בתחום הכבילה והחשמל.
קטונתי מלהמליץ לאחרים מה לעשות עם כספם אבל ממליץ לפחות לנסות ( בהנחה שהניסוי לא עולה כסף..) מוצרים שונים ולעיתים שנוגדים את האינסטינקט הראשוני שלנו לפסול אותם כלא חשובים. ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.

וסיפור נחמד ואמיתי :
לפני 2-3 שנים בערך, רכש חבר "אודיופילי" ובעלים של מערכת די יקרה, כבל אינטרקונקט של חברת סילטק מהסדרה הגבוהה שלהם (לפני כן היה לו כבל מהסדרה הבינונית שלהם), יצא המזל ופרסם אחד הסוחרים כבל מסוג זה ביד שניה, החבר רכש את הכבל במיטב כספו ומיד ניגש לחבר למערכת.
לאחר שמיעה קצרה הוא מאד התאכזב משילוב הכבל במערכת ואף תיאר את השילוב לחברים כגרוע מאד ושנמוך מבחינת תוצאה, הוא הסיק שהשילוב של הכבל מהסדרה הגבוה הוא שידוך גרוע עם שאר הרכיבים במערכת ובמילים אחרות : כבל ***!

לאחר שיחות עם אנשים שמחזיקים כבלים דומים, הוא מקבל תמונה של אנשים שמאד מרוצים מהכבלים. הבנאדם משתגע, מתקשר ליבואן ובודק את פשר העניין. לאחר בירור קצר, מסתבר שהכבל הספציפי הזה, מעולם לא יוצר ע"י סילטק, כלומר הכבל מזוייף !
במקרה הבנאדם הוא איש משטרה :lol:. שיחה נוקבת עם המוכר והוא מקבל את כספו בחזרה.
ובסוף, כמה חודשים לאחר מכן הוא מצא כבל כזה למכירה, רכש אותו ומאד מרוצה מהתוצאה.
לצערי, כנראה, שהכבל נמכר ככבל מקורי של סילטק לאדם שנפל בפח ולא ידע להבחין בהבדלים, אבל זו רק השערה מושכלת..

אגב, אני בבניה מחודשת/משודרגת של המערכת שלי, לכשהיא תושלם - אבדוק שוב את איכות הכבלים במערכת, אולי אשדרג אולי אשנמך.. ואולי אזמין לבחינות עיוורות אנשים מהפורום - לא מתחייב 8) לכלום.

שאלה אחת מאד מעניינת אותי לשאול את כל אלו שחושבים שהאנשים שהוציאו כ"כ הרבה כסף על כבלים וחשמל, הם משוגעים/הוזים וכו' :
אתם באמת חושבים שיש לאדם (כמוני למשל), התנגדות אמיתית לכך שיקבל את אותה התוצאה של סאונד בעלות משמעותית קטנה יותר ? רק אומר לכם שאני באופן אישי מאד מאד אשמח לכך. ואומר עוד יותר מכך, אם היה אפשר לקבל את אותו הסאונד שיש מרמקולים ענקיים (בד"כ), רק שהרמקולים יהיו קטנים - אשמח עוד יותר..

אגב אחרון, פוקאל זו החברה שאני הכי מתחבר אליה אבל יש עוד מעולות.

שאו ברכה, כולכם !(f)

נ.ב
מהבנה די נרחבת של התחום הנויירולוגי, יעני המוח, כדאי לדעת שמבחינת תפיסה ושינוי ויזואלי ושמיעתי, הרבה יותר קל לנו
להבחין בדבר שנגרע מאיתנו, כלומר היה שם, התרגלנו אליו ואז נלקח מאיתנו. זה שונה במידה רבה מאשר דבר שהתווסף לנו,
איכות תמונה למשל : תראו לאדם תמונה בטלויזיה איכותית, תנו לו קצת להתרגל ואז תשנמכו אותו לאותה תמונה רק בטלויזיה
לא כ"כ איכותית והוא מיד ירגיש בהבדל, לא כך הדבר בבחינה הפוכה..
נערך לאחרונה על ידי soler ב 30/12/2019 22:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

roberts
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #296 

@RanMoyal
·ניתן לראות בקלות מהפוסטים האחרונים שלך שההכשרה שלך היא בתחום המשפט (*) (**) בנוסף ניתן לראות מהפוסטים של גד שההכשרה שלו היא בתחום הנדסת אלקטרוניקה.

אגב, הנדסת אלקטרוניקה קרובה יותר לתחום האודיו מתחום המשפט וכך גם המסקנות שלו לגבי התחום.

(*) אתה גם ציינת זאת בפוסט קודם.
(**) מסע הצלב שאתה מנהל נגד גד מזכיר את יכולותיהם המופלאות של עורכי דין מבריקים וקרי רוח שרואים בסדרות המשפט בטלוויזיה.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #297 

@Roberts

אכן נכון. הנדסת אלקטרוניקה יותר קרובה לאודיו ממשפטים.
והעובדה שחברת לטרול מסוכן מעידה הרבה עליך וחבל.

החלטתי לקחת אותו כפרויקט אישי את הבחור בעל אלף הפרצופים וזאת מהטעם שכל רצונו הוא לדרדר את הפורוםהזה ולגרום לכך שאנשים ימנעו מלכתוב כאן מהחשש שמא הם יתקלו בעוד הערה הזויה, סרקסטית, עוקצנית ופוגעת שלו.
תכונות שעוברות כחוט השני בכל יוזר שהוא פותח מחדש.

זו המטרה היחידה שיש לו.
רצון להזיק. אין לו שום מטרה אחרת.

והראייה היא (סליחה על השימוש במונחים משפטיים) העובדה שאמרו לו: אדון יקר, אתה לא רצוי כאן. לך מכאן. ומחקו אותו.

אבל הוא, בדרכי עורמה , תוך לבישת זהויות אחרות, נכנס לכאן שוב , רק לגלות שההתנהגות הנלוזה שלו גרמה למנהלי הפורום להקיא אותו מכאן שוב ושוב.

אז כן, הגיע הזמן שיעמידו אותו על מקומו ויגידו לו: אדוני סולקת מכאן שוב ושוב בגלל ההתנהגות הנלוזה שלך. אינך רצוי כאן.

תתפלא @roberts יש אנשים שהפורום הזה חשוב להם, כמו שיש אנשים שהפורום השכן חשוב להם והם בחרו למחוק אותך משם, למרות שהידע שלך קרוב לתחום האודיו, הרבה יותרמכל מיני עורכי דין שנמצאים בפורום השכן, הלא כך?

רן

roberts
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #298 

@RanMoyal

גם אני וגם גד חשים שליחות מסויימת ב"להציל" את ה"אודיופילים החוויתיים" , המתחילים לפחות, "ממלתעות תעשיית הכבלים הצינית" - נאמר קצת בהגזמה.:wink:

רן, אני לא צעיר,כמעט 60, ולדעתי גם אתה כשתגיע לגיל הזה תרצה כמוני לחלוק את הידע הרב שצברת עם שאר העולם (כמו סוג של התנדבות ) - ומה לעשות, זו "תובנתי האודיופילית" ואכן היא שונה משלך אבל עדיין כוונותי (ואני מניח גם של גד) טהורות לגמרי.

"התנגשות של דעות"- כנראה שחוץ מהרוע שזה מוציא מאנשים זה נם מקדם את האנושות וכנראה שהיינו מסתובבים עם נבוטים מצבר וחובטים בהם אחד את השני אם זה לא היה כך.
-------------------------------------------------------------------------------
גלוי נאות: לא יודע מי זה גד, לא מכיר אותו, בחיים לא דברתי איתו......אבל דעותיו כדעותי.

GuyHoresh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #299 

Gad007 כתב:
...
...
·

זה נקרא שיטת מצליח. אתה מקבל שירות טוב והבעלים של החנות או היבואן מסכים לתת לך כבל באלף שח לבדיקה בבית, אתה לוקח לבדיקה ולמרות שאתה לא מרגיש בהבדל אבל מצד שני לא מרגיש ירידה באיכות, לא נעים לך מכל הסיטואציה, אז אתה משכנע את עצמך שיש הבדל, ורוכש את הכבל... זה עובד ב 50% מהמקרים. אגב, ראה תגובה קודמת שלי לגבי הכבלים שלך עם הקיבול שציינת...
...
עכשיו הפכת למומחה בפסיכולוגיה בגרוש, הדבר היחיד שמרגיש לי כשיטתמצליח הוא ההצלחה שלך שוב ושוב ליצור פרופילים פיקטיביים על מנת ולחזור לקשקש כאן שטויות.

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #300 

RanMoyal כתב:@Roberts

אכן נכון. הנדסת אלקטרוניקה יותר קרובה לאודיו ממשפטים.
והעובדה שחברת לטרול מסוכן מעידה הרבה עליך וחבל.

החלטתי לקחת אותו כפרויקט אישי את הבחור בעל אלף הפרצופים וזאת מהטעם שכל רצונו הוא לדרדר את הפורוםהזה ולגרום לכך שאנשים ימנעו מלכתוב כאן מהחשש שמא הם יתקלו בעוד הערה הזויה, סרקסטית, עוקצנית ופוגעת שלו.
תכונות שעוברות כחוט השני בכל יוזר שהוא פותח מחדש.

זו המטרה היחידה שיש לו.
רצון להזיק. אין לו שום מטרה אחרת.

והראייה היא (סליחה על השימוש במונחים משפטיים) העובדה שאמרו לו: אדון יקר, אתה לא רצוי כאן. לך מכאן. ומחקו אותו.

אבל הוא, בדרכי עורמה , תוך לבישת זהויות אחרות, נכנס לכאן שוב , רק לגלות שההתנהגות הנלוזה שלו גרמה למנהלי הפורום להקיא אותו מכאן שוב ושוב.

אז כן, הגיע הזמן שיעמידו אותו על מקומו ויגידו לו: אדוני סולקת מכאן שוב ושוב בגלל ההתנהגות הנלוזה שלך. אינך רצוי כאן.

תתפלא @roberts יש אנשים שהפורום הזה חשוב להם, כמו שיש אנשים שהפורום השכן חשוב להם והם בחרו למחוק אותך משם, למרות שהידע שלך קרוב לתחום האודיו, הרבה יותרמכל מיני עורכי דין שנמצאים בפורום השכן, הלא כך?

רן
...
·

לא נכנס שוב לויכוח המיותר והלא קשור לנושא הדיון כאן, אבל במקרה נזכרתי באותו שרשור סוער כאן שלצערי כבר נמחק. זה היה עם שם משתמש קודם שלי (ובניגוד למה שאתה אומר , לא היו הרבה כאלו, הנוכחי הוא הרביעי מאז 2004), אז באותו שרשור סוער אתה התעצבנת על כמה מהמשתמשים כאן שלא הסכימו עם דעותיך, ואני לא ההיתי ביניהם, ההיפך, אני ההיתי דווקא בצד שלך, ובהקשר הזה שלחת לי הודעה פרטית שבה הבעת את הכעס שלך על חלק גדול מחברי הפורום וגם הבעת תמיכה בדעיה שלי. ולאחר יום ותגובה נוספת שלך, אתה הושעית למשך כמה שבועות, השרשור נמחק, ואני שמלבד להביע דעה, בניגוד אליך לא פניתי לאף חבר באופן אישי פוגע, נחסמתי לצמיטוט. אני בטוח שעכשיו תגיב ותגיד שאני הוזה, אבל אני מוכן להשבע שזה בדיוק מה שקרה, ולצערי אין לי דרך להוכיח כי כל הדיון נעלם מדפי הפורום ואני לא זוכר בדיוק מה היה נושא הדיון.

אם אתה באמת איש של משפט, ואדם כנה עם עצמו שנלחם למען צדק, אז אשמח אם לא תכחיש את אותו מקרה ואולי תזכיר לנו במה היה מדובר אם אתה זוכר... אולי ההודעה הפרטית ששלחתי לך חזרה, עדיין שמורה אצל בהיסטורית ההודעות...

אגב, גם נסכרתי בשמו של הסוקר מפנאי פלוס, רן לוי מפורום DTWON. אז טעות שלי, אכן זכרתי ששמו רן וחשבתי לרגע שזה אתה, מה שלא ממש הסתדר לי, כי יצא לי לראות אותו בתערוכה והוא השאיר רושם של אדם מאד נחמד ונעים הליכות, ולא אחד שנכנס לשרשור שלמעשה לא קשור אליו בשום צורה, אלא רק בכדי לנקום על כך שהוא לא אהב דעה של משתמש שהגיב בשרשור שלו...

אגב, אני גם לא יודע מיהו מר ROBERTS, אבל שהחלט מסכים עם כל מה שהוא רשם כאן.

נעול

חזור אל “כבלים ואביזרים”