שמן נחשים או מוצר אודיופילי מחולל פלאים? (מכבלי קומקום, פיוזים , ועד מחזיקי כבלים וקמעות)

כבלים, מתאמים, מחברים, מפצלים, מעמדים וכו'
GuyHoresh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 160 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #301 

ufffnick כתב:@GuyHoresh
·

אז הגענו לכך שמוצר שהאדם יצר, המציא, בנה, על בסיס ידע היסטורי על ברכי המדע, שנים של שיטות ייצור, מכיל בתוכו מסתורין אלוהי שלא ניתן למדידה (אבל ניתן לתמחור), שמשתין בקשת על כל שורשיו ומקורותיו המדעיים.

מבריק.
מה אתה מוכר?
...
מה הקשר בין הקשקוש שרשמת לעיל לבין השאלה?

המדע והטכנולוגיה עוזרים לכייל רכב או אופנוע עד רמה מסויימת משם קובע הישבן של הנהג הבוחן, הוא ורק הוא שיקבע בסופו של דבר את כיול הרכב שפתוחו עלה כלמיארד דולר, דברים דומים נעשים בכלי טייס ובתחומים נוספים.

מכיוון שהטבע/אדם נחשבים בעיני חלקים בציבור יצירה אלוהית כנראה שאלוהים עדין מקדים את המדע, לפחות בתחומים בהם המדע עדיין מוגבל.

GuyHoresh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #302 

RanMoyal כתב:אכן מדובר בטרול מאוד מסוכן שאינו דובר אמת.

בתחילה הכחיש מכל וכל שהיו לו יוזרים אחרים, אלא מילמל משהו על שנת 2004 , תוך שהוא חושף כל מיני דפים לא ברורים בלינקדין.

לאחר מכן הודה שהיה לו עוד יוזר..ואחרי זה הודה שהיה לו עוד יוזר...ואחרי זה עוד יוזר...

ועכשיו מסתבר שהיו לו עוד יוזרים, כדוגמת חיים זירקין, שכנראה הטרול המסוכן שכח.
קשה להאשים אותו לאור כמות הבלתי נתפסת של זהויות שהוא עוטה.

מדובר בטרול. מתחזה. לא אמין, שמשנה זהויות על ימין ועל שמאל.

מענין איך המוסד האוניברסיטאי שמעסיק אותו, או התלמידים שלו, אם אכן יש כאלה, היו מגיבים על ההתחזויות שלו.

רן
...
רן התחזות בעולם הוירטואלי אינה עניין מורכב במיוחד, מה הסבירות שבאמת מדובר בד"ר להנדסה ולא בפרופיל מתחזה?

GuyHoresh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #303 

Chernobog כתב:@GuyHoresh@
חבל שבחרת לברוח להאשמות חסרות בסיס.

יש הבדל בין "חובת ההוכחה היא עליך" לבין "צריך להוכיח". מעולם לא דרשתי את האחרון, אתה לא צריך להוכיח לי דבר.
...
הסר דאגה לא התכוונתי.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #304 

@gad007

אני חוזר לעולם המציאות ומשאיר אותך כאן , בשירשור ההזוי שפתחת, עם שלל הפרצופים הוירטואלים שלך, אבל אני בהחלט עוקב אחר ההתנהלות שלך ואני מניח שנפגש שוב, בכל פעם שתחליט להרוס כל חלקה טובה כאן, או שתחליט סתם לזלזל באנשים, או שתחליט לפתוח עוד יוזרים.

ותתפלא. אתה נותן לעצמך המון קרדיט, ההערות שלך בשירשור על ה Trinnov לא הביאו אותי לכאן. לא הרשים אותי החוסר ידע שלך בנושא, או הקנאה הבוערת בך, שאתה לא מצליח להתרשם מדברים שמהווים את חוד החנית, עובדה שמוציאה אותך משיווי משקל..
אני מניח שזה גם לא היה מרשים את נטפליקס, או ה BBC שמתשמשים במכשיר ונהנים מהיכולות שלו...

ההתנהגות הנלוזה שלך,היא זו שהכניסה אותי לכאן ותפגיש אותי איתך בכל פעם שתנסה לדרדר את הפורום הזה, עם המשתמש הנוכחי, או כל משתמש אחר, תוך שאתה גורם לאנשים טובים וחשובים להעלם מכאן.

תתבייש לך.

רן

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #305 

אני נשברתי בהחלט מהוויכוח פה

מנתן מגע

בהצלחה לכולם

roberts
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 151 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #306 

GuyHoresh כתב:מכיוון שהטבע/אדם נחשבים בעיני חלקים בציבור יצירה אלוהית כנראה שאלוהים עדין מקדים את המדע, לפחות בתחומים בהם המדע עדיין מוגבל.
...
·ואודיו הוא תחום שהמדע בו מוגבל להבנתך ?

GuyHoresh
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #307 

roberts כתב:
...
...
·ואודיו הוא תחום שהמדע בו מוגבל להבנתך ?
...
למיטב הבנתי המדע אינו יודע או יכול להסביר הכל, מי ישמע שאינך מכיר מוצרים שנמדדים על הפני אבל הסאונד, זה כבר משהו אחר... סונאס פאבר או אופרה לא ממש מככבים במדידות, ועדיין נשמעים טוב מאוד.

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

נושא שלא נקרא #308 

@GuyHoresh
·

לא ברצינות, מה אתה מוכר?
משום מה אנשי המשפטים כאן לא מצליחים להבין את ההבדל בין טיעון מדעי לטיעון משפטי.

אז בוא ונשאל את השאלה מהעולם שלך (כן, ראיתי כבר שאין לך בסיס ברקע מדעי), איך ייתכן שהוכחה מדעית תופסת כראייה מוצקה משמעותית מזו של עדות ראייה/שמיעה/ריח/מישוש/טעם?
(רמז, האובייקטיביות של הראייה, הנדרשת כהנחה בסיסית לאמינותה, השיחרור מסימוכין על חווייה של העד בתוך האירוע היוצרת הטייה של העדות הנשענת על מכלול של המגבלה החושית והתגובה הרגשית, הזכרון המתעוות ככל שמתרחקים מהאירוע וכו').

היעדר הוכחה מדעית לא אומר שהיא לא קיימת, עם זאת, היא לא הופכת עדות לאמינה יותר או פחות, אלא משאירה אותה כעדות. משפטית זה יכול להספיק, מדעית... חסר כל ערך ואף לא מעניין, ולכן יש סיבה מעולה לכך שרוב ההסברים לגבי "אני שומע הבדלים" מגיעים מתחום הפסיכולוגיה ומוסברים היטב על ידי הקוגניציה המוטה של המערכת החושית והמוח. טיעון לחווייה חושית זו לא שאלת מחקר מוגדרת דיה למחקר בתחום המדעים המדוייקים, אולי נושק למדעי הקוגניציה והמוח (מה שמחזק את הכיוון שהכל בראש).

אז עכשיו כשסיכמנו שהמדע מהימן יותר מהזיכרון החושי/חווייתי של כל אדם, בוא ונסכים שלא נסכים על הפן התיאולוגי שאתה מתעקש לייצר כאן, כי זה לחלוטין לא מעניין להיכנס לדיון על קיומה של דמות פרי דימיון קולקטיבי גדול והיסטורי ככל שיהיה.

תהנה מהמערכת שלך, תהנה מהחיפוש אחר שידרוג, מהרכישה, תהנה מהצלילים המיוחדים שאתה שומע.
אתה לא צריך לשכנע אף אחד שאתה שומע אותם, מאמינים לך.
זה שאתה לא מסוגל להסביר, מדעית, מדוע אתה שומע אותם - זה גם בסדר גמור ולא גורע כלום מההנאה שלך מהמערכת.

בעיני, וזו דעתי האישית,
זה כן מאוד מגוחך לנסות להקטין את כל הישגי המדע בתחום האודיו (שבוא נקבל פרופורציה, היה הייטק אי שם במילניום הקודם), בכדי שתוכל להגיע לאיזון פנימי עם עצמך, שאתה לא פראייר.

כמה מגוחך?
התחום כזה לואו-טק שפשוט פאסה מהז׳ארגון המדעי וצולל לתוך הוודו של מנשקי הקמעות כדי להצדיק קיומה של תעשייה שהיתה אמורה לגווע מזמן, עמוק למחוזות של התייעלות פיננסית.
כל כך לואו-טק, שלקח שלושה עשורים לחבק את המהפכה הדיגיטאלית ולמצוא דרך להפיק מוצר דיגיטאלי אודיופילי.
מעניין איך נראתה ישיבת קריאיטיב הראשונה מסביב לכבל usb אודיופילי, או כבל אופטי אודיופילי, וכבל רשת אודיופילי...

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

נושא שלא נקרא #309 

RanMoyal כתב:@gad007

אני חוזר לעולם המציאות ומשאיר אותך כאן , בשירשור ההזוי שפתחת, עם שלל הפרצופים הוירטואלים שלך, אבל אני בהחלט עוקב אחר ההתנהלות שלך ואני מניח שנפגש שוב, בכל פעם שתחליט להרוס כל חלקה טובה כאן, או שתחליט סתם לזלזל באנשים, או שתחליט לפתוח עוד יוזרים.

ותתפלא. אתה נותן לעצמך המון קרדיט, ההערות שלך בשירשור על ה Trinnov לא הביאו אותי לכאן. לא הרשים אותי החוסר ידע שלך בנושא, או הקנאה הבוערת בך, שאתה לא מצליח להתרשם מדברים שמהווים את חוד החנית, עובדה שמוציאה אותך משיווי משקל..
אני מניח שזה גם לא היה מרשים את נטפליקס, או ה BBC שמתשמשים במכשיר ונהנים מהיכולות שלו...

ההתנהגות הנלוזה שלך,היא זו שהכניסה אותי לכאן ותפגיש אותי איתך בכל פעם שתנסה לדרדר את הפורום הזה, עם המשתמש הנוכחי, או כל משתמש אחר, תוך שאתה גורם לאנשים טובים וחשובים להעלם מכאן.

תתבייש לך.

רן
...
·

אתה רציני? אני יוצא משווי משקל? אתה היחיד כאן שכועס ומתלהם ויורד לפסים אישיים, למרות שהשרשור הזה אינו קשור אליך בשום אופן. נכנסת רק כדי לתקוף. יש דבר נפלא בפורום הזה, וזו האפשרות לצוטט. אשמח אם תמצא לי צטוט אחד שלי כאן שמזלזל במשהי באופן אישי. הוויכוח הזה בין מי שדוגל בעובדות הנדסיות ורוכש ציוד רציונאלי, לבין אלו שמאמינים בוודו ורוכשים ציוד רק בגלל שאמרו להם שהוא מחולל פלאים, ואני מתכוון לאותם פריטים שהוזכרו כאן כמו מחזיק כלבים, ראוטר אודיפילי, כבל קומקום, או מנורת לילה.

יש כאן כ 50% מתנגדים למוצרים הללו שכולם הגיבו בין השאר גם בציניות, ועוד 50% שכן מאמינים, ודדקא הם אלו שיורדים לפסים אישיים ותוקפים כל מי שתוען משהו נגד אמונתם. מכולם דווקא בחרת לתקוף אותי בכל הודעה שלך?

אולי אתה זה שמתוסכל ונואש כי אתה מנסה ללא הצלחה להגיע לאיזו מצב של וירוונה במערכת שלך, וזה גורם לך לזרוק מאות אלפי שקלים. אבל כל זה לא רללונטי לשרשור הזה שהנושא שלו זה "ציוד משלים" לאודיו שיעיליתו לעולם לא הוכחה.

מעניין שמשאלות שלי אתה תמיד מתעלם. שאלתי בהודעה קודמת האם אתה זוכר אתה בעצמך הורחקת לשבועיים מהפורום בעקבות תקיפה של משתמשים שהביעו דעה שונה משלך? משום מה כאן השתתקת ובחרת שלא להגיב....

אלו שתוקפים, מזכירים לי אותם אנשים שמאמינים באמונות תפלות או דת מסויימת, ומיד יוצאים מהכלים ברגע שהם נתקלים באיטיאיסט שמנסה להסביר להם שאין הגיון במעשיהם. אני לא מנסה לשנות את הדת של אף אחד, רק ריכזתי לכאן כמה דוגמאות לציוד שנמכר באלפי דולרים למרות שהתרומה שלו אפסית, שמסתכמת רק ברווחים שיצרני הציוד הזה עושים על חשבון תמימות של רבים.

נראה לי שאין טעם להמשיך את הדיון הזה עימך. אתה צודק, אני טרול מסוכן, מתחזה, וגזען. אם זה עושה לך טוב, אז שהיה.

אם משהו ירצה לקבל הסבר טכני מדוע מוצר מסויים שהוזכר כאן אינו יכול לשפר את איכות הסאונד, אשמח להגיב ולהסביר. ואגב "איכות" עבורי זה לא מה שאנשים שומעים או חושבים שהם שומעים, אלא איכות הניתן לכמת עי פרמטרים מדידים, מה שנקרא figures of merit

עד אז, תהינו מהמשך וויכוח פורה.

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הדגמה של סויטש אודיפילי

נושא שלא נקרא #310 

נחזור לנושא השרשור. הנה אותו בלוגר הזוי מהוידאו המקורי שפתח את השרשור הזה עם כבלי הקומקום מחוללי הפלאים, הפעם הוא מדגים בהתלהבות, הבדלים בין ניגון אודי מסטרימר ללא סויטש פלאים, ועם סויטש פלאים. הכי הזוי, זה לא הוא, שיש מצב שהוא לא באמת הזוי, אלא רק בחור שיודע איך לעשות כסף עי קידום מכירות של מוצרי שמן נחשים, הכי הזוי זה התגובות שם. יש המון מתלהבים שמדווחים שהם שומעים הבדלים עצומים רק מצפיה בהדגמה ביוטיוב:

אגב המחיר של סוויטש הפלאים, רק 4160 פאונד:

https://jcat.eu/product/m12-switch-gold/

אם היה פרס דארווין וודו-פיליה, אז צריך לתת אותו לכל רוכש של המוצר הזה...

Gad007 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

כל האמת על כבלים - עובדות לעומת מיתוסים

נושא שלא נקרא #311 

זה עוד סרטון חובה לצפיה של דלסאלה:

הנקודה החשובה שהוא מציין שם, זה השוק הפתוח בתחום האודיו לצרכן, לעומת האודיו המקצועי עבור אנשי הסאונד באולפנים. הצרכן הביתי בגלל חוסר ידע תכני מוצא את עצמו רוכש ציוד מיותר כמו כבלים אקזוטיים כאשר הוא מאזין למוסיקה שהוקלטה עם כבלים הרבה יותר פשוטים. מאד קל למכור לוקשים לצרכן מאשר למהנדס הקלטות באולפן. אגב את זה שמעתי גם מאדם שמתקין ציוד באולפני הקלטות במקצועו. משהו מפורום תפוז, אגב.

ולגבי אלו שאומרים שמדידות לא משנות, והכי חשוב זה השמיעה, תקשיבו למה שהוא אומר בדקה 12:05 וגם ב 13:00 שמדבר על מיתוס האשה שרצה בהתלהבות מהמטבח כאשר הבעל החליף את הכבל...

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 192 פעמים
קיבל תודות: 159 פעמים

נושא שלא נקרא #312 

סרטון ענק! התחום הזוי, בשנות ה 80 לא היה את השטויות אלה, היה הרבה יותר יפה. חבל.
העסק הזה עובד הרבה על העניין ש : עצם ההשקעה הגדולה, נוגדת את עצם המחשבה שאין שום שינוי וזה הכל בראש.
כמה שיותר כסף נשקיע כך השינוי יהיה גדול יותר.
אם כבל פלוני עולה $1000, אז נאמר וואו זה חתיכת כבל רציני, שינוי עצום אפילו אשתי אמרה מהמטבח שמעה תוך כדיי בישול חמין של שבת, אם 2000$ אז נאמר וואו זה כבר יותר רציני, אפילו חמתי שמעה שבאה לביקור לאכול את החמין שאשתי הכינה ממקודם (אז זה אומר שאני לא מדמיין), אם 5000$ אז זה בכלל שינוי עצום, זה כבל פותח את הצליל מה קרה לך, הנקיון, הפירוט, "השקט בין הכלים" , רק אחרי שנשפוך כמה משכורות על העניין רק אז נהיה שלמים ושלווים עם העניין הזה, שקט נפשי זה שם המשחק.
העיקר שנהיה בריאים.

roberts
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #313 

מדוע בעולם האודיו המקצועי (אולפני הקלטה, הגברה למופעים וכו') אין את כל הבלי הרוח הקיימים בעולם האודיו הבייתי? נקודה למחשבה לשומעי כבלי הרשת/USB למנייהם.

.....אהה, נכון, כי בתהליך ההקלטה שבו בעצם נוצרת המוסיקה אין חשיבות כלל לכבל המתח של קונסולת ההקלטה האחראית למרבית הצליל של השיר המוגמר ....רק לאחר שכל המוסיקה הוקלטה ובושלה עם ציוד סטנדרטי לחלוטין יש חשיבות לכבל המתח של המגבר בבית האודיופיל - כמה הזוי הוא תחום האודיו האודיופילי !!!

ארז וחני-יש לכם איזה תובנה בעניין ?

ארז_וחני
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 204 פעמים

נושא שלא נקרא #314 

roberts כתב:מדוע בעולם האודיו המקצועי (אולפני הקלטה, הגברה למופעים וכו') אין את כל הבלי הרוח הקיימים בעולם האודיו הבייתי? נקודה למחשבה לשומעי כבלי הרשת/USB למנייהם.

.....אהה, נכון, כי בתהליך ההקלטה שבו בעצם נוצרת המוסיקה אין חשיבות כלל לכבל המתח של קונסולת ההקלטה האחראית למרבית הצליל של השיר המוגמר ....רק לאחר שכל המוסיקה הוקלטה ובושלה עם ציוד סטנדרטי לחלוטין יש חשיבות לכבל המתח של המגבר בבית האודיופיל - כמה הזוי הוא תחום האודיו האודיופילי !!!

ארז וחני-יש לכם איזה תובנה בעניין ?
...
·

לא סיכמנו שאני לא מגיב לך ואתה לא מגיב אלי ?
כמה פעמים אתה עוד רוצה לבחור להיעלב ? לא מספיק "קיבלת גועל" לפי דבריך ?

רוצה לדון על אודיו מקצועי ?
דבר עם נמר, מישהו שעוסק בזה בפרקטיקה, לא מברבר בתיאוריה ...

roberts
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #315 

ארז_וחני כתב:לא סיכמנו שאני לא מגיב לך ואתה לא מגיב אלי ?
כמה פעמים אתה עוד רוצה לבחור להיעלב ? לא מספיק "קיבלת גועל" לפי דבריך ?

רוצה לדון על אודיו מקצועי ?
דבר עם נמר, מישהו שעוסק בזה בפרקטיקה, לא מברבר בתיאוריה ...
...
לא , תראה לי את הסיכום, ולעצם העניין מה התובנות שלך בעניין ?
נערך לאחרונה על ידי roberts ב 31/12/2019 11:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

נעול

חזור אל “כבלים ואביזרים”