בעיית ה vrr gama לא תקבל פתרון ע"י LG ?

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
Yaronzi (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

בעיית ה vrr gama לא תקבל פתרון ע"י LG ?

נושא שלא נקרא #1 

מה דעתכם ? עד כמה זה באמת יכול להשפיע על חוויית הגיימינג ?
בתור בעל CX, זה די מטריד לשמוע שיש בעיה שנמצאת בחומרה בעיקר ולא בתוכנה ולכן אין ממש איך לפתור אותה עד הסוף.

CampofMusic
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

Re: בעיית ה vrr gama לא תקבל פתרון ע"י LG ?

נושא שלא נקרא #2 

אני גם החודש רוצה לרכוש 65CX וזה די מטריד אותי, אבל לשמחתי זה לא כזה דבר כזה ביל דיל, אני חושב שזה יכול להפריע יותר לאנשים עם PC מאשר לאלו שיש להם את הקונסולות החדשות כי הראי משחקים עדיין יעבדו על FIXED Frame Rate ולכן ה VRR לא כזה קריטי, ה-VRR כן קריטי בשנייה שיהיה מלא דרופים מטורפים במשחקים שדורשים הרבה חומרה אבל הקונסולות החדשות די חזקות כדי להריצם בצורה טובה ביותר ראו דוגמה ספיידרמן האחרון שרץ בצורה נפלאה, אני לא יודע אם האחריות של ח.י יכולה לחסות על דבר כזה כי לפי טענת הסרטון זה בעיה עם הפאנל ולתקן פאנל זה יקר מאד אבל בסופו של דבר מדובר במוצר שנועד חצי מימנו לגיימינג ואם פיצר שפותח במיוחד לטלוויזיה לגיימרים לא עובד כמו שצריך אז מה הקטע בשיווק?

Yaronzi (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

Re: בעיית ה vrr gama לא תקבל פתרון ע"י LG ?

נושא שלא נקרא #3 

מאז שפרסמתי את הסרטון עשיתי בדיקה בפורומים אחרים (לדוגמא AVS) ואומרים שהבעיה לא באמת בעיה רצינית, יש כאלה שאומרים שלא ראו אותה בכלל וכאלה ששיחקו ממש מעט עם הגאמה וזה פשוט הסתדר.
הנה פוסט שדיברו על הנושא הזה

https://www.avsforum.com/threads/2019-l ... t-60220626

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”