עזרה בבחירת פטיפון

פורום המיועד לציוד אודיו וינטאג' על כל סוגיו וכן אודיו אנלוגי - פטיפונים, ויניל וטייפים
Muaddib (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

עזרה בבחירת פטיפון

נושא שלא נקרא #1 

היי,

מעוניין לקנות פטיפון ראשון. במשך שנים נמעתי, אבל זוגתי לוחצת...
אני לא צריך משהו מטורף, אבל entry level מכובד שלא יעליב את שאר המערכת הלא רעה שלי (מגבר NAD C 375BEE, ורמקולי מדף Jamo C 803).

אני אצטרך גם Phono stage, אבל פרה-פרה...

בכל אופן, חשבתי שהפרוג'קט דיבט אמור להיות בול, ואז קראתי פה קטילה קיצונית שלו ואני לא בטוח מה לעשות...

כיוון שזה צריך לקרות תוך שבועיים (יום ההולדת של הגברת) וכיוון שאין לי זמן כרגע להמון התעסקות, או את הידע הנחוץ כדי לא ליפול עם זה, חשבתי להימנע מיד-שנייה, למרות שכנראה שמבחינת יחס ערך לעלות אפשר לעשות עם זה יותר.

אז מה אתם אומרים?
תודה!

nkorah
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 452 פעמים
קיבל תודות: 600 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

איך תקשיב לפטיפון בלי ה"פרה"?
וכן הייתי קונה מיד שניה

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: עזרה בבחירת פטיפון

נושא שלא נקרא #3 

@Muaddib
·אלא אם במגבר שלך יש כבר מודול PP 375 מותקן במגבר אתה תצטרך לקנות קדם מגבר לפטיפון או לקנות פטיפון שיש בו קדם מגבר.

ההמלצה שלי, שאתה לא חייב לקבל - בחיי שאני לא אעלב, היא לדלג נעל לרמות הכניסה של Pro-Ject או rega. בשתי החברות מדובר בדגמים שממש מרגישים איך גירדו את תחתית החבית כדי להגיע למוצר - שאינו זול דרך אגב. לי היו גם Debut II וגם RP1 והחוויות שלי עם אותם דגמים המאיסו עלי את שתי החברות לכל החיים.

לעומת זאת חוויית השימוש שלי בפטיפון שכולם אוהבים לשנוא, ה AT LP120, הייתה בסה"כ מאוד חיובית ואין לי שום היסוס להמליץ עליו כפטיפון למשתמש המתחיל, היות וקודם כל: זה עובד, מה שאי אפשר להגיד על שני דגמי הבסיס הקודמים, יש בו כל מה שצריך כדי שזה יתחבר ויעבוד, אין בו ולו שמץ של רמז שאתה "חייב" לשדרג משהו כדי לשפר את החוויה או כדי לגרום לו שיעבוד ובסופו של דבר הוא זול מספיק כדי שאם יקרה לו משהו איום ונורא, כל מה שתצטרך לעשות זה להאנח קצת ולעבור הלאה.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@Muaddib
קודם כל, ח"ח על שם המשתמש :)
מעבר לזה, מצטרף להמלצה על פטיפון יד2, אפשר למצוא אחלה מציאות (טורנס או לנקו לדוגמא) במחירים נמוכים מאוד יחסית לציוד חדש ופחות טוב.

Muaddib (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

תודה כולם! ושמח ממש ששם המשתמש שלי מוערך :)

ברור שאני צריך פרה. התכוונתי שזה אולי יהיה פוסט ניפרד כדי לא לבלבל.

ה AT LP120 עולה האמת בערך כמו האחרים. אני לא באמת מכיר, אז הסייג שלי ממנו הוא אסטתי בעיקר...

בקשר ליד שנייה, אני אפילו לא יודע איפה או מה לחפש, ואיך לא ליפול בקניה. אז או שזה יותר קל משאני חושב ותוכלו לתת לי כמה טיפים, או שאם אפשר המלצה אחרת לחדש, אשמח.

udiraz
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

היי,

מצאת? קנית? יכול לשתף? גם אני שואל את עצמי את און השאלות

תודה,
עודי

שלח תגובה